• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

ne moc dobra novinka

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Hlavně že chtěli omezit inventář, aby se nezatěžoval servr, po tomdle updatu to je nějaký celý zpomalený... Nehledě nato, že to přidává zbytečnost a zas mi sakra správně nefunguje kalkulátor... :zed:
 

DeletedUser

Guest
Nový přehled v inventáři

Tedy to mě fakt štve - to nové zobrazení v inventáři ode dneška - to nové info mi vždycky zakryje celou postavu, nebo pro změnu tu část batohu, odkud vybírám věci, takže nevidím ostatní věci, co mám na sobě. Jen tu jednu zobrazenou plus tu na výměnu. Je to k vzteku. A já navíc ale fakt na menším monitoru nemůžu ani přečíst nic z toho, co je tam o těch věcech napsáno - tady na stole mám 19-ti palcový a sotva to přeluštím - na menším na notebooku vidím z normální vzdálenosti jen takové šmouhy. Kdo tohle vymyslel? Já jsem vždycky převlečená např. do cestovního, protože to dělám po paměti, skoro za vteřinu a teď jsem si ho oblékala přes deset minut a pořád ještě ho nemám na sobě celého, abych mohla vyrazit na cestu - taková zdržovačka. Jak se můžu převléct, když mi ta tabulka překryje skoro celou postavu i s batohem? Jak mám najít nějakou věc pod tím schovanou? Už mě z toho blikání těch tabulek jednotlivých kusů oděvů - jak po batohu přejíždím myší - příšerně bolí oči - tak musím říct, že mě od Westu zatím neodradilo nic, ale tohle - pokud to tak zůstane, tak přestanu hrát, protože se nedokážu převléct. Už z toho skoro nevidím. Hryže se mi při tak rozsáhlých tabulkách komp a musím několikrát restartovat okno inventáře, aby se mi odkliknutá věc opravdu přesunula na postavu - no je to prostě děs. Doufám, že tuto úpravu zruší, protože je opravdu na nic. Přece do dneška každý věděl, že to, co má v pravé polovině v inventáři, je obsah batohu, a že to, co je vlevo, je to, co má na sobě. Tak proč to otravování s oběma položkami v jedné tabulce??? Je z toho jen zmatek, kdy stejně nevím, co si mám obléct, když mě z toho jen bolí oči a hlava. Mám jediné přání - ať tuto změnu odstraní a dají nazpět původní styl přehledů o věcech. Prosím!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Za chvíli si zvykneme a už nám to ani nepřijde.. Jediná věc co mi na tom vadí a souhlasím v tomto s ostatními, že se schopnosti u výbavy nedají pořádně přečíst jak je to písmo malé.
Jinak poradím kolegyni Lizzares: pokud v inventáři hledáš věci a nechceš aby ti přitom problikávaly ty tabulky, tak si najeď myškou na pravou stranu kde je lišta s posuvníkem. Kolečko myši tam bez problémů funguje nebo můžeš použít ten posuvník ;-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jediné co se mi na tom "updatu" líbí že konečně opravily minimapu kde sem měl zalezlé úkoly za mapou světa a musel sem je tudíž hledat ručně. Ale jinak na to písmo abych si bral pomalu lupu a to ani neberu v potaz že to rozhodilo TW Pro :D.
 

DeletedUser

Guest
to já musím říst že mě to moc nevadí. ale je to o zvyku, brzo si všichni zvykneme. chtě nechtě.
 

EREWAN

Člen týmu
:) mě štve že je to takovýma malýma písmenkama... kdyby radši opravili výpadky a problémy... na Arizoně je nějaká petice kterou posílají hráči...
 

DeletedUser

Guest
Ta petice by se mohla udelat po celem CZ the west a hned byste videli kolik % lidi se to nelibi ;)
 

DeletedUser

Guest
Mám nápad ad se udela anketa a hotovo

Např. : Chcete aby minipach tady zůstal ?
Ano
Ne
 

Deleted User - 31870

Guest
To není tak jednoduché - aby měla nějaká petice smysl, musí být řádně zdokumentována a hlavně by ji měla za naši herní komunitu předat Wicháhpi. Pokud budou psát jednotliví hráči či města sami za sebe, pak nic nezmůžeme a určitě vstříc nevyjdou.
 

DeletedUser

Guest
Darling: kdyby se sešlo více zemí tak OK. Ale myslím si že mi INNO nepřesvědčíme. Nebo kdyby to šlo třeba nastavit/zakázat pro náš stát. Mě se to docela hodí...
 

Deleted User - 31870

Guest
První chyba je nahlášená a tu druhou nahlaš prosím do příslušné sekce + vysvětlení chyby
 

DeletedUser

Guest
Já si myslím , že je toho až moc novýho . Přečíst to nejde , a maj tam chyby , jak někdo řekl...
 

DeletedUser

Guest
Ztráta série úkolů

Proč se těm, kteří to ještě neměli dokončeno, ztratily rozdělané úkoly ze série Vzhůru do nového dobrodružství na zisk věcí do greenhornovi sady?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Hlavní rozdíl není ani tak ve velikosti písma,jako v samotném infu-o věci.Dřív když jsem měl zapnutý kalkulátor vybavení pro práci,mi po kliknutí na věci u svého obchodníka vyjela přehledně sestupná tabulka,kolik kam na práci to přinese bodů.Teď se zobrazí pouze2-3 a za nimi ...pár teček tzn.že je k věci míň informací nač jsou dobré s počtem bodů.Jinak souhlasím s příspěvky nicméně tenhle popsaný problém omezení je dost relevantní.Pŕijde mi,jakoby nechtěli dát víc informací k danné věci(abychom nebyli moc chytří),jinak to smysl nedává.
 

DeletedUser

Guest
K dnešnímu dni se konečně tabulka u vybraných věcí vrátila zpět,jsem tomu rád.Opět po kliknutí na položku se zobrazí k čemu vśemu je dobrá ale je třeba mít zapnutý kalkulátor prací.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru