• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nový duelový systém po update 1.33

Po krátkém testování nového duelového systému jsem zjistil pár skutečností:

jednak tvrzení že bude spravedlivější, je prosím pěkně totálně závádějcí, protože podle všech duelů co jsem měl od update a málo jich nebylo, byla obrovským způsobem zvýhodněna jedna ze čtyř možností kvalitního duelanta, které se nabízeli

je to smutné, že INNO přistoupilo na tento krok, ale bohužel je to tak

ODPOR: za ten už se nevyplatí vůbec hrát a když, tak si vyberte jestli budete pouze proti střelcům a nebo proti chladným a jelikož se za chladné je prakticky nesmysl hrát, tak můžete rovnou vybrat proti střelným, jednostraný odpor a proč se nevyplatí, protože ted musíte mít odpor tak vysoký jaká je soupeřova hodnota střílet / síla úderu, aby jste mu vůbec omezily nějak ránu

UHÝBÁNÍ: tak zde se INNO opravdu snažilo, je to nejlepší možnost jak duelovat, jednak vás ted už opravdu skoro nikdo netrefí a druhak, pokud jste střelec, jako že uhýbači jsou střelci, za chladnou se díky atributům v síle připraví o hodně bodů oproti střelcům, tak máte vánoce, stačí trochu šikovně poupravit build a nic a nikdo vás nezastaví

ZÁVĚR: chtěl bych poděkovat testovacímu týmu INNO GAMES za bezchybný duelový systém, který vyzdvihl jednu variantu pro duelanta tak moc, že ostatní varianty se nedá hrát, opravdu nevím co tam testovali, ale jestli tohle je výsledek, tak se vší úctou musím říct, že takhle ten duelovej systém diskreditovat se snad nedá myslet ani ve srandě, protože nám ubyli možnosti aby jsme si mohli vybrat, jestli chladnou, nebo střelnou, jestli uhýbač nebo odporák, toto odpadlo, díky brutálnímu prosazení jednoho buildu, kterej se nedá porazit

PS: pokud to vidíte stejně, byl bych moc rád, kdyby jste se připojily a zkusíme napsat nějakou hráčskou petici, aby se zamysleli, kde udělali soudruzi z NDR chybu, děkuji.
 

DeletedUser

Guest
Souhlasím střelci mají obrovskou výhodu už nemám proti nim žádnou šanci je nemožné je trefit

Před update jsme jsem skoro všechny dával tak 4-6 ran

Po update jsem rád, že jse 1 trefim a to mám velke štěstí je to strašně nespravedlivé.
 

DeletedUser10385

Guest
No merkl už tady vlastně všechno vypsal :D
Takže ve zkradce
Odpor: Stratil hodnotu ani do tech reflexu už se nevyplatí dávat schopnosti.

Uhýbání: Ve většinech duelech mají předem vyhráno.

Chladná/Střelná: Čekal jsme, že po update to bude vyrovnáné, ale ne jasnou výhodu mají střelci.


 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pořád z těch vašich názorů nechápu, proč střelci mají výhodu. To jako chladák nemůže mít velkou přesnost a uhýbání? To jako co střelec to jako znamená, že je vždy uhýbač?

Budu rád když mi to někdo vysvětlíte, ale myslím si, že vaše dedukce jsou liché. Tady je prostě utkvělá představa, že každý střelec musí zákonitě být uhýbač:(
 

DeletedUser

Guest
Střelec má atribut do střílet a přesnost.
Chladák ma atribut do síla úderu, houževnatos a zdraví.

Střelec se možná o trošku víckrát trefí, proto má chladák víc zdraví, tak to vidím já :)
 
přesně jak to píše kolega, jde všechno kolem toho kam narveš atributy a když je odpor nevýhodnej, tak jdeš na úhyb, čili střelec dá vše do modré, tudíž má z ní schopnosti přesnost a střílet, chlaďák může taky, ale má z toho jen přesnost a když nechá v síle má jen sílu úderu, čili tímto způsobem chlaďák přijde o přiblížně 120-140 schopností do duelu a to se rovná prakticky tomu že je naprd *10*
 

DeletedUser

Guest
Proti uhýbání se přece staví přesnost, ne odpor....
Nicméně dnes úspěšný duelista musí počítat s tím, že nebude moct pracovat, to je jeho daň za výhry a to je snad v pořádku. Dřív ani hodně předymenzovaný úhyb nepomohl, zato předymenzovaný odpor byl hra téměř na jistotu.

Mimochodem, chlaďák se může rozhodnout že si atributy rozšíří zdraví, střelci body na zdraví chybý a to taky hraje roly.

No, a zase alespoň bude o čem přemejšlet a co zkoušet, ne jen mechanicky rovnat body podle tisíckrt vyskoušených vzorů.
 
Proti uhýbání se přece staví přesnost, ne odpor....
Nicméně dnes úspěšný duelista musí počítat s tím, že nebude moct pracovat, to je jeho daň za výhry a to je snad v pořádku. Dřív ani hodně předymenzovaný úhyb nepomohl, zato předymenzovaný odpor byl hra téměř na jistotu.

Mimochodem, chlaďák se může rozhodnout že si atributy rozšíří zdraví, střelci body na zdraví chybý a to taky hraje roly.

No, a zase alespoň bude o čem přemejšlet a co zkoušet, ne jen mechanicky rovnat body podle tisíckrt vyskoušených vzorů.

Kolego, musím tě zklamat, po update je odpor nehratelný, on prostě ránu neomezí a omezí až když dáš téměř všechny svoje schopnosti do odporu, jenže to ti nezbyde na přesnost a po update pokud nemáš vysokou přesnost netrefíš ani vrata z 5cm

další mylný informace, proč by měl uhýbač dávat body do zdraví, když ho netrefíš mi opravdu uniká, věř mi duelama se zabývám už strašně dlouho a než nahráli update byl odpor a uhýbaní vyrovnané a velice spravedlivé, po update je odpor i taktika s vytupkem na nic a jedna se pouze o dvě duelové schopnosti, které nahrávají pouze střelcům, kteří uhýbají a jestli myslíš, že to je správně, tak se na mě nezlob, ale před update měl každej možnost si vybrat 4 různé duelové typy, které fungovaly a po update budou všichni střelci uhýbači, protože se za nic jinýho hrát nedá, to je podle tebe zprávné????

ještě poslední věc, já mám všechny schopnosti v duelech až na drobné vyjímky prakticky dva roky v kuse a bez toho se duelovat nedá, bud pracuješ nebo dueluješ, obojí jde, ale musíš u něčeho výrazně ustopupit, jiank to hrát nejde *9*
 
Přesně jak píšeš merkel *15*. Ale my s ti asi moc neuděláme. Jen doufám, že němci a angličani mají rozum a tu petici napíšou oni.
 

DeletedUser

Guest
...ještě by se po změně dalo polemizovat o stavu oblečení, po zběžném zkouknutí se mi zdá, že co platilo pro střelce a uhýbače dnes už neni nijak silné, možná chladné tady zase získají. Ale nijak moc jsem to neanalizoval, můžu se klidně mýlit.
 
...ještě by se po změně dalo polemizovat o stavu oblečení, po zběžném zkouknutí se mi zdá, že co platilo pro střelce a uhýbače dnes už neni nijak silné, možná chladné tady zase získají. Ale nijak moc jsem to neanalizoval, můžu se klidně mýlit.

tak po update v podstatě jde jen o to jak dát co nejvíc bodů do určitých schopností a pokud to má fungovat tak je to prakticky pro chladné a střelné stejný to oblečení, jedni maj trochu toho víc a druhý zas toho, myslím že to není problém, problém je v těch atributech, tam chladák ztrácí neskutečně množství bodů do duelů a věř mi že tohle mě štve a moc, protože týden před update jsem měl konečně štěstí a dostal jsem boonovu sekeru a ted je mi vlastně úplně na nic, to je fakt k naštvání *13*
 

DeletedUser

Guest
Kolego, musím tě zklamat, po update je odpor nehratelný, on prostě ránu neomezí a omezí až když dáš téměř všechny svoje schopnosti do odporu, jenže to ti nezbyde na přesnost a po update pokud nemáš vysokou přesnost netrefíš ani vrata z 5cm

další mylný informace, proč by měl uhýbač dávat body do zdraví, když ho netrefíš mi opravdu uniká, věř mi duelama se zabývám už strašně dlouho a než nahráli update byl odpor a uhýbaní vyrovnané a velice spravedlivé, po update je odpor i taktika s vytupkem na nic a jedna se pouze o dvě duelové schopnosti, které nahrávají pouze střelcům, kteří uhýbají a jestli myslíš, že to je správně, tak se na mě nezlob, ale před update měl každej možnost si vybrat 4 různé duelové typy, které fungovaly a po update budou všichni střelci uhýbači, protože se za nic jinýho hrát nedá, to je podle tebe zprávné????

Já přece netvrdím dávat body do zdraví, ale pokud je tam nemám a narazím na tužší cíl, jdu do mdlob, takže riskuju v každém duelu. Odpor zdaleka tolik nikdy doposud neriskoval.
Navíc jako uhýbač jsi doposud byl buď útočník, nebo obranář, jako odporák jsi byl v tomto ve výnodě....a proti tomu se neprotestovalo. No a teď zase bude odporák buď proti chladné nebo střelné *3*
 
Co jsem stačil jsem do toho nového systému zatnout, tak s klidem můžu říct že to není nic co by zvrátilo duely. Tady akorát skončily zlaté časy pro hráče, co měli všechny body nahrnuté v červené barvě, to je celé, nic jiného. Prostě se v duelu posílili duelové schopnosti a to je jen dobře.

No a pro nespokojence mám jednu radu, nehrejte za odpor, pokud máte dojem že se to nevyplatí. Takto jste odkazovali nás když jsme si stzěžovali, že odpor je velmi nepřekonatelný. Bylo nám odporáky řečeno, at se přeorientujeme, takže ted se přeorientujte vy...
 
jenže toto nefunguje ani když si vybereš proti střelným nebo chladným nezbývaj ti body na to aby ses do něj vůbec trefil a když se do něj trefíš, tak ho zase neomezíš

a není pravda, že uhýbači byli nějak diskriminový, ti co nebyli hloupý měli dost velké střílení na to aby je odpor neomezil a navíc šílenou přesnost, díky tomu že se hodnota vystupování a přesnosti násobily, takže oni se trefily pokaždý, většině uhnuli a odporák musel už tenkrát jet odpor proti chladným a nebo proti střelným, protože jinak jsi takovýho člověka neměl šanci porazit a ted po update, opětovné snižení odporu a další nátlak v oblasti přesnosti aby ses trefil, když u odporu máš dvojitej nátlak aby jsi v duelu uspěl, tak logicky ten styl je naprosto nehratelnej, jen to sleduj až to všichni pochopí, neudvídíš na servu jedinýho odporák, ani jednoho, bo se za to hrát nedá *13*
 
Co jsem stačil jsem do toho nového systému zatnout, tak s klidem můžu říct že to není nic co by zvrátilo duely. Tady akorát skončily zlaté časy pro hráče, co měli všechny body nahrnuté v červené barvě, to je celé, nic jiného. Prostě se v duelu posílili duelové schopnosti a to je jen dobře.

No a pro nespokojence mám jednu radu, nehrejte za odpor, pokud máte dojem že se to nevyplatí. Takto jste odkazovali nás když jsme si stzěžovali, že odpor je velmi nepřekonatelný. Bylo nám odporáky řečeno, at se přeorientujeme, takže ted se přeorientujte vy...
nezlob se na mě a co mám podle tebe hrát, když chci být chlaďák??? děkuji za radu, připravím se oproti střelcům o 140 bodů díky uloženým atributům a když je to tak spravedlivý, tak mi teda řekni, co mám za chlaďáka hrát, já to teda nevím, protože žádná možnost neexistuje abych se vyrovnal střelci na uhýbání, pokud takovou máš, rád se něco přiučím, já teda o žádný nevím ;)
 
nezlob se na mě a co mám podle tebe hrát, když chci být chlaďák??? děkuji za radu, připravím se oproti střelcům o 140 bodů díky uloženým atributům a když je to tak spravedlivý, tak mi teda řekni, co mám za chlaďáka hrát, já to teda nevím, protože žádná možnost neexistuje abych se vyrovnal střelci na uhýbání, pokud takovou máš, rád se něco přiučím, já teda o žádný nevím ;)

Já se na tebe vůbec nezlobím, ale pokud chceš zasáhnout a uhnout, tak budeš muset dát body i do příslušných schopností. Znám rozložení schopností od různých hráčů a vím že mnozí mají v míření/uhýbání jen ty body, které obdrží z vybavení a oblečení. A přesto se trefují i úspěšně uhýbají a to i víckrát než takový hráč, který má v těcho schopnostech podstatné množství bodů a to je víc než divné. A ještě obdrží minimální zranění, to protivník uhýbač, obdrží při zásahu 300 životů, to má odporák za celý duel. Tak co to je za pořádek?!

Ps: já už jsem poradil, nic jiného pro tebe nemám...

btw: ty jsi pan duelant, tak by jsi si měl vědět rady nejlépe sám, ale jak říkám žně se sekerou jsou u konce...
 

DeletedUser

Guest
Střelec má atribut do střílet a přesnost.
Chladák ma atribut do síla úderu, houževnatos a zdraví.

Střelec se možná o trošku víckrát trefí, proto má chladák víc zdraví, tak to vidím já :)

To, že jsi střelec, neznamená, že musíš dávat atributy do modré. *10*
 
ano takhle to fungovalo před update a né vždy, když byl uhýbač šikovný, ted ti opravdu k trefe nestačí přesnost z oblečení, mám v této schopnosti opravdu hodně bodů i s oblečením to je dost slušné a nemůžu se do uhýbače trefit a hráči kteří mají opravdu málo v této schopnosti se netrefí už tuplem, mám ozkoušeno, dokonce jsem i testoval odpor a abych hráče omezil v ráně o 10 škod na úder, musel jsem do dané schopnosti nacpat přes 40 bodů a ted si vezmi kolik bych za odpor musel narvat do dané schopnosti abych ho omezil na hodnotu třicet a když to udělám, střelec dá deset bodů do střílení a kde vezmu dalších 50 schopností abych ho opět omezil, všechno jsou zkoušel a můžu ti říct, že po update, pokud nepůjdu na střelce se můžu jít vysloveně klouzat a tak se tě ptám, je to opravdu správnej krok, když INNO takhle zvýhodnilo střelce a zbraně pro chlaďáky jsou teď prakticky jen jako sběratelský kousek, na nic ? *10*
 
Nahoru