• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Naděje umírá poslední - diskuze

DeletedUser

Guest
Nemusí to být v neděli, naleznout peněženku můžeš v kterýkoliv den. Požadavek je jen na nugget, můžeš hledat klidně nahý :)
 

DeletedUser

Guest
Uroven neurcuje, jestli jsi anebo nejsi lama. Teoreticky muzes byt klidne lvl 150 a porad to lamit.
Edit: prohlidl jsem si tvuj podpis blize a ano, opravdu dle nej na lamu nevypadas ;)

Dík za ten screen, jdu hledat.

PS: Málokterá lama, má splněných 335 úkolů;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12448

Guest
co se týče dalších částí úkolu tak musité splnit tyto podmínky:

Úroveň: 105
Den: Pátek
Serverový čas: 18:00-00:00
Mít na sobě: Černý trojcípí šátek, Černý Stetson, Černý plášť, Černý opasek s přezkou s pistolemi, Masku, Černé holínky, Černé kožešinové chapsy
Místo: Tábor banditů mapa 4 x 9



Práce: Přepadení (10 Hodin)



Zapotřebí: 5 Pytlů s kuřistí



Práce: Skoncovat s bandou (15 Hodin)
 

DeletedUser

Guest
Zo stareho nove

Chcel by som poprosit aby sa ozval niekto, kto plni tento quest a ako daleko sa az dostal. Ja som skysol pri hladani penazenky...
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, zkus si pročíst celé toto téma, zjistíš tak, jak jsou na tom ostatní. Všechny známé informace o tomto úkolu nalezneš na TW-DB. A jak bys teď měl pokračovat? Přečti si příspěvek od uživatele džamba, jenž se nachází nad Tvojí otázkou. Přeji hodně štěstí.
 

DeletedUser1318

Guest
Jestli ono spíš nejde o to, že nemůže tak jako já a někteří další tu peněženku najít.
Já taky vím jak pokračovat, jenže zatím patřičně vybaven průzkumničím, pomalu si můžu otevřít kartograeický obchod a pořád smůla, žádná peněženka. Takže nějaká rada s motivací, případně nějaká jiná vychytávka by se asi hodila. No a pokud je to běžné, že je to jen o štěstí, sice to nepotěší, ale dodá naději.
 

DeletedUser

Guest
plnim ten quest na dalsich 9 svetoch s rovnakym vysledkom, vyzera to , ze nas chcu donutit kupit si nugetky, aby sa to pohlo - rovnako sa zabrzdili aj nalezy ostatnych produktov, je to mozno aj o polovicu menej ako pred upgradom
 

DeletedUser10235

Guest
Podmínka pro nalezení peněženky je nejprve jít k Lesnímu palouku v neděli, přijmout úkol a až pak jít na průzkum (zlatý nuget mít u sebe).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1318

Guest
Podmínka pro nalezení peněženky je nejprve jít k Lesnímu palouku v neděli, přijmout úkol a až pak jít na průzkum (kousek zlata mít u sebe).
Já to zkusím, i když logické mi to moc nepřipadá.
5 minut, nic...
30 minut, nic...
Kousek zlata nebo zlatý nugget?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
plnim ten quest na dalsich 9 svetoch s rovnakym vysledkom, vyzera to , ze nas chcu donutit kupit si nugetky, aby sa to pohlo - rovnako sa zabrzdili aj nalezy ostatnych produktov, je to mozno aj o polovicu menej ako pred upgradom

nebuď paranoidní, chyba je na tvé straně...

Já jsem našel peněženku po třech půlhodinách, žádné prémium jsem k tomu nepotřeboval. Samozřejmě je třeba správně postupovat, nejen se slepě řídit tím co je mylně uvedeno na některých stránkách.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser1235

Guest
Tak peněženku jsem splnil ale Nikde se mi nezobrazuje ta Skupina osadníků A nevím proč ?
 

DeletedUser

Guest
zdravim mám problém hned první úkol je sbírat tabák, abych dostal lopatu ,to jsem splnil a lopatu jsem získal a ted to po mě chce znovu ,abych dělal sbírat tabák co to je za blbost
 

DeletedUser10235

Guest
Je to chyba, která se objeví, když se ukončí úkol mimo stanovenou dobu, čili po 15,00 hod.
Lopatu dostaneš, ale úkol nesplníš.
Musíš napsat na sapport ticket. Bude ti vrácená zlomená lopata a příští víkend ten úkol splníš správně.
 

DeletedUser

Guest
To oblecenie musis mat len oblecene, ono ti nezmizne z inventaru. Pri tych 3 ulohach ho musis mat proste na sebe.
 
Nahoru