• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Osud Cunninghamových

DeletedUser

Guest
Zastřel si svého Cizince.
Tak chytří pánové:

Měl jsem 35 životů, porazil jsem ho a ubral jsem mu 1371 životů, on mě ani jednou netrefil a stejně není v komatu.

Čímž padají veškeré terorie o tom, že by měl cizinec podobně nebo stejně životů jako hrdina.
Tomuhle se odborně říká bug... A teď babo raď.
 

DeletedUser9371

Guest
Chlape, hraji od roku 2009 na světě 7 a cizince zastřelit ? Pro mě neřešitelný problém a zkouším všechno i podle rad hráčů, tady na fóru.
Dal jsem si teď pauzu. Začnu příští týden a jestli se zadaří ? Dám rád veřejně vědět pro druhé hráče jako info.
:D
 

DeletedUser15248

Guest
již 6x se snažím zastřelit cizince,přesto,že vyhravám většinu soubojů,uspí mě.Můžete mi napsat důvod mých proher?Děkuji.
 

DeletedUser9371

Guest
Tak to je neřešitelný problém. Je to o výdrži a tu už po 200 duelech nemám. Na chvíli jsem to vzal.
Přečti si zpětně tady v tom vlákně příspěvky, jsou tam i rady jak na to. :)
 

DeletedUser9371

Guest
Tak jsem po delší době vletěl na cizince. Rady ve smyslu, že se má mířit na hlavu a nepřenastavovat ? Ty jsou k ničemu. Teď jsem se s ním mlátil, že to muselo být slyšet až sem. Dal jsem 42 kusů duelu v jednom tahu a jsem v mdlobě. Rada, že má stejný počet života jako já v začátku duelů ? Ta je taky k ničemu. Vždy mu uberu více, života, než sem měl já v začátku. A to jsem to dokrmil v průběhu duelů 2 x 39 dluhopisů na posílení života a 1 x za 18 dluhopisů.¨
80 % duelů prohraji vždy na vzájemně ubrané HP 0:0. 15 % cca prohraji a zbytek? Těch cca 5 % vyhraji. Vždy mu uberu jak jsem psal více HP než mám já, ale to mi moc nepomůže.
Zkoušel jsem i duely kdy v začátku mám 100 % HP, 100 % energie, nebo opačně. 300 HP (i méně) a energii na 3 duely. I to je k ničemu.
Jediné pozitivum je to, že v průběhu duelů Vám neklesá energie. Tak nevím, být cholerik ? Ta hodím zlatý kolt do žita a jdu na něj pěstmi, na syčáka.
Ať si trhne, vzdávám to zase na nějakou dobu.
:)
 

DeletedUser

Guest
uz me ten ukol zacina stvat taky....odehral sem tak 500 duelu i s ruznymi zlepsovaky...a porad nic... zacinam si myslet ze si z nas inno dela srandu *13*
 

DeletedUser9371

Guest
To chce klídek chlape. Já to vzdal teď před deseti minutami asi po páté ? Zase dám pauzu. Pro mě to je neřešitelné. Jedině rozházet schopnosti a to se mi nechce.
Včera mi poradil soupeř ze sedmičky, online na chatu a super. Konečně ho sejmu duelem a seberu mu 1960 HP na jednu ránu a podobně. Jenže, ten syčák má trojnásobek i více HP než já.
Mířil jsem jen na hlavu a úhyb sem vůbec nenastavil, prostě jsem jen stál. Dám 2 duely a je po mě. Takže časem zkusím ještě sundat všechno z taktiky a zvednout výstupko
.
Ale co jsem dnes zjistil ? Vůbec nevyhazujte peníze na nuggety a nebo dluhopisy na posílení zdraví. 300 nuggetů pryč a nepomáhá to. Ten cizinec je odněkud ze Sibiře a stačí to vždy bleskově regenerovat (HP) v nějaké zemljance a ne v hotelu. :D
 

DeletedUser

Guest
jak to myslis "stiha regenerovat" mam take mireni na hlavu a zadny uhyb...mam obleceni na presnost,vystupko i uhybani a nic... :( mam hp tak 1 nebo 2 :D a kdyz prohraju,zrusim hotel a znova...nekolikrat sme ho trefil jen ja a stejne porad nic...s tema schopnostma me napadlo,vyhazet vsehcno ze zdravi abych mel co nejmene HP ,zrusil ukol...prijal ho znova a ty schopnosti narval do presnosti a vystupka....mam totiz teorii, ze ma tolik hp kolik si mel pri prjimuti ukolu a ze to hp musis mu vzit v jednom duelu...ale overovat se mi to nechce...mam ve zdravi hodne mam pres 4.5k hp a bylo by to moc drahe a to nemluve o urmirovani samana :(
 

DeletedUser9371

Guest
Myslím to tak Mike, že když mám příklad 2100 HP, dám dva duely a pojdu ? Přitom jsem mu za ty dva duely ubral skoro 4000 HP. Jak tady někdo radil, že má cizinec stejný počet HP jak Ty když zahajuješ duel ? Nesmysl.
Stejně tak jako když v průběhu duelů dokupuješ za nuggety či dluhopisy zdraví. Jemu se to navyšuje taky.
Pozoruji do, počítám, ale nenadávám. Někde je prostě chybička. Stejně mu ublížím, otázkou je ale kdy
. :D
 

DeletedUser

Guest
aby nakonec nebyla chyba ve hre...dneska mi taky psal jeden jak ho dostal a take je to podle teorie nekterych drive psanych...proste jen stejne hp pred smrti ho trefit tak aby on tebe ne a ty ho das na jednu ranu...tohle tvrdi vsichni co ho dali !! ale nekteři proste ne,abysme mi nekteří nemeli neco s databazí...uz premyslim ze napisu do inna aby mi to skontrolovalo,to uz jinak neni mozny,neudelatelny ukol? to asi ne :)
 

DeletedUser9371

Guest
No chlape, ve hře v tomhle chyba není. Hráči to plní a zdatně, narozdíl ode mě. Takže sleduji, zkouším, jsem trpělivý. Monitory netopím a ani nelámu. :D
 

DeletedUser

Guest
to ja taky nenicim veci kolem :D ale uz to plnim asi ctvrt roku a to tak trošku nasere kazdeho klidneho cloveka :D
 
pokud se s tím takhle mordujete,tak si ani netroufám radit,jenom zkuste tohle:vylezte z města,tam vás nemůže posílat spát do hotelu,a klikejte a klikejte(za minutu si klikneš třeba 50x),pokud nepomůže,zkuste se přenastavit a co půjde narvěte do úhybu,přesně podle teorie,že má tolik HP jako vy a netrefí vás hned na poprvé.
Mě to zabralo. Hodně zdaru.
 

DeletedUser9371

Guest
Má vliv na to jeho ubližování třeba to ? Že duel s ním se zahájí na místě úkolu ? Nebo na dálku ? Obě verze jdou. Podle mě to bude ale "ftákovina". Já jsem z něho už "volajako" zmatený. No hold je lepší. :D
 

DeletedUser11313

Guest
Takovej malej příklad.
 

Přílohy

  • Cizinec_sv6.jpg
    Cizinec_sv6.jpg
    24,8 KB · Zobrazení: 172

DeletedUser

Guest
jj pekny :)
ale chtelo by to toho druheho cizince :) ja jedu cestu II
 
Myslím,že princip je uplně stejnej,tak jak jsem popisoval jsem bez problému dal třeba CREE bojovníka.
 

DeletedUser14693

Guest
No nevim, ja mu ubral 740 zivota. On me nic a stejne nesel do mdlob :( Tomu vazne nerozumim...
 

DeletedUser9371

Guest
To je málo, já mu beru už 2 x po sobě 1800 i víc a taky je to k ničemu.
To je běh na dlouhou trať. Ale hráči ho už porazili, tak se možná letos dočkáme taky.
:D
 

DeletedUser

Guest
tak jsem cizince poslal do kytek...oblékl jsem si hadry na vystupování, mířil jsem na hlavu a neuhíbal jsem...cizinec má 2000 Hp
<table class="table hborder"> <tbody><tr> <td style="width:35%; text-align:right"> Zásah: Hlava
- 219 životů </td> <td style="width:30%;">

</td> <td style="width:35%; text-align:left"> Zásah: Hlava
- 292 životů </td> </tr> <tr> <td style="width:35%; text-align:right"> Zásah: Hlava
- 207 životů </td> <td style="width:30%;">

</td> <td style="width:35%; text-align:left"> Zásah: Hlava
- 275 životů </td> </tr> <tr> <td style="width:35%; text-align:right"> Žádný zásah </td> <td style="width:30%;">

</td> <td style="width:35%; text-align:left"> Zásah: Hlava
- 257 životů </td> </tr> <tr> <td style="width:35%; text-align:right"> Žádný zásah </td> <td style="width:30%;">

</td> <td style="width:35%; text-align:left"> Zásah: Hlava
- 292 životů </td> </tr> <tr> <td style="width:35%; text-align:right"> Zásah: Hlava
- 243 životů </td> <td style="width:30%;">

</td> <td style="width:35%; text-align:left"> Zásah: Hlava
- 233 životů </td> </tr> <tr> <td style="width:35%; text-align:right"> Žádný zásah </td> <td style="width:30%;">

</td> <td style="width:35%; text-align:left"> Zásah: Hlava
- 248 životů </td> </tr> <tr> <td style="width:35%; text-align:right"> Zásah: Hlava
- 202 životů </td> <td style="width:30%;">

</td> <td style="width:35%; text-align:left"> Zásah: Hlava
- 248 životů </td> </tr> <tr> <td style="width:35%; text-align:right"> Žádný zásah </td> <td style="width:30%;">

</td> <td style="width:35%; text-align:left"> Zásah: Hlava
- 155 životů </td> </tr> <tr> <td style="width:35%; text-align:right"> Zásahy celkem
- 871 životů </td> <td style="width:30%;">

</td> <td style="width:35%; text-align:left"> Zásahy celkem
- 2000 životů </td> </tr> </tbody></table> Cizinec omdlel. villis vyhrál duel. Cizinec bohužel u sebe neměl žádné peníze, proto villis nedostal nic.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru