• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Návody pro tvorbu postavy - debata

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5851

Guest
No když tady mluvíte o tom eqipu tak bych se chtěl znalých zeptat. Zrovna dnes jsem si konečně nakoupil něco na ten duel na 1 abych to moh duelantům občas "vracet"...a všim sem si u nich že jako náhrdelník dost často mají zlatého bizona. Je lepší mít +3 atributy ke všemu než hnědý trojcípý šátek který podle mě dá lepší věci? (teď mě napadlo záleží na tom co kdo potřebuje za body na kterou schopnost asi že?) Koupil jsem si drahý žaket, drahé jezdecké, hnědý šátek s drahým koženým kloboukem už mám dávno a panečku to se to dueluje najednou:) jsem nevěřil že může být duel někdy taková sranda.

Pak když tu jde o postavu tak se zeptám na stavitele, mám na S1 drahou látkovou bundu, teď už je to asi jedno když ji mám, ale když jsem se díval na ty obyčejné bundy tak mi přijde celkem zbytečná ke stavbě města, tak jaká je nej výbava na stavbu města...
mám: S1 hnědá buřinka (chystám se na lincolna) + drahá látková bunda + drahý motýlek + hnědé poutnické boty
S4 lincolnův klobouk + modrá látková bunda + drahý motýlek + poutnické boty (ty jsou fakt skvělé, dávají na stavět nejvíc ze všech bot doufám +7)
 

DeletedUser

Guest

Na duel používáš většinou sílu úderu, houževnatost/reflexy, přesnost, (uhýbání), vystupování a taktiku. Bizon přidá do všeho trošku - hodí se proti všem a do každé situace, ale tolik muziky neudělá
Hnědý šátek přidá jenom vystupování a úder - proti houževnatosti a taktice
Náhrdelník z kostí přidá 5 síla a 3 vystupování - proti chlaďákům
Mexický šátek přidá 17 úder a 2 síla - proti houževnatosti bez taktiky

Na stavbu je nejlepší červená látková bunda, jinak Linkolnuv cilindr, drahej motýlek či červený trojcípák, poutnické boty (hnědé poutnické boty, poutnické dámské boty), klíč (trumpeta)
 

DeletedUser5851

Guest
No klíč jsem si zjistil že je v questu po 75 úrovni, ale nevím co přidává za vlastnosti a trumpetu jsem nenašel vůbec.
 

DeletedUser

Guest
Klíč na šrouby, dostaneš jako dělník.
Trumpeta je pro vojáka. Dělník neni jedinej kdo může stavět, čili sem do závorky psal verzi pro ženu nebo jinou charakterovou skupinu. Samozřejmě jako koně oslíka a jako produkt tequilu, případně špacírku.
 

DeletedUser

Guest
U Build - dobrodruh na zručnost - je použit i jeden set. Jenže potíž je v tom, že celý build je, jak jsem pochopil, dělán pro střelce. K čemu tedy bude set, který má sice super bonusy, ale jako zbraň používá chladnou zbraň?! :crazy::ehm:

EDIT: Teď jsem někde četl, že už to někdo řešil a že je žiravina nyní střelecká zbraň. Ufff, tak pak je to v poho
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5851

Guest
Jo aha, klíč na šrouby, tak to potom jo, já myslel že ten co je v posledním setu s úkoly pro lvl 75. Ten jsem měl, ale protože se jako dělník chci i bránit duelům (těm slabším co mě napadnou) tak mám dobyvatelský meč a těch 6 bodů díky klíči oželím. Ještě tak sehnat tu červenou látkovou a je to...
 

DeletedUser3698

Guest
Tak jsem se z nudy zamyslel, jak bych si rozdelil body na S5, kdybych jel duelanta a ne stavitele. Pokud bych byl na lvlu 50. Asi nejak takto:

Obleceni: Cerna stuha
Hnede holinky
Drahy kozeny klobouk
Cerny plast

To mi da body: Presnost: 10
Strilet: 37
Houzevnatost: 21
Reflexy: 16
Uhybani: 13
Vystupovani: 6
Taktika: 29
Atributy: Zrucnost -> Strilet: 50
Presnost: 50
Schopnosti: Houzevnatost: 109
Reflexy: 41

Celkem to tedy da: Presnost: 60
Strilet: 87
Houzevnatost: 130
Reflexy: 57
Uhybani: 13
Vystupovani: 6
Taktika: 29

Samozrejme bych utocil pouze na chladaky a to bez uhybani...

Co myslite, uspel bych? .)
 

DeletedUser

Guest
S tímhle jo, já zatím nepotřeboval vysokej úder nebo reflexy. I 1VH bys asi porazil :)
V TOP10 na S5 by ti nedělal problém asi nikdo (Imho nechápu jak se tam půlka TOP10 mohla dostat)
 

DeletedUser

Guest
to Garvon

Kdybych začínal nový svět,tak do něčeho podobného bych šel,jen bych použil ještě pár schopností navíc a pár bych ubral,ale s tvým buildem, bys byl proti chladákům, mašina na zabíjení:-)))
Jen mě mrzí,že jsem si to uvědomil až ted,kdy mám většinu bodů nacpáno tam,kde mi příjdou vniveč:-(((...Prostě se hodně rozmohl obranný build na houževnatost a je problém pořád zvyšovat s.úderu na úkor jiných schopností:-((
Naše duely bych přirovnal asi k boji Bruce Lee vs Tyson
Osm přesných ran na hlavu s 16 puncovýma boxerkama Leeho .vs .dva silné pravé háky bez rukavic Tysona :-))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ahoj, chtel bych ted na s6 rozjed dobrodruha.... a pripada mi zajimave hrad na schopnost skryvat se.... nemohl by sem nekdo dat podobny navod jako treba dal Morteruero nebo Om3Ga....
Ale tentokrat na skryvat se....
 

DeletedUser3698

Guest
Neni lepsi kloudne si precist weststats, potom se trochu zamyslet a vymyslet si sam jak to pojedes? Nebo pokud te bavi tupe kopirovat neci navody (nic zabavny na tom nevidim), treba se nejaky dobrak najde...

b4r4cud4: Jo jo, presne takove duely zazivam na S3, kde jedu na reflexy. :D
zuzupd: Ze bych si udelal duelanta?:D Mozna je trochu pozde :) kazdopadne, asi si zacnu rozmyslet taktiku na S7. :)
 

DeletedUser

Guest
Prostě se hodně rozmohl obranný build na houževnatost a je problém pořád zvyšovat s.úderu na úkor jiných schopností:-((

Jak rozmoh, na S5 sou jenom dva :D Uznávám že je to o 100% víc než by chlaďák se 150 úderem chtěl vidět...

nemohl by sem nekdo dat podobny navod jako treba dal Morteruero nebo Om3Ga....
Ale tentokrat na skryvat se....

Zkus napsat hráči MFSCervicek, jestli ho teda najdeš, bejvá věčně někde schovanej. Ale ten snad všude hraje právě skrejvní, třeba bude hodnej a poradí ti.

kazdopadne, asi si zacnu rozmyslet taktiku na S7. :)

Tam bych se z duelantskýho pohledu bál :) Všude samej vojáček... Na druhou stranu občas mám pocit že 90% hráčů u těch statů moc nepřemejšlí (třeba já), takže záleží na tom kterej build se těd rozmůže :)
 

DeletedUser

Guest
Jak rozmoh, na S5 sou jenom dva :D Uznávám že je to o 100% víc než by chlaďák se 150 úderem chtěl vidět...

Jak jenom dva?A ti co jsou hned za vámi s průměrem okolo 100 a níže v houževnatosti se nepočítají???Za ne dlouho budou v drahé kožené bundě a já zase půjdu hrdě do boje s úderem Bruce Leeho:-)))
 

DeletedUser

Guest
Prosimtě, DrLizard má většinu bodů ve stavění, titiiik je s tebou a mahony, tam radši ani nemluvit :D Ale toho musíš dávat v pohodě, protože i já s pidi úderem mu dávám rány za 80.

Už aby byla ta drahá kožená bunda :) Potřebuju do šatníku...
 

DeletedUser

Guest
Ahoj všem
Jak se vy zkušení díváte na to rozjet dělníka podle zde zmíněného buildu od Omegy a pak ho v určité fázi začít předělávat na duelanta chladného zaměření ?
Taky mě zajímá když by se takto stejně jel třeba dobrodruh. Je to dobrý postup na budoucího chladného bojovníka ? Práce co mají dělníci a jsou postaveny na stavět a síle úderu například jsou docela šikovné a výnosné i když kdybych měla ubírat pak asi stavět o dost z nich přijdu. :ups:
 

DeletedUser

Guest
Já jsi dávám pořád sílu (60),a schopnost stavět mám i s aributem na 160.
A v pohodě můžu ropu,pevnost(ale musím se na to přesléct).
A já asi tak od 45lvl,jsem si začal zvyšovat sílu úderu(100),a pak přesnost na 30.Už se dokážu celkem bránit,ale proti profesionálním duelantům nemám šanci :(..ted se chystám na uhýbání...
 

DeletedUser

Guest

Nu, tohle udělal DrLizard na S5. V současnosti má ve stavění už jenom pár bodíků a docela obstojně dueluje, ale prý to bylo hodně drahé. Z prací přišel myslím o ranče, zato získal šíření víry, vykrádání hrobů...
Dobrodruh, vlastně jakákoliv charakterová skupina, se dá jet tímto způsobem. Nejlepší na to je samozřejmě dělník, protože jeho charakterové úkoly se plní nejsnáze přes sílu + stavět nebo houževnatost (ale sem tam se bodíky přehodit musej). Pokud to chceš vzít přes výhody, říká se, že výhody vojáka jsou nejlepší, takže se dá i ten (ale nesplníš charakterové úkoly).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru