• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Naděje umírá poslední - diskuze

DeletedUser

Guest
Možná hloupá otázka. Jde najít peněženka dřív než slepený rýč?
 

DeletedUser10235

Guest
Nie, nejde. Tyhle úkoly mají přesné pořadí, jak mají být plneny.
 

DeletedUser1235

Guest
Neví někdo ve kterým sektoru se nachází ten tábor banditů pro další ukol ?
 

DeletedUser10235

Guest
Tábor banditů se nachází tady:
[SPOIL]
tborbanditov.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser3069

Guest
Skoncovat s bandou je hodně náročná práce, jedna z nejnáročnějších, a jako naschvál ho strčili jak sem, tak do pojízdného cirkusu. A mít postavu na skrývání? Taky nás asi moc nebude. Takže opět další nugety na reskill :(, ten jen jestli to stojí za jednu bednu.
 

DeletedUser10235

Guest
Prosil bych radu, předchozí úkoly mám splněné, tábor banditů nevidím. Objeví se až ve správný den a správně oblečenému?

Podmínky pro otevření úkolu na místě Tábor banditů :
Úroveň: 105
Den: Pátek
Serverový čas: 18:00 - 23:59

Oblečení: černý trojcípý šátek, černý statson, černý plášť, černý opasek s přezkou s pistalemi, černé holínky, černé kožešinové chapsy, maska.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Skoncovat s bandou je hodně náročná práce, jedna z nejnáročnějších, a jako naschvál ho strčili jak sem, tak do pojízdného cirkusu. A mít postavu na skrývání? Taky nás asi moc nebude. Takže opět další nugety na reskill :(, ten jen jestli to stojí za jednu bednu.

Kéž by se to dalo vyřešit nugetama, já to plním na S 2 a S4 a tam tahle prémium není. Kdyby tam bylo, tak si pískám.
 

DeletedUser

Guest
ahojte- nevíte někdo kdo jste už v tom úkolu pokročili kolik HP mají ti dva šmejdi v táboře banditů které je třeba zabít?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
díky- já debžo to hledal na wiki -TWDB mně nenapadla - byl jsem 37 Hp od toho abych ho sejmul šmejda:::)):: to fakt potěší
 

DeletedUser

Guest
Jestli si to dobře pamatuji, na tw-db byla jedna z odměn nějaké svítící kalhoty, ale teď jsou tam jen drahé vojenské. Změnili to (bonus pro nejrychlejší) nebo byla/je chyba na tw-db?
 

DeletedUser7904

Guest
Tak je to teraz správne. Odmenou sú Drahé vojenské kalhoty :klubun:
 
Nahoru