• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Návrh

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Sem rad ze jsi mi neprimo povrdil moji domnenku, ze sekce navrhu je zcela k nicemu. :cool: (nebo mozna rad nejsem, ale aspon vim, ze nema cenu se datlovat s nejakym napadem)

Ale něco se uplatnilo, třeba tvůj návrh seznam návrhů a nápadů, na kterém jsem dělal víc jak 12 hodin (a DrLizard na něm pak taky nějakej čas dělal), v současnosti hnijící jako zbytečná součást, se přece realizoval :)

Nejdál byl v nápadech Inchu a Dejavie... Já jsem se k přebrání té štafety nedostal (nestihl)... :)
 

DeletedUser

Guest
Re:

Cavansit řekl vše podstatné a Shulík správně konstatoval to, že pokud něco navrhujete Vy za svoji osobu z ČR musíte také počítat s faktem, že toto mohl navrhnout již v minulosti někdo jiný (byť třeba v podobné variaci myšlenky) z jiné země a již se to na "německý stůl" dostalo od někoho jiného.
Musíte chápat, že moderátoři tu opravdu nejsou jen od toho, aby Vás "Trestali" a "BANovali", ale také nemají sloužit jako fackovací panáci ve chvíli, kdy jste se špatně vyspali či v případě Vaší nespokojenosti s čímkoliv. Pokud máte oficiální stížnost, směřujte ji na Supportéry. Ti ji vyřídím a v závažnějším případě postoupí administrátorům.

Pokud Váš nápad byl opravdu zajímavý, nebojte se, že by jsme je jen tak zbůhdarma vyhazovali! V ten moment by toto téma nemuselo existovat a ušetřilo by práci těm, kteří se oněmi návrhy zabývají, čtou je, posuzují a odpovídají na podobné diskuze jako právě nyní.

To co děláme, děláme ve svém volném čase a pokud si přečtete pár různých témat na tomto fóru.. snad Vám dojde jaká je to nevděčná "práce".
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Freashmeate, dovolím si citovat - sice odjinud, ale abys měl představu (nevím, jak to chodí zde a nevím, co zde mohou či nemohou psát na veřejném Fóru):
Požadavky na Moderátora:
1. věk více než 16 let (ale musí poslat kopii OP rodiče i se souhlasem) - neplatí po dosažení věku 18 let,
2. znalost české gramatiky a schopnost vyjadřovat se psanou formou (důležitý bod !!!),
3. alespoň částečná znalost anglického jazyka,
4. znalost Pravidel Hry (i když není jejím hráčem) i Pravidel Fóra; žádné prohřešky,
5. aktivita na Fóru min. 6 měsíců (plus mít dost kvalitních příspěvků mimo spam),
6. využívání komunikačního programu,
7. pevné nervy a nestrannost při rozhodování.

Pokud je Ti více než 18 let, posílá se kopie Tvého OP... takže to bychom měli tu zodpovědnost; cituji naprosto veřejnou část, ergo neporušuji žádné dohody :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pokud je Ti více než 18 let, posílá se kopie Tvého OP... takže to bychom měli tu zodpovědnost; cituji naprosto veřejnou část, ergo neporušuji žádné dohody :-)

To praveze zadna odpovednost neni... pokud neni podepsana nejaka dohoda o tom, ze ja jako superadmin se budu starat o foru, tak si muzu delat co chci. Pokud bych napr. jako superadmin smazal cele forum, nebo radil hracum nesmysl, nebo proste cokoliv, tak je sice hezke, ze by inno vedelo kdo fyzicky jsem, ale pokud neni podepsan nejaky car papiru (nebo sem alespon elektronicky nepristoupil na nejake zavazne podminky), tak me nemuzou nijak pravne postihnout.

Prave proto me zajima, jestli nekdo z vedeni to dela i jinak nez "zadarmo a z dobre vule", protoze preci jen pravomoce (moznosto ovlivnit hru) a spolu s tim i odpovednost neni mala.. zejmena z pohledu inna*.

*)Administratorske nastroje na spravu svetu muzou nadelat zajimavou neplechu, o tom bych nepochyboval.

Ale něco se uplatnilo, třeba tvůj návrh seznam návrhů a nápadů, na kterém jsem dělal víc jak 12 hodin (a DrLizard na něm pak taky nějakej čas dělal), v současnosti hnijící jako zbytečná součást, se přece realizoval :)

To je davno.. to sem byl jeste naivni a myslel jsem si, ze navrhy jsou k necemu dobre... navic netykalo se to hry, ale fora (tudiz to nemuselo byt prekladano a posilano k vsemocnym vyvojarum).
Na druhou strenu se musi nechat, ze sem to parkrat vyuzil a mozna to slouzi i k rychlejsimu zamykani opakujicich se napadu (minimalne kazdy novy mod si nemusi procitat cele forum, ale staci ten seznam +/-).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Prave proto me zajima, jestli nekdo z vedeni to dela i jinak nez "zadarmo a z dobre vule", protoze preci jen pravomoce (moznosto ovlivnit hru) a spolu s tim i odpovednost neni mala.. zejmena z pohledu inna.

Admin je zaměstnanec inna (a myslím že zástupci se nějak mohou nebo mají stát, tam přesně nevím jak to chodí)... I když bych si dal otazník k tomu "dělá" :) ostatní to dělali opravdu jenom z nadšení pro hru, ale to už je věc politiky inna, jestli je ochotné se do toho pustit s člověkem, s kterým nemají nějakou dohodu (ono jim je to dle mého jedno, protože hra se poplatí a to je hlavní)


*)Administratorske nastroje na spravu svetu muzou nadelat zajimavou neplechu, o tom bych nepochyboval.

Už jsem slyšel o několika případech, kde měl někdo administrátorské nástroje a neplechu s nima udělal :) Něco bylo veřejně propráno, něco ne :)
 

DeletedUser

Guest
Jaké to jsou nástoje? (například)
Myslíte BANy, nebo něco mocnějšího?

P.S.: Všichni co sem píšem dostanem BANa aspoň na půl roku, abysme nespamovali s hloupostma, který se nás jako hráčů VUBEC netýkaj.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8071

Guest
a ten zbytek by administrátory viděl nejraději v místech, kde záda ztrácejí své slušné jméno. Do toho s tím jdeš.
Uživatelé Fóra a hráči v oněch funkcích spatřují zejména možnost udílení warnů a Banů, formu virtuální moci nad ostatními...

Ale toto si myslí snad všichni neee? :ehm::crazy: , jinak jediná práce modů a a adminů co tady vidím je že jen zamykaj a zamykaj.atd...nevím jeslti dělají z hecu, nebo jim za každý LOCK platí ...nebo sej im to líbí..nevím, ale že by byla nějaká vstřicnost...to nee nebuďte směšní :loool:, prostě mít nick zbarvený nějakou barvičkou už jim zvětšuje seběvědomí a myslí si že nás tu možou opíjet báchorkami
To je interní záležitost, promiň
Nevím jak to tu bylo před tou novou "TESCO akcí" výměna vedení, ale podle šuškání si myslím, že takový bordel tu nebyl...
 

DeletedUser

Guest
Já tu možná napíšu něco co se mnohým líbit nebude, ale je to můj názor. Tato sekce je podle mého naprosto zbytečná. Možná budu vypadat jako obrovský skeptik, ale prostě to tak cítím. A proč ?

1. Celkem mi krom jiného od INNO chybí nějak opravdu jasně dáno někde oficiálně najevo, že se vůbec budou něčím co jim bude posláno zabývat a když jo tak za jak stanovených podmínek a jak to má vše vypadat. To, že to tu je napsáno administrátory mi přijde pouze jako pokus nastavit nějaká pravidla pro tuto sekci bez šance na nějaký úspěch.
2. Většina nápadů co jsou zde podány jsou hlouposti nebo něco co hře moc nepomůže.
3. Nápady nejsou nějak dobře připraveny, sepsány a formulovány. Je to právě možná tím, že nějaký vzor na to není nastaven a někdy mi to připadá, že je to děláno stylem něco tu fláknu a oni už to zpracují a pošlou.
4. Nápady co mají něco do sebe jako třeba železnice a mají i celkem vysoké hodnocení v anketě časem upadají do spamování a nic se tam neřeší a nezlepšuje. Podavatel nápadu s opravdovým zájmem o jeho protlačení by měl nějak ten nápad podle návrhů lidí upravovat a tu sekci více méně moderovat pokud má zájem, aby se jeho myšlenka dotáhla někde. Třeba se spojit s lidma co mají podobný názor a s nápadem se snažit někde pohnout a pak ho upravený znovu prezentovat lidem.

Celkem mě udivuje jak si zde řada lidí myslí, že asi jen proto, že jeho nápad co má v anketě skóre 55 : 13 už musí projít až do německa. Dokážete si představit kolik nápadů se stejným skórem musí vzniknout na fórech celého světa a kolik třeba je i stejných nápadů podaných v jiných zemích. Co to je 100 lidí pro nebo 500 lidí pro v měřítku herní základny jen naší republiky natož celého světa. Vývojáři se tím vůbec nebudou zabývat, protože mají svou práci naplánovanou na dlouho dopředu. Mají své termíny co už teď nestíhají plnit a ještě mají sledovat to, že někdo má v anketě skóre 200 : 25 a chce na svůj nápad od nich odpověď.
Představa toho, že tady někdo něco dobrého navrhne pro mě není až tak utopická. Je plno věcí co se mi taky líbí a aktivně jsem hlasoval pro a nebo se vyjadřoval ovšem vždy s vědomím, že podpořím myšlenku podavatele návrhu, ale stejně to dopadne jako vždy. Představa toho, že bude návrh kvalitně zpracován a podán je už podle mého tak 30:70 a pár náznaků zde bylo. Představa toho, že by se ovšem někdo z moderátorů tím nadále zabýval a snažil se dát si s tím práci to upravit přeložit a někam poslat mi připadá dost nereálná. Budete se ptát proč a já odpovím, že tady o tom celou dobu píšu. Prostě to není kvalitně připraveno a podle mého skeptického názoru a myslím, že i názoru dalších lidí to ani nemá význam.
Podle mého by se celá tato sekce měla pouze omezit na možnost úpravy herních prvků pro ovládání a hratelnost hra a neřešit zde nové práce, úkoly, oblečení a sety. To bych nechal na vývojářích. Je to jejich produkt a vizitka.
 

DeletedUser

Guest
Ale toto si myslí snad všichni neee? :ehm::crazy: , jinak jediná práce modů a a adminů co tady vidím je že jen zamykaj a zamykaj.atd...nevím jeslti dělají z hecu, nebo jim za každý LOCK platí ...nebo sej im to líbí..nevím, ale že by byla nějaká vstřicnost...to nee nebuďte směšní :loool:, prostě mít nick zbarvený nějakou barvičkou už jim zvětšuje seběvědomí a myslí si že nás tu možou opíjet báchorkami

Nevím jak to tu bylo před tou novou "TESCO akcí" výměna vedení, ale podle šuškání si myslím, že takový bordel tu nebyl...

Pokud si to myslí všichni, mají moji upřímnou soustrast... To je právě ono - hodnotíš pouze to, co vidíš. Když se tak rozhlížím po zdejších postech, mám dojem, že čím méně má někdo k tématu co říci, tím více je jeho posty (v podstatě o ničem) vidět; zdejší Fórum uživatelům dává volnosti více než dost, můžeš mi věřit.

Většina práce administrátorů je skrytá a řeší se s konkrétními hráči či uživateli - jednak z důvodů etických, jednak z důvodů, o nichž právě hovoříš... Fórum není bulvár, aby zde členové Týmu veřejně probírali problémy, na něž narazili.

Definuj pojem "nějaká vstřícnost", velmi mě to zajímá; mně tedy jiná barva nicku rozhodně sebevědomí nezvětšila, každý postup ve funkci znamená pouze vyšší odpovědnost a větší zátěž. Největším problémem hráčů a uživatelů jsou hráči a uživatelé, nikoliv administrátoři, moderátoři a Pravidla. Pokud něco spadá pod interní sekci, člen Týmu je povinen to respektovat - nezávisle na tom, co si o něm hráči myslí. A jak vidíš, není to nic lichotivého.
 

DeletedUser

Guest
Pěkně napsáno Cavansit opravdu. Kdo to nikdy nedělal stejně to nepochopí a to, že jsme asi stejná skupina jako rozhodčí ve fotbale či jiném sportu asi taky ne. Ovšem děláme to ještě ve vlastním volném čase a někdy s vědomím, že se snažíme pomoci a nakonec stejně podle lidí jen škodíme :loool:
 

DeletedUser

Guest
Často zde mluvíte kupříkladu o tom, že hrají děti... tak to sem naservíruji takto - dítě si objedná nuggety, aby si trochu vylepšilo účet, usnadnilo hru a přijde multiuser, který ho likviduje, naprosto bez skrupulí podvádí a spoléhá na to, že ho nikdo nenahlásí; jak by vám bylo, kdyby vašim dětem chodily sprosté a nechutné zprávy? Jak je jim... a jak jim musí být, když si na Fóru přečtou "dej ho do ignoru", "já nic nehlásím, nejsem bonzák"... tak ho nenahlásí a když mu oplatí stejnou mincí, protože jim po čase povolí nervy, jsou sami nahlášeni a mají Ban, jako když vyšije.

Zastanou se jich snad ti, kdo se domnívají, že Tým jen rozdává warny a Bany? Warn ani Ban nejsou, opakuji, nejsou privátní mstou nikoho z Týmu žádnému hráči či uživateli Fóra - jsou prostředkem ochrany těch, kteří hrají a chovají se, jak se patří.
 

DeletedUser8071

Guest
každý postup ve funkci znamená pouze vyšší odpovědnost a větší zátěž. Největším problémem hráčů a uživatelů jsou hráči a uživatelé, nikoliv administrátoři, moderátoři a Pravidla. Pokud něco spadá pod interní sekci, člen Týmu je povinen to respektovat - nezávisle na tom, co si o něm hráči myslí. A jak vidíš, není to nic lichotivého.

Hmm, další narcista...pořád jen obhajuješ a obhajuješ ale aby si třeba taky přidal ruku do mlýna, to néé...taky třeba plnit ty vsé posty o čem pořát mluvíš , třeba radit a ne jen zamykat...a to je ten problém asi...jak za tu dobu co tu jsem, jsem ještě asi nezažil nějaké móda, coby přidal nějakou smysluplnou větu a přispěvek nezamkl s nějakou ironickou připomínkou :mad talking:, asi ej tu nebaví, odpovídat třeba nezasvěceným , když prý vy máte pořát nějaké ty tajné sekce
 
Co se týká podávání návrhů, tak já se vůbec nesnažím nic produkovat. Je mi jasné že by to bylo zbytečné. Jedna věc mě však trochu zaráží, a to jsou ankety. Podle mého mínění je to nástroj, jak nenápadně utnout dané téma. Nejlépe s odůvodněním že; "výsledk je jasný, většina proti - nemá šanci na úspěch". Tady se neřeší ani ta železnice kde je celkem dost pozitivních ohlasů a samo o sobě to je výborný nápad, akorát na zrealizování.


Často zde mluvíte kupříkladu o tom, že hrají děti... tak to sem naservíruji takto - dítě si objedná nuggety, aby si trochu vylepšilo účet, usnadnilo hru a přijde multiuser, který ho likviduje, naprosto bez skrupulí podvádí a spoléhá na to, že ho nikdo nenahlásí; jak by vám bylo, kdyby vašim dětem chodily sprosté a nechutné zprávy? Jak je jim... a jak jim musí být, když si na Fóru přečtou "dej ho do ignoru", "já nic nehlásím, nejsem bonzák"... tak ho nenahlásí a když mu oplatí stejnou mincí, protože jim po čase povolí nervy, jsou sami nahlášeni a mají Ban, jako když vyšije.

Zastanou se jich snad ti, kdo se domnívají, že Tým jen rozdává warny a Bany? Warn ani Ban nejsou, opakuji, nejsou privátní mstou nikoho z Týmu žádnému hráči či uživateli Fóra - jsou prostředkem ochrany těch, kteří hrají a chovají se, jak se patří.


Je to sice hezký příběh, co tu povídáš ale to je jen čirý lobbismus. Nevím proč zrovna ve tvém podání, když hru nehraješ a o nic ti nejde. Řetězové zprávy a nadávky tu posílají spíše ty male děti, sám jsem nahlásil (a se mnou další z našeho města kteří obdobný dopis obdrželi), jeden takový dopis nedávno, nedělo se nic.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Hmm, další narcista...pořád jen obhajuješ a obhajuješ ale aby si třeba taky přidal ruku do mlýna, to néé...taky třeba plnit ty vsé posty o čem pořát mluvíš , třeba radit a ne jen zamykat...a to je ten problém asi...jak za tu dobu co tu jsem, jsem ještě asi nezažil nějaké móda, coby přidal nějakou smysluplnou větu a přispěvek nezamkl s nějakou ironickou připomínkou :mad talking:, asi ej tu nebaví, odpovídat třeba nezasvěceným , když prý vy máte pořát nějaké ty tajné sekce

Omyl, neobhajuji - vysvětluji. Thready se zamykají z důvodu vyčerpání tématu, případně kvůli možnému flame.
V této hře nemám žádný účet, existuji pouze na Fóru; o vaší hře tedy vím naprosté minimum, téměř nic, naprosto mě nezajímá - komu bych tedy mohl co radit a proč také? Vše, co potřebuji vědět, vždy u online her bylo: co smím, co nesmím, na koho se obrátit, když jsou potíže (ale ne takové potíže, jak udělám ve hře to a to... potíže ve smyslu "něco mi nefunguje, jak by mělo").
Mezi námi, přicházím z končin, kde rolí administrátorů a moderátorů není vodit hráče za ručičku a pofoukat jim bolístky; hlídají se Pravidla, to je jejich role. Radu dát mohou, ale nejsou tím povinováni - koneckonců, neznám žádného opravdu zkušeného hráče, který by kdekomu na potkání povykládal všechny jemné finesy hry, na které přišel... na to, abych opakoval obecné rady stále dokola, opravdu nemám čas. Není to škola, abych vyučoval, že?:-)

Mohu Ti klidně uvést příklad - na nejmenované hře jsem odpozoroval konec aukcí a podařilo se tomu dát obecnou formu; myslíš si snad, že půjdu a na Fóru to začnu každému vykládat a ztratím tak svoji taktickou výhodu? Jen proto, aby mě někdo virtuálně poplácal po ramenou? To je rozkošné :-)
A... víš, jaká je reakce některých hráčů? "On má určitě nějaké kódy do hry, jak může vědět, kdy aukce končí s takovou přesností, když my to nevíme... zneužívá svoji funkci" - to je přesně ono; nejsou ochotni hru hrát pořádně, nic více, nic méně. A ani náhodou jim nevysvětlíš, že žádné kódy a žádná práva, jak ovlivnit hru, prostě nemáš.

Je to sice hezký příběh, co tu povídáš ale to je jen čirý lobbismus. Nevím proč zrovna ve tvém podání, když hru nehraješ a o nic ti nejde. Řetězové zprávy a nadávky tu posílají spíše ty male děti, sám jsem nahlásil (a se mnou další z našeho města kteří obdobný dopis obdrželi), jeden takový dopis nedávno, nedělo se nic.

Lobbismus? Zač bych lobboval? Máš pocit, že v jiných online hrách je to až natolik jiné? Na zdejší Fórum chodím debatovat, to je vše - najdeš - li někde jakoukoliv zmínku o tom, že na to nemám právo, sem s ní; pokud se pokoušíš naznačit, že se zde snažím získat funkci, ubezpečuji Tě, že se šeredně pleteš :-)
Pokud máš pocit, že se nedělo nic, obrať se tam, kam jsi to odeslal - já ten problém vážně nepořeším.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Většina věcí skutečně není vidět, jak zde již padlo. Pokud má někdo dojem, že se něco neřešilo, co se mělo řešit, pak nás má znovu kontaktovat, ať už přes ticket systém a nebo pokud se jedná o nějaký osobní spor, může nás kontaktovat například přes soukromou zprávu zde. Samozřejmě přes ticket systém jsou reakce rychlejší.

Ohledně toho, zda někdo byl potrestán či, nebyl za chování proti pravidlům. Ne všechny druhy trestu jsou viditelné a jak zde již padlo, v hodně případech nejsou nahlášeny a pak je to z velké části o tom, kdy se na to přijde. Již jsem se mnohokrát setkal s reakcemi typu "pořád mi nadává a vi s tim neděláte" (ano i takhle gramaticky), ovšem pak zjistíte, že ten hráč nikdy nic nehlásil. Tresty jsou soukromou záležitostí mezi proviněným a námi, spousta lidí by ráda viděla takzvané praní špinavého prádla veřejně, ale nejsme pavlač a snažíme se zachovávat jistá etická pravidla a profesionalitu, tudíž se o výsledku nedozvíte vždy.

Ovšem uznání také většina z nás nečeká. Jak už tu také bylo zmíněno, chválu nám nikdo psát nebude bezdůvodně, ti, kterým pomůžeme poděkují v soukromé komunikaci a ti, které trestáme, budou kritizovat a pomlouvat, doufajíce, že se snad zalekneme. Tolik urážek a nesmyslů, co si jako cheathunter přečtu za týden neslyší běžný člověk za rok. Ovšem zase potěší, pokud se někdo skutečně pokouší svůj problém řešit a dojdeme řešení, které uspokojí obě strany.

Pokud se tedy vrátím k onomu dotazu, tak návrhy, co byly skutečně zaslány do Innogames by se daly spočítat na prstech. Velká část zde je nedodělaná, či přímo nesmyslná. Skutečnou realizaci ani my ovlivnit nemůžeme, to je čistě kompetence vývojářů.

Tím bych to považoval za uzavřené, ovšem pokud je diskuse v rozumných mezích, ptejte se a my se pokusíme zodpovědět aspoň to, co můžeme. Jsme vázáni také interními pravidly, takže ne vše vám můžeme říci.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Oficiálně žádám uživatele Kontador, aby se laskavě zamyslel nad prací moderátorů, bohatě mi stačila tvoje PM zpráva, pokud netušíš, o co při moderování jde, tak nikoho nepoučuj, tvůj názor je mylný.

Pokud máš pocit, že se zde snažíme málo radit, můžeš to zkusit místo nás.. Každý den prolézám pečlivě fórum a uklízím spamy (mimochodem i současná debata zde je více jak z poloviny spam, pro upřesnění), posthunty, hlouposti, zamykám vyřešené věci, přesouvám to na správná místa, dodávam ankety k věcem, odpovídám na PM, mileráda i vysvětlím, pokud budu vědět :) a nejsem jediná, kdo obětuje svůj volný čas, aby se věnoval něčemu, co 3/4 z vás odsoudí aniž by se zamysleli, že opravdu něco děláme (že jsem cvičená opice, nebo reagujeme na piškotky jsem už slyšela, nic nového)..

Interní sekce se jmenuje interní od toho, že jsou tam informace, které nemají být určeny hráčům - upřímně, o nic nepřicházíte.. :) Takže bych byla ráda, aby jste zde utli zbytečné debaty o prací moderátorů a zaměřili jste se na to, co bylo cílem založeného threadu - aplikace návrhů z fóra do hry a předávání návrhů

Dle mého názoru bylo již vše potřebné řečeno, ale nerada bych opět četla (kupříkladu od Kontadora), že zamykám, protože k tomu nemáme co říci a vyhýbáme se tak odpovědím, nebo bráním ostatním hráčům, aby se zde vyjádřili..

Takže ponechávám otevřené, ale nechci zde vidět další zbytečné debaty, které s tématem vůbec nesouvisí - máte-li tedy nápad, jak roztřídit opravdu dobré návrhy od špatných, sem s tím - ono přečítat tuny věcí, které napadají několik lidí po sobě, není vůbec zábava :) a jak již bylo zmíněno, často ve velmi podobné formě se návrhy objeví na zahraničních fórech, ze kterých jsou nejvíce čerpány nápady a náměty do hry (.net a .de) - je to tím, že tamní hrací trhy jsou mnohonásobně větší než náš, takže i šance na realizaci je vyšší z jejich fóra, je to bohužel holý fakt, se kterým nikdo nic nezmůže (ani Adminka)
 

DeletedUser

Guest
Skutečně navrhovat nové práce a sety je asi nesmysl. Je jich tu dost a komu se ta hra nelíbí, ji prostě nehraje. Pravdou je, že na fóru úplně všechna témata za pár dní propadla v zapomnění. To je ale chyba uživatelů, ne teamu. Uživatelé si asi myslí, že když se nic neděje, tak už nemá smysl v tom pokračovat. Teď mám na mysli třeba tu železnici. Všichni říkají, že to byl dobrý nápad, ale ruku na srdce, byl kompletní? Nebyl. Osobně jsem také něco k tomu navrhl, ale tady každý něco navrhuje, ale není skoro žádná diskuse k návrhu druhého uživatele. Jak potom chcete, aby nad takovými nedodělky vůbec někdo z týmu uvažoval, aby to překládal a potom předkládal dále? Návrh musí mít prostě hlavu a patu. Nechci tímto nikoho hájit, jenom přidávám svůj názor, který je snad více z nadhledu a snad i smysluplný.
Co se týče kritiky, třebas týmu, pokud je kritika oprávněná, tak je to snad v pořádku. Různé napadání nemá, přátelé, žádný smysl.
Chtěl bych být v tomto momentě přesto konkrétní. Byl tu problém s neaktualizací žebříčků a bylo k tomu založeno vlákno, byla to závada a jeden výše postavený mód, když jsem ho v profilu zkritizoval, že jenom maže a neodpovídá na daný problém, mi napsal, že o tom vědí. Přesto se v příslušném vláknu k problému dlouho nikdo nevyjádřll. Přitom ten problém trval více než 24 hodin. Nešlo mně o mě samotného, už mi jiný mód sdělil, že to předal dál, ale šlo mi o to, že v daném vláknu, se hráči na to ptali a nikdo nijak nezareagoval. Nemohou sice na všechno reagovat hned, ale jak jsem psal, byl to dlouhodobý problém.
Původně jsem nechtěl ten závěr vůbec psát, ale zase aby to nevypadalo, že jenom v tomto příspěvku hájím team a jsem stoprocentně spokojený s prací. Ať si o mně myslí, co chtějí, třebaže zakládám zbytečná témata, případně někoho provokuji a jak píší moderátoři, že mají hodně urážek ve svých zprávách, tak nikdy nikoho neurážím a nikomu nenadávám.
 

DeletedUser8071

Guest
Oficiálně žádám uživatele Kontador, aby se laskavě zamyslel nad prací moderátorů, bohatě mi stačila tvoje PM zpráva, pokud netušíš, o co při moderování jde, tak nikoho nepoučuj, tvůj názor je mylný.

Pokud máš pocit, že se zde snažíme málo radit, můžeš to zkusit místo nás.. Každý den prolézám pečlivě fórum a uklízím spamy (mimochodem i současná debata zde je více jak z poloviny spam, pro upřesnění), posthunty, hlouposti, zamykám vyřešené věci, přesouvám to na správná místa, dodávam ankety k věcem, odpovídám na PM, mileráda i vysvětlím, pokud budu vědět :) a nejsem jediná, kdo obětuje svůj volný čas, aby se věnoval něčemu, co 3/4 z vás odsoudí aniž by se zamysleli, že opravdu něco děláme (že jsem cvičená opice, nebo reagujeme na piškotky jsem už slyšela, nic nového)..

Interní sekce se jmenuje interní od toho, že jsou tam informace, které nemají být určeny hráčům - upřímně, o nic nepřicházíte.. :) Takže bych byla ráda, aby jste zde utli zbytečné debaty o prací moderátorů a zaměřili jste se na to, co bylo cílem založeného threadu - aplikace návrhů z fóra do hry a předávání návrhů

Dle mého názoru bylo již vše potřebné řečeno, ale nerada bych opět četla (kupříkladu od Kontadora), že zamykám, protože k tomu nemáme co říci a vyhýbáme se tak odpovědím, nebo bráním ostatním hráčům, aby se zde vyjádřili..

Takže ponechávám otevřené, ale nechci zde vidět další zbytečné debaty, které s tématem vůbec nesouvisí - máte-li tedy nápad, jak roztřídit opravdu dobré návrhy od špatných, sem s tím - ono přečítat tuny věcí, které napadají několik lidí po sobě, není vůbec zábava :) a jak již bylo zmíněno, často ve velmi podobné formě se návrhy objeví na zahraničních fórech, ze kterých jsou nejvíce čerpány nápady a náměty do hry (.net a .de) - je to tím, že tamní hrací trhy jsou mnohonásobně větší než náš, takže i šance na realizaci je vyšší z jejich fóra, je to bohužel holý fakt, se kterým nikdo nic nezmůže (ani Adminka)

Jasně, beru na vědomí :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Kontadore, když už se zmiňuješ o tom, kdo co udělal a neudělal - tys ani nebyl s to provést kontrolu pravopisu svého postu a někomu budeš číst levity za to, co podle Tvého názoru (ne)udělal? Jako bavič jsi celkem dobrý, to uznávám :-)

Ty bys odebral, rozhodlo by se, země bez cenzury, není to jen Tvůj názor... to jsou mi věci. A ten závěr - "kdyby ostatní uživatelé fóra opět zvolili vás, tak bych se vám samozřejmě omluvil, i když bych nechápal jejich postoj zde"... jdu raději něco dělat, když dovolíš :-))
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru