• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Název pro nový svět

Název pro nový svět

  • Fargo

    Hlasy: 12 10,4%
  • Fort Wayne

    Hlasy: 19 16,5%
  • Forge River

    Hlasy: 1 0,9%
  • Fallen Creek

    Hlasy: 9 7,8%
  • Freeport

    Hlasy: 3 2,6%
  • Fremont

    Hlasy: 19 16,5%
  • Florida

    Hlasy: 42 36,5%
  • Freeland

    Hlasy: 8 7,0%
  • Fort knox

    Hlasy: 2 1,7%

  • Celkový počet hlasujících
    115
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Název pro nový svět

Z vašich návrhů, které splnily podmínky a prošly užším výběrem, máte nyní jedinečnou možnost vybrat v anketě název pro nový svět.


 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
dal som po limite Faytewille či ako sa to píše a je to pekné staré mesto mohli ste to aspoň uznať :)
 

DeletedUser18098

Guest
Musím si postěžovat, že do užšího výběru, který je dle mého vybrán úplně špatně nebyl vybrán MŮJ Flint. Splňovalo to všechny požadavky a mělo to i něco společného s divokým západem.
 

DeletedUser15301

Guest
zajímalo by me kdo navrhnul Fort knox.... nejak sem to mezi navrhama nenasla...

a jen tak mimochodem, co je se speedama? mate celou "krasnou" sadu a rozdali jste jenom jeden kus...
 

DeletedUser

Guest
zajímalo by me kdo navrhnul Fort knox.... nejak sem to mezi navrhama nenasla...

a jen tak mimochodem, co je se speedama? mate celou "krasnou" sadu a rozdali jste jenom jeden kus...

Fort knox navrhol jeden z členov TW teamu pri užšom výbere názvov, preto nie je uvedený v prehľade návrhov.
 

DeletedUser18098

Guest
Takže díky tomu, že je někdo v týmu si může přihodit svůj návrh do užšího výběru? Tak to potom už může tým hlasovat sám ne?
 

DeletedUser14894

Guest
Ahoj, můžu se teda zeptat podle čeho se vybíral ten výběr? Byla tam spousta jiných názvů, které splňovaly zadání.
 
Celkem výrazně tam postrádám Fairbanks. Obzvláště, když je takto pojmenéván svět v jiných jazykových mutacích...

P.S. A to jsem ho nenavrhoval já :).
 

DeletedUser7239

Guest
Já dávám svůj hlas pro název nového světa Forrest Gump, který jste tu nedali. :(
"Pro hlupáka, každý hloupý." :P
 
- výběr byl subjektivně proveden mody, tj. sice širší skupinou, nicméně stále jde o subjektivní protřídění
- horší je, že tu někteří předvádějí to, že pro ně neplatí vlastní pravidla a nesnesou ani to, že se na to druzí poukáží .. (ale dělají to v zájmu hry, přece)
- naše debata je zbytečná, stejně vyhraje Florida, která je především známa svými důchodci, mouchami a bažinami s krokodýli, tj. prostředím typickým pro Westernovou tématiku
 

DeletedUser17990

Guest
- výběr byl subjektivně proveden mody, tj. sice širší skupinou, nicméně stále jde o subjektivní protřídění
- horší je, že tu někteří předvádějí to, že pro ně neplatí vlastní pravidla a nesnesou ani to, že se na to druzí poukáží .. (ale dělají to v zájmu hry, přece)
- naše debata je zbytečná, stejně vyhraje Florida, která je především známa svými důchodci, mouchami a bažinami s krokodýli, tj. prostředím typickým pro Westernovou tématiku

No a jde o to, že kdyby to byla Filadelfie, tak by nemohl:střelec: hrát Jarda... :střelec:
 

DeletedUser17990

Guest
Ale stejně by mě zajímalo, proč 90% vybraných názvů je z oblasti mimo Wild West??? To má na šále i HC Plzeň, tak třeba Filip Suchý... :D To je taky na F, velebnosti... :D
 

DeletedUser17990

Guest
Hezky umí používat Wikipedii, ale stále to neřeší dotaz, proč bylo vybráno právě toto? a kdy se to konečně dozvim, po 10. to psát nebudu ale rovnou nakoupim nugety a bude odpověď dřív, než mi přídou na účet... :D

Nejedná se zde o žádný z mých návrhů, jen jsem ve své dobré vůli projela google a vypsala potenciální původ. Jedná se, až na jeden, o návrhy z řad hráčů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Mikosansobi

Člen týmu
Upozorňuji, že výsledný název musí být schválen Inno (proto jim budeme posílat celou anketu). Já osobně třeba upřednostňuji Fort Wayne, má historii a padl mi do oka. Třeba Florida by byla u mě až na posledním místě. Ale je to pouze můj tip. Užší výběr jsem schválila já. Členové týmu také mohli dávat návrhy a jeden byl schválen. Neznamená to ovšem, že musí vyhrát. Výsledek se dozvíme brzy, takže prosím o žádné další emociální výlevy, že zrovna váš návrh neprošel do dalšího kola.
Pokud nejste spokojeni s výběrem, mohu příště rozhodnout sama a postavit vás před hotovou věc. Ale bylo by škoda pohřbít vaše pěkné návrhy.
 
Ale stejně by mě zajímalo, proč 90% vybraných názvů je z oblasti mimo Wild West??? To má na šále i HC Plzeň, tak třeba Filip Suchý... :D To je taky na F, velebnosti... :D

V principu se dá říci, že jakýkoliv anglický výraz je v tomto případě korektní .. dál už pak nastupují jen subjetivní měřítka, kde se ale spíše hodnotí potencionální popularita návrhu, než jeho vztah k divokému západu jako takovému.
 

DeletedUser17990

Guest
Upozorňuji, že výsledný název musí být schválen Inno (proto jim budeme posílat celou anketu). Já osobně třeba upřednostňuji Fort Wayne, má historii a padl mi do oka. Třeba Florida by byla u mě až na posledním místě. Ale je to pouze můj tip. Užší výběr jsem schválila já. Členové týmu také mohli dávat návrhy a jeden byl schválen. Neznamená to ovšem, že musí vyhrát. Výsledek se dozvíme brzy, takže prosím o žádné další emociální výlevy, že zrovna váš návrh neprošel do dalšího kola.
Pokud nejste spokojeni s výběrem, mohu příště rozhodnout sama a postavit vás před hotovou věc. Ale bylo by škoda pohřbít vaše pěkné návrhy.

bylo by to špatně, pohřbít pěkné návrhy? Ani jeden návrh nespadá do kategorie Divoký západ. Jak tedy pro příště máme reagovat, aby byla dodržena pravidla zadání? Fort Knox byla sice vystavena v tomto období, ale na jinačím místě a sloužila k jinačímu účelu, tedy k chátrání. Fort Knox je postavona jinde a slouží k jinačím účelům, než by se podle názvu Fort = pevnost čekalo. Ale důležité je, aby opět platilo, Inno dostalo nažrat :yah: a wesťák to zaplatil... :14:
 

DeletedUser7239

Guest
Ale bylo by škoda pohřbít vaše pěkné návrhy.

Vám se nelíbí pěkné návrhy. :( Vy je pohřbíváte sami. I když uznávám, že Forrest Gump nebyl žádný kovboj, ale jen americký "zaostalý" obyčejný člověk. A kdybych si měl vybrat jiný název byla by to Filadelfie, která tu bohužel taky není. Ono to vypadá jako podle šablony dávejte návrhy, my si stejně vybereme svůj. Vlk se nažere a koza zůstane celá. :O
 

DeletedUser17990

Guest
Ani jeden? Prosím nastuduj si se strýčkem Googlem odkazy :)

PS: strýčka googla neznam, ale tetu googlovou jo... :P

Fargo založeno 1871, město, jež neslo původní název Centralia. Přejmenované na přelomu 19. a 20. století

[SPOIL][SPOIL]http://en.wikipedia.org/wiki/Fargo,_North_Dakota?oldid=532555941

The area that is present-day Fargo was an early stopping point for steamboats floating down the Red River during the 1870s and 1880s. The city was originally named "Centralia," but was later renamed "Fargo" after Northern Pacific Railway director and Wells Fargo Express Company founder William Fargo (1818–1881). The area started to flourish after the arrival of the Northern Pacific Railroad and the city became known as the "Gateway to the West".[/SPOIL][/SPOIL]

Fort Wayne - poslední z řady pevností, postavena 1794. Nikdy nevyužita a o 40 let později poblíž založeno město.
[SPOIL]
http://en.wikipedia.org/wiki/Fort_Wayne,_Indiana

doporučuji si přečíst podrobnou historii, je velmi zajímavá[/SPOIL]

Forge River - řeka, regulovaná kvůli přílivu a odlivu, aby to nespláchlo Long Island.

Fallen Creek - nikde nenalezeno (google, seznam, atlas, centrum)

Freeport, Kalifornie Freeport, Florida Freeport, Illinois Freeport, Kansas Freeport, Maine Freeport, Michigan Freeport, Minnesota Freeport, New York Freeport, Ohio Freeport, Pennsylvania Freeport, Texas Freeport, Západní Virginie - Který???

[SPOIL]http://en.wikipedia.org/wiki/Freeport,_Kansas
ten, co má souvislost se železnicí[/SPOIL]

Fremont - to je ještě na dýl...

[SPOIL]http://en.wikipedia.org/wiki/John_C._Frémont

Four US states named counties in his honor: Colorado, Idaho, Iowa and Wyoming.
Several states also named cities, villages, and towns after him, such as California, Michigan, Minnesota, Nebraska, New Hampshire, Ohio, Utah, Indiana, and Wisconsin. The largest city that bears his name is Fremont, California.
[/SPOIL]

Florida - Důchodců ráj, ale bacha na Miami, tam se fláká Horatio Kane. (hlášení pro ino, chytá zloděje a nepoctivce)

[SPOIL]Since the first European contact was made in 1513 by Spanish explorer Juan Ponce de León – who named it La Florida ([la floˈɾiða] "The Flowery") upon landing there during the Easter season, Pascua Florida[10] – Florida was a challenge for the European colonial powers before it gained statehood in the United States in 1845. It was a principal location of the Seminole Wars against the Indians, and racial segregation after the American Civil War.[/SPOIL]

Freeland, Maryland Freeland, Michigan Freeland, Pennsylvania Freeland, Washington - Který to bude??? Nemá někdo nůž, já ho zkusím hodit a kam se zapíchne.

[SPOIL]The place was home to Native Americans long before the arrival of settlers of European ancestry. In the 1819 Treaty of Saginaw, in which the Chippewa, Ottawa, and Pottawatomi ceded a large portion of land including Saginaw County to the United States federal government. In that treaty, within the ceded territory, several tracts were reserved for specific groups of Chippewa. One such tract, Black Bird's Village, consisted of 6,000 acres (24 km2) on the Tittawabassee (named as the Tetabawasink river in the text of the treaty), very near to the present location of Freeland.[5] [6] [7][/SPOIL]

Fort Knox - Nikde není datován vznik této "pevnosti", jen Fort Knox je jeden z výcvikových táborů West Point.

[SPOIL]Fortifications were constructed near the site in 1861, during the Civil War when Fort Duffield was constructed. Fort Duffield was located on what was known as Muldraugh Hill on a strategic point overlooking the confluence of the Salt and Ohio Rivers and the Louisville and Nashville Turnpike. The area was contested by both Union and Confederate forces. Bands of organized guerrillas frequently raided the area during the war. John Hunt Morgan[4] the 2nd Kentucky Cavalry for the Confederate Army raided the area before staging his famous raid on Indiana and Ohio known as Morgan's Raid.[5][/SPOIL]



doplnila Miko
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru