• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

ne moc dobra novinka

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
dneska podle mne pribila ne moc dobra novinka kdyz najedu na nejaky predmet nebo obleceni ... tak se jakoby zmensi popis co to pridava (atributy) napise ti to tam zrovna co mas na sobe screen bych dal ale neumim to aby to tam bylo videt jestli mi nerozumite pokusim se vam to vysvetlit
 

DeletedUser

Guest
Ano, je to nepříjemné.
Také by mě zajímalo, co to je. Bug? Asi bohužel ne..
 

DeletedUser

Guest
ty jo asi si na to zvyknu ale celkem to bude trvat ale nepamatuju si kdy pribila podobne spatna novinka
 

DeletedUser1451

Guest
Proč se ti to nelíbí? Podle mě to není špatné, teď můžeš lépe porovnat výhody jednotlivého oblečení.
 

DeletedUser

Guest
mě připadá, že je to moc informací najednou... škoda, že si to každej nemůže nastavit, jak chce...:(

PS: mám dojem, že to skopčili od gladiatusu...
 

DeletedUser

Guest
moc tomu osobne nerozumim ale asi by to mohli zrusit kdyz to bude mit dost negativni ohlas
 

DeletedUser

Guest
Další novinkou je deaktivace nového úvodníku, měl jsem ho rozdělaný a teď ho nemůžu dodělat.
 

DeletedUser

Guest
horšie je, že po tomto miniupdate nefungujú manévre, možno ani boje o pevnosť (S1)
 

DeletedUser2076

Guest
To je fakt hrozný! Sice co jsem objevil a je dost užitečná věc, že se u vyhlášených pevností zobrazí vzdálenost, ale jinak to zobrazení schopností, které přidává obelčení je fakt hrůza! Takové pidi písmo vždyť to skoro nevidím! Na to se nedá dívat :-(
 

DeletedUser

Guest
Toto je asi nejhorsi vec co ste mohli dat :) S nejvetsim rozlisenim vidim velky kulovy ... Boli ztoho oci, vsichni by beztak byli radi kdybyste to vratili jak to bylo ... To porovani veci okopirovali z westwars ... Vzdalenost k pevnostem je dobra ale jak psal etox, nejdou manevry ...
 

DeletedUser

Guest
Snažil jsem se Inna poslední dobou zastávat kvůli kritice, ale co je moc, to je příliš. Další věc, která kazí hru a to hodně.
 

DeletedUser

Guest
:) Kazdy rika ze to neni pekne, to tady tu kravinu nechate? :) Jestlize si stoupnu metr od obrazovky, nic nevidim ... 22palcu a 1920x1080 asi na to neni stavene
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru