• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.223 je naplánovaná na středu 29. května. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Návrh

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Prosil bych moderátory, aby si dávali pozor na to, co píší do PM zpráv, jelikož toto může být lehce zneužito proti nim.
Kontadore, země bez cenzury určitě neznamená bez pravidel a anarchii. Vlastně jsem vůbec nepochopil, co jsi v tomto spojení slovem cenzura myslel. Pokud vidím, tak svobodné projevení slušného názoru tady povoleno je a není mazáno. Musí být ale také smysluplný.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8071

Guest
Hmm, tak to už nechám být, nevím čím si vás Lobisty, někteří nejmenovaní módi, získali, že tu píšete věci jako by byly prakticky 100% nebo neomylní...pak upadá váš příspěvek, protože je očividné, že to hrajete...Nic, zatím, zdravím, všechny tady :D, žu nebudu přispívat do tohoto příspěvku, Pokud, nebude nějaký příspěvek mířen na mě a já bych se musel ozvat :) Jo a Cavansite, ty tu mluvíš, jak bys byl v minulosti mod co? Tak ale nechápu tvoje obhajované řeči, když tě degradovali na uživatele....
 

DeletedUser

Guest

Prosimtě, když už píšeš takové hlouposti, aspoň si neber moje, a už vůbec ne Diskovo, jméno do tlamy.

Jo a Cavansite, ty tu mluvíš, jak bys byl v minulosti mod co? Tak ale nechápu tvoje obhajované řeči, když tě degradovali na uživatele....


Cavansite tu nikdy moderátor nebyl, moderátora dělal v jiných hrách.


Ještě jsem přemýšlel o reakci na původní téma, ale dobře, ať tu nebudím vášně jako Kontador, vyřeším si to asi po PM.
 

DeletedUser

Guest
Určitě nejsou stoprocentní, vědí to i oni. Také mě štve jejich rivalita a někdy i neshoda.
 

DeletedUser

Guest
já si návrhy budu překládat do Angličtiny a pak je budu dávat na anglické fórum...:loool:
to nejspíš bude nejlepší způsob...:yes:
jo... já na módy nenadávám... občas mě naštvou nějakou chytrou poznámkou, ale bez módů by tu byl nepředstavitelný chaos, a šance na to, že by vám někdo na otázku odpověděl jinak, než spamem, by asi byla velmi malá...:yes:

PS: když jsem tu byl nový, tak jsem samozřejmě měl k módům nedůvěru... jako většina...:loool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Hmm, tak to už nechám být, nevím čím si vás Lobisty, někteří nejmenovaní módi, získali, že tu píšete věci jako by byly prakticky 100% nebo neomylní...pak upadá váš příspěvek, protože je očividné, že to hrajete...Nic, zatím, zdravím, všechny tady :D, žu nebudu přispívat do tohoto příspěvku, Pokud, nebude nějaký příspěvek mířen na mě a já bych se musel ozvat :) Jo a Cavansite, ty tu mluvíš, jak bys byl v minulosti mod co? Tak ale nechápu tvoje obhajované řeči, když tě degradovali na uživatele....

Mě si nelze získat, Kontadore - pro nikoho jsem nelobboval, nelobbuji a ani s tím nehodlám začínat, to je jedna věc. Nikdo z administrátorů či moderátorů není neomylný (včetně mě); to by snad ani nebyl člověk - jde o to, jak se jedinec k případné chybě postaví, o to jde především... ale to je na delší debatu jinde.

Ty ses opřel do Darling, tak asi takto, abych uvedl věci na pravou míru: v jiném čase a na jiném místě jsem byl, dalo by se říci, jejím nejvyšším virtuálním nadřízeným - a buď si jist, že ji považuji za schopnou moderátorku, která pro uživatele Fóra odvedla značný kus dobré práce. Stejným způsobem hodnotím i její práci na herním serveru, který spravovala velice pečlivě a svědomitě; domnívám se proto, že můj názor na její činnost má poměrně velkou váhu (rozhodně větší, nežli Tvůj - pokud sis nevšiml její činnosti, není to rozhodně chyba Darling) a ne zcela chápu, proč by zde měla svůj přístup měnit. Ano, jednu chybu jsem jí - velmi decentně - vytýkal... je příliš shovívavá :-)

Závěrem - nikdy jsem zde nezastával žádnou funkci, ergo by bylo velmi obtížné mě degradovat; na Fóru se budu s kýmkoliv z Týmu přít o cokoliv, pokud mám jiný názor... kromě Pravidel a jejich aplikace - pokud eventuálně s Týmem nesouhlasím v tomto směru a budu cítit potřebu to sdělit, projednám to přes PM. Jednou je to Tým a propírání interních věcí na Fóru je více než nevhodné.



Co se těch návrhů týče - bylo zde řečeno, že většina z nich nemá žádný přínos; ty, které by jej snad měly, zase nejsou dotažené do konce a jak bývá zvykem, debata kolem nich se postupně rozplizne. Součástí update bývají návrhy vzešlé z mnohem početnějších komunit (ergo se klidně může stát, že v update bude něco, co se líbí jinde, ale nikoliv zde), případně připomínky a upozornění na chyby, které vzejdou z řad členů Týmu. Upřímně, komunikace s majiteli online her nebývá nejjednodušší - jenže to se zase vracíme tam, kde jsme začali... strčte nos do této funkce a mějte jej tam pár let :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser120

Guest
Tohle téma zamknu, už se tady neřeší to co má....

Pokud má někdo k práci teamu výhrady, a opakuju to pořád, může mě nebo někomu nadřízenému napsat že byla nějaká sekce zamčena a rád mu vysvětlím proč.
Všichni moderátoři dělají tuto práci zdarma a bez nároku na odměnu, kdo to někdy zkoušel kdekoliv ví že je to práce (stačí městské forum jen si to představte větší) a dost často přijedete po 8 hodinách ze školy(práce) a čekají vás další hodiny tady... proto zkuste sem tam omluvit nepříjemné moderátory.
Prací moderátorů je především udržet forum v čistotě a pořádku, to že většinou byly moderátory i zkušení uživatelé s brilantními zkušenostmi a znalostmi ze hry bylo dobré, ale zcela upřímně řeknu že teď tady takový "materiál" není. Podívejte se sami sobě do svědomí kdo má znalosti a čistý rejstřík? :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru