• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky a diskuze k turnaji

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

Deleted User - 31870

Guest
Ano, hraje se ten, co je přidaný ve hře (pravidla a kombinace jsou v sekci FAQ v Základních informacích).
 

DeletedUser

Guest
Já vás obdivuji, že si při tomto nedodělání pokru dovolíte uspořádat turnaj:-) . Já jen aby to nedopadlo jako, když Rimmer hrál s Robíkem dámu:-)

RED DWARF BEST

Jinak, pravidla jsou taková, že nejsou vlastně, všechno je na okolnostech atd. Neberte mě špatně, ale pokud to bude organizovat zdejší team, tak půlce lidí nevěřím a hádát se s pětiletým děckem o tom, jestli toto bylo proti "pravidlům" nebo nebylo mi přijde takový ehm...

Kdybyste udělali nějaké pravidla a potom to třeba doplnili o nějaké věci, který bude rozhodovvat Big Judge, tk klidně, ale jinak to dopadne fiaskem....
 

Deleted User - 31870

Guest
Nerozumím řeči tvého kmene.. :) Napiš prosím jednoznačně, co se ti nelíbí a návrh, jak to řešit. Děkuji

PS: nemáme v týmu 5leté děti
 

DeletedUser

Guest
Na to ti těžko předem odpovím.. Pokud by někdo pořád úmyslně pokládal karty, přijmeme opatření.

Někde jsem četl ještě o více diskutabilních věcech...

No, nebudu říkat konkrétní jména...
To bych dostal za chvíli BAN.... Klidně za reklamu v profilu....
 

Deleted User - 31870

Guest
Výhrady vůči týmu prezentuj prosím jinde, toto je téma týkající se turnaje, děkuji.

Pokud o nějakých diskutabilních věcech víš, napiš je sem. Debatovat na obecné rovině bez reálných faktů je zbytečné.
 

DeletedUser

Guest
Moc nechápu to, že když budu pokládat delší dobu, bude se to nějak řešit. Pokud vím v pokeru se může pokládat jak dlouho chce. Jediné řešení bych dal zvedání blindů, tak jak to je i na jiných pokerových hernách, stačilo by po 10, nebo 20 minutách zvedat blindy o dvojnásobek.. A ještě bych se chtěl zeptat, co když si někdo během hry dá sit out(půjde spát, ven a nechá si poker, west zapnut)..?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
My ale neovlivníme zvedání blindů.. Pokud odejdeš, tak budeš po nějaké době od stolu pro neaktivitu vykopnut automatem. Proto si budete volit čas stolu, abyste měli pro tu chvíli čas a mohli se pokeru věnovat.

K tomu pokládání - předpokládám, že všichni budou hrát aktivně a snažit se i útočit. Hraní v obraném postavení (tedy okamžité pokládání, aby zbyla hráči hotovost a postoupil u stolu jako druhý), je sice hezké, ale ostatním se líbit nebude. Pokud by hra trvala dlouho, tak ani tohle by nebyla dobrá taktika, protože by takovému hráči došly peníze. Ale jak říkam, nemá cenu to řešit předem, dokud taková situace nenastane. Doufám, že všichni budou chtít hrát naplno, a to včetně blafování. :)
 

DeletedUser

Guest
Jelikož o pokeru něco vím, tak říkám že v dnešní době se hrát agresivně a pořád bluffovat nedá, jelikož hráči se dost zlepšili. Takže když budu jen pokládat a čekat u toho na dobré karty, tak doufám že mě to nevykopne... A tak jak říkáš ty ,,snažit se i útočit'' tak to nejde pořád, jelikož poker není jen o tom udělat bluff s 2, 3 proti A, J, ale hlavně o tom, že když už ti nějaká karta padne, vyždímat protihráče o maximální počet chipů.. A to že ti dojdou peníze při blindech 10/20 silně pochybuji :-) jelikož stačí udělat pár stealů a jsi v pohodě.. Poker není hra o tom hodně bluffovat, je více o tom udělat dobrý read na soupeře..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1575

Guest
padla zde otázka zvedání blindů a také o tom že někteří hráči mohou zvolit taktiku pas v každém kole a postoupili dál.Nevím zda to hra nainstalovaná ve hře umí ale normální je po každém odehraném kole zvednout blindy o 2násobek.
start tedy 10/20 pak 20/40 40/60 60/80 80/100 aspon takhle nebo pokud má někdo jiný návrh.
 

DeletedUser

Guest
padla zde otázka zvedání blindů a také o tom že někteří hráči mohou zvolit taktiku pas v každém kole a postoupili dál.Nevím zda to hra nainstalovaná ve hře umí ale normální je po každém odehraném kole zvednout blindy o 2násobek.
start tedy 10/20 pak 20/40 40/60 60/80 80/100 aspon takhle nebo pokud má někdo jiný návrh.

To už jsem psal.. Ale Darling psala: ,, My ale neovlivníme zvedání blindů..'' A to zvedání není po každém odehraném kole :-) nýbrž, po nějakém čase.. U velkých turnajů se to zvedá třeba jednou za půl hodiny. ale u SnG, třeba jednou za 5, nebo 10 minut(záleží jestli hraješ normální, turbo, nebo super turbo..) A jinak co tu píšeš ty blindy 60/80 neexistují :-).. Blindy máš 10/20, 20/40, 30/60, 40/80 atd..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Chtel jsem se zeptat..pokud bude neco dopoledne, preci jenom i dost skolaku se toho ucastnit bude, nebylo by lepsi presunout to na 25-26 to je vikend :D ?
 

Deleted User - 31870

Guest
Pokud se stoly neobsadí (ty dopolední), není problém se domluvit na víkend a další dny.

Zatím je v turnaji cca 85 hráčů = 17 stolů.
 

Deleted User - 31870

Guest
Neměl by být.. :) Proto byl vybrán svět s málo hráči..
 

DeletedUser

Guest
Také bych měl jednu otázku... budeš hrát taky Darling? :indián:
 

Deleted User - 31870

Guest
S některými bych ke stolu ráda zasedla a hrála, ale budu pouze dohlížet na to, kdo postoupí do dalších kol. Karty budu muset skládat.. :) Bylo by ode mne nefér, abych někoho připravila o šanci získat odměnu.

Ale v případě zájmu není problém si se mnou domluvit stůl mimo turnaj.. :) Přítel by se jistě taky rád zapojil, když mi k pokeru přivedl právě on.
 
Nahoru