• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Naděje umírá poslední - diskuze

DeletedUser

Guest
Na TW-DB je nový úkol. Víte někdo víc? Jestli je to jen z bety, nebo jestli je to nějaký tajný úkol...
 

DeletedUser

Guest
Zatial su zname poziadavky len na prvu ulohu, zvysne treba pockat kym niekto na nieco pride
 

DeletedUser9544

Guest
další krok je mít na sobě zlatý nuget a jít na průzkum. najdete peněženku
 

DeletedUser

Guest
Mě se ten úkol nezobrazuje, musím mít napřed ten slepený rýč, aby se zobrazil? Ale tím zase přijdu o zlomenou lopatu ne? Nějak to nechápu. :-(
 

DeletedUser

Guest
Mě se ten úkol nezobrazuje, musím mít napřed ten slepený rýč, aby se zobrazil? Ale tím zase přijdu o zlomenou lopatu ne? Nějak to nechápu. :-(

V sobotu ve 12:30 jsem nasadil zlomený rýč a Henry mi dal úkol 2 hodiny sbírat tabák. Tak sbírám.
 

DeletedUser

Guest
počkej, zlomený rýč nemám, mám jen rozbitou lopatu

Promiň, je to skutečně rozbitá lopata. Když je z toho po slepení rýč, tak jsem jaksi předpokládal, že to je i předtím rýč. Není...

EDIT: už jsem našel slepenou věc a není to rýč, jak se píše na tw-db, ale je to "Slepená lopata".

EDIT 2: v závěrečném textu je napsáno, že je tam vyryto jméno Ulysses S. (Ulysses = Odysseus). Jsem zvědav, kam to bude pokračovat. V 1.31 je asi víc, než se na první pohled zdálo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
OK, díky, už ho mám :-)

Kdyžtak pak napiš, jak to pokračuje.
 

DeletedUser6397

Guest
No,já jsem splnila ten úkol,dostala slepenou lopatu.Pak jsem s nuggetem šla na průzkum a našla peněženku.A dál?
Nic se mi neobjevilo,to ten úkol ještě není dodělaný,nevíte někdo?
 

DeletedUser

Guest
Tohle je tajný úkol nikdo neví co se má dělat...až na další krok přijde nějaký hráč tak se o něj podělí :)...můžete to být právě vy tak do práce!!!
PS: Ulysses S.(Ulysses Simpson Grant)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
No to je celkem jasné, je třeba zkoušet ty předměty co zbyli z úkolu "hledání pokladu".


Když se na to čumím, vidím že tam pak je jako následující úloha zadavatel, ten se musí objevit. Takže z žádné práce by další nový předmět padnout neměl. Bude nejspíš třeba si něco nasadit aby se zadavatel zjevil. Takže bych zkusil tu peněženku i tu lopatu.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser6397

Guest
Peněženku,slepenou lopatu,popel i oblázky jsem si nasadila.Projela celou mapu a nic.Žádný zadavatel.
 

DeletedUser

Guest
Taky mi to vrtá hlavou ... došel jsme až k peněžence a tam je zádrhel ... co teď
 

DeletedUser

Guest
Promiň, je to skutečně rozbitá lopata. Když je z toho po slepení rýč, tak jsem jaksi předpokládal, že to je i předtím rýč. Není...

EDIT: už jsem našel slepenou věc a není to rýč, jak se píše na tw-db, ale je to "Slepená lopata".

EDIT 2: v závěrečném textu je napsáno, že je tam vyryto jméno Ulysses S. (Ulysses = Odysseus). Jsem zvědav, kam to bude pokračovat. V 1.31 je asi víc, než se na první pohled zdálo.

Ulysses S. je počatk jména amerického generála potažmo prezidenta Ulysses S. Grant takže tímto směrem se to bude určitě ubírat. Odysseem bych se já osobně vůbec nezabýval spíš si myslím že to směřuje k šavli generála Granta (což doufám následně vyváží i něco pro střelce)
 

DeletedUser6397

Guest
Na tw db je už pokračování,musí se jít k lesnímu palouku.
 

DeletedUser

Guest
Podle mě nemá smysl tady diskutovat o tomhle úkolu když stejně budete čekat na návod...(dávám odkaz na tw-db KLIK)
[SPOIL]
beznzvuoi.jpg

[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tak si precti tohle tema a pochopis...je to proste cekani na navod...
 

DeletedUser9615

Guest
Mám dotaz k tomuto ukolu, co mám dělat jako první? sbírat tabák se zlomenou lopatou? padá ta slepená lopaka jen v sobotu od 12-15 hodin?
 
Nahoru