• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Naděje umírá poslední - diskuze

DeletedUser6397

Guest
Mám dotaz k tomuto ukolu, co mám dělat jako první? sbírat tabák se zlomenou lopatou? padá ta slepená lopaka jen v sobotu od 12-15 hodin?

Jako první počkej až bude sobota.Ihned po 12:00 dostaneš od Henryho úkol (samozřejmě musíš mít nasazenou zlomenou lopatu).
Půjdeš dvě hodiny sbírat tabák,najdeš slepenou lopatu.Ale úkol musíš odkliknout jako splněný před 15:00,jinak ti zešedne a nepůjde ten den splnit.

A jináč,tohle je forum na hlášení bugů,tohle mělo být v nápovědě.
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]Naděje umírá poslední (Příprava )
Šerif John Fitzburn: Takže se chceš zamíchat mezi bandity, eh ... Mám pro tebe pár tipů. Neptej se mě proč, ale bandité se obvykle oblékají celý do černého. Pak se jednou týdně scházejí ve svém táboře. Nevím ale v který den, jinak bych je už dávno všech pozatýkat.[/SPOIL]

Tak tohle je text z posledni zname ulohy...pokud chceme vest diskusi tak do toho...
 

DeletedUser9615

Guest
Chci se zeptat, peněženku a slepený rýč jde získat jen v sobotu od 12 - 15? nebo je na tu dobu omezen jen slepený rýč?
 

DeletedUser

Guest
Mám nasazený nugget, jsem na lesním palouku, v inventáři peněženku a slepený rýč. Nicméně žádný úkol jsem nedostal. Víte někdo proč?

EDIT: a úkol od Henryho mám také splněný.

EDIT 2: Před chvílí se mi ozval člověk také ze světa 6, že má stejný problém. Navíc on hraje i na jiných světech a tam úkol splnil bez problémů, takže to není tím, že by byl mamlas a dělal něco elementárního špatně. Že by bug?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nejak mi nejde najit penezenka na pruzkumu kdyz mam nasazenej nugget, neni tam 100% sance na nalez nebo neco delam blbe.
Ukol od henryho prvni na sklizeni tabaku uz jsem udelal, mam slepenou lopatu a nugget.
Kdyz mam nasazenej nugget, tak se nikde zadnej ukol neobjevi s cilem najit penezenku na pruzkumu, ze?
Uz jsem delal pruzkum asi 3h a jeste jsem nenasel penezenku s nasazenym nugetem v produktech..
 

DeletedUser

Guest
Ukol od henryho jsem uz dokoncil.

SCREEN

Dal jsem nasadil nugget a sel na pruzkum a za, ted uz, 4 hodiny ani prd. Nekde tu bylo psano ze to casove rozmezi se vztahuje jen na to sklizeni tabaku, ale penezenku ne a ne najit.
 

DeletedUser9544

Guest
já ji třeba taky nenašel hned ale asi až po 8 hodinách... prostě záleží na štěstí.
 
no já peněženku hledám už 20 hodin a taky nic... úkol s lopatou mám u Henryho také odevzdaný. tak jestli je to jen o štěstí, tak to ho tedy moc nemám... :::))::
 

DeletedUser

Guest
Našel někdo peněženku v jindy, než v tom časovém intervalu v sobotu? Jestli ano, hoďte sem screen. Dík.
 
hledám peněženku každý den 4 dvouhodinovky a doteď ji nemám. takže jsem děsně zvědav, jestli ji najdu v tu sobotu nebo je to fakt jen o štěstí a budu čekat dál... :angel:
 

DeletedUser11177

Guest
Ja ji nasel v pondeli v 6 hodin po prvni dvouhodinovce.. Mate nasazeny zlaty nugget na sobe? Tipoval bych, ze ne :)
 

DeletedUser

Guest
Ja ji nasel v pondeli v 6 hodin po prvni dvouhodinovce.. Mate nasazeny zlaty nugget na sobe? Tipoval bych, ze ne :)

Ty jsi nějaký chytrý, ne každý tu je amatér. Podívej se na můj podpis, aby jsi věděl, že lama fakt nejsem:zásek:
Ano, zlatý nugget mám nasazený. A hod sem screen, jinak tvůj příspěvek je nevěrohodný.
 

DeletedUser1235

Guest
Tak nevím nevím já hledal už 19x2 hod a stále nic , Hledám ráno , večer , odpoledne i v noci a peněženka stále nikde . Nuget nasazetý mám a mám dokonce 364 PB tak nevím co dělám špatně to mám jít na ostro jen stím nugetem ??????
 

DeletedUser11374

Guest
Zbytočne sa namáhaš,dá sa nájsť len v nedeľu.Mne ju dalo hneď na prvých 10 minút...

[report=305651285b85b4ad43]Pracovní oznámení: Jít na průzkum[/report]
 

DeletedUser11177

Guest
Ty jsi nějaký chytrý, ne každý tu je amatér. Podívej se na můj podpis, aby jsi věděl, že lama fakt nejsem:zásek:
Ano, zlatý nugget mám nasazený. A hod sem screen, jinak tvůj příspěvek je nevěrohodný.

Uroven neurcuje, jestli jsi anebo nejsi lama. Teoreticky muzes byt klidne lvl 150 a porad to lamit.
Edit: prohlidl jsem si tvuj podpis blize a ano, opravdu dle nej na lamu nevypadas ;)
penezenka.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1235

Guest
jeden říká že jen v neděli ale podle toho skrinu i v podělí a co máte krom Nugetu na sobě ?
 
Nahoru