• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

ne moc dobra novinka

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
tak nekdo zkuste udelat script vim chci toho asi moc souhlasim s vami vsemi
 

DeletedUser

Guest
Taky moznost, jen nechapu jak takovou hnusnou "kravinku" mohli schvalit na bete? :)
 

DeletedUser

Guest
Bože, vy jste ale fňukny :::)):: Časem si zvyknete a ani vám to nepřijde.

Tak si nestoupej metr od obrazovky ne.
 

DeletedUser

Guest
I kdyz sedim tak musim mzourat ocima abych vubec neco precetl .. A ano, zrak mam dobry .
 

DeletedUser

Guest
Mě se to líbí. Vidím to a mohu si to porovnat. Je to sice lehce menší,ale já problémy se zrakem nemám
 

DeletedUser

Guest
:) Jestli ty nemzouras, nemuzu za to ze mas bud malou obrazovku a tudis male rozliseni :)
 

DeletedUser

Guest
opravdu nechápu na co si tu stěžujete -je to v pohodě čitelné a navíc přehledné co za coměníte -ale není to poprvé co se naše názory rozcházejí:::))::
 

DeletedUser

Guest
Osobně se mi to taky velmi nelíbí, ale kdyby vrátili velikost obrázů a písmo na normální velikost a vše by normálně fungovalo tak by to byl dobrý update.
 

DeletedUser

Guest
Osobně se mi to taky velmi nelíbí, ale kdyby vrátili velikost obrázů a písmo na normální velikost a vše by normálně fungovalo tak by to byl dobrý update.

iby na tom aspon týden pracovali než aby to neměli nepropracované

řeknu vám jedno JE TO NEDODELANÉ
 
To jsou ty vychytávky co jste chtěli, tak teď je to tady. Z mého pohledu vyložený hnus a dost nadbytečná věc. Poslední dobou vychytává Inno svými vylepšeníčky úplné voloviny. Mě to připadá jako kdyby lidi nerozuměli věcem které se neprojeví víckrát než jednou, ale je ji to třeba telit stále dokola. Zachvíli bude i audio návod na WC, aby tam každý věděl co má dělat.
 

DeletedUser

Guest
Zvětšit písmo,ale zachovat porovnávání s tím,co mám na sobě=nejlepší řešení :)
 

DeletedUser

Guest
a ten obrázek by mohl být větší

nebo aspon by se mohl každý rorhodnout
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
a mě taky nefunkujou skripty kvůli apgeidu (tak neak se to pise)
 

DeletedUser

Guest
Ale chapejte ... Je to velkej HNUS :) Driv bylo napsano napr. Ikeho vojenský revolver (střelná zbran) v jednom, nebo ve dvou radcich tak, ze nahore byl nazev zbrane a pod tim typ zbrane. Ale ted? Maji to "divne" rozdeleny. Zacatek zavorky zacina na prnvim radku a konci na druhem :D Neni to zadna chyba ale vypada to proste HNUSNE. Jako klidne si to nechte, ale udelal bych ty obrazky a to pismo jeste o malinko mensi,nemyslite?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru