• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Naděje umírá poslední - diskuze

DeletedUser

Guest
Zdravim, mám problém s hledáním peněženky a nevim proč, už jsem ji hledal xx hodin, nuget jsem měl v produktu a nic, slepenou lopatu mám a nemám tušení, kde je problém, nevíte náhodou v čem by to mohlo být?
Předem děkuju za odpověď
 

DeletedUser10235

Guest
A přijal si v neděli úkol na Lesním palouku "Hledání stop?

A zkontroluj si, jestli máš u Šerifa úkol "Od starého k novému" mezi dokončenými úkoly.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak je to teraz správne. Odmenou sú Drahé vojenské kalhoty :klubun:

No tak nevím,nevím, úkol jsem dokončil na Arizoně 13.08.11 v 12:11 hodin a dostal jsem jen bednu a v ní drahý žaket :tom:

Mohl by mi někdo z adminů odpovědět,jak bych dodatečně dostal za splnění úkolu ty drahé vojenské kalhoty ???
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Dneska plním tento úkol (až do konce) a jestli mi z té truhly vypadne nějaký připo...ný opasek pro lamy, tak budu zlý...
 
nevíte jak Vyhrát ten poslední duel u Řeky pokud jsme zaměřen na bitvy teda nemam moc Duel schopností ????

Přijde mi že kam mířim já míří i on kam uhýbám já uhýbá on :/
 

DeletedUser

Guest
Dneska plním tento úkol (až do konce) a jestli mi z té truhly vypadne nějaký připo...ný opasek pro lamy, tak budu zlý...

jj to je pak blbý měl sem truhlu se želznými pltáy a nějaký plátěný boty a najdednou přijde dřevěná bednička a v nich černé kožené kalhoty je to pouze o štěstí :mexikán:
 

DeletedUser

Guest
Zlomenou lopatu nemám, kdysi jsem ji zřejmě prodal, či co... Mám šanci jí někde získat znovu? Klidně bych znovu udělal úkol Voní to pokladem... Je to vůbec možné? dík za odpověď
 

DeletedUser10235

Guest
Zlomenou lopatu nemám, kdysi jsem ji zřejmě prodal, či co... Mám šanci jí někde získat znovu? Klidně bych znovu udělal úkol Voní to pokladem... Je to vůbec možné? dík za odpověď

Napiš si na sapport, všechno se dá řešit. Ale pokud jsi ji prodal, nebude to zadarmo.
 

DeletedUser

Guest
čau, pořád nemůžu porazit toho prvního banditu, vždy mu uberu tak 100 až 150 životů, ale nikdy víc. dělám to asi po 60. poradte prosim.
 

DeletedUser13667

Guest
Nejlepší varianta jak na tyhle duely je, odejít z města. Nasadit věci na úhyb, dát peníze do banky, nemít žádnou energii a začít neustále do kola duelaovat, dokud nevyhraješ... :) může tě zabít třeba 100x, ale pak se to nejspíš povede.
 

DeletedUser

Guest
Poraďte mi prosím někdo, co mám dělat, když jsem ten úkol vzal, teď mám slepenou lopatu, ale ten úkol jsem omylem zrušil, a teď nemám tu zlomenou, aby mi ho Henry zadal znovu :-( ??
 

DeletedUser

Guest
smola, toto vyriesis jedine cez support. Posli im ticket a napis co sa stalo. Treba resetnut poziadavku ze zlepena lopata bola najdena a vymenit v invente zlepenu za zlomenu. Buduci tyzden to zasa v sobotu skus a davaj si pozor aby si to znovu nezrusil.
 

DeletedUser1318

Guest
asi to nepůjde.. já bohužel (nevím proč) jsem lopatu prodal a tak to nemohu splnit...
Omylem prodané věci potřebné k úkolu se dají od supportu odkoupit zpátky.
Sice by bylo jednodušší je rovnou udělat neprodejné, ale to je nakonec jedno.
 

DeletedUser9371

Guest
asi to nepůjde.. já bohužel (nevím proč) jsem lopatu prodal a tak to nemohu splnit...

Napiš přes ticket supportu. Kdysi jsem taky prodal 2 produkty k úkolu (obálku a ještě něco, už nevím) a pomohli mi je vrátit prodejem.
Oni nekoušou. :D
 

DeletedUser

Guest
Zdravím
mám dotaz nemůžu porazit toho posledního duelanta generála....
zkoušel jsem vystupit z města a řezat to do něj...jedinej uspěch byl že jsem si splninl 500 uspání jinak nic
zkoušel jsem si nasadit věci na vystupování a nic...

poradte jak jste ho porazily....děkuji




 

DeletedUser13667

Guest
Pokud se stále nedaří, tak se budeš muset předělat více na duelanta. Dát více bodů do úhybu přesnosti a (síly/střílet)
 

DeletedUser16200

Guest
Neviem prečo, ale ja som s NPC z úloh nemal nikdy žiadne problémy, ak ich chcete poraziť nahoďte veci na vystupovanie, ale nemajte žiadnu taktiku ;)
 

DeletedUser11313

Guest
Pokud se stále nedaří, tak se budeš muset předělat více na duelanta. Dát více bodů do úhybu přesnosti a (síly/střílet)

Tadle rada je dobrá tak na půl (spíš na nic, ale z úcty k prýmkám říkám napůl) - pokud má soupeř stejné duelové vlastnosti,tak nezáleží na ničem jiném,než na tom,aby tvoje vystupko bylo vyšší než taktika a v případě, že NPC má jinou zbraň (palná/chladná), aby jsi na tom byl lépe s ofenzívou,než s odporem.
 
Nahoru