• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky a diskuze k turnaji

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
A co se stane s lidmi, jenz do dalsiho kola nepostoupi, a presto do nej pujdou, zaberou hraci misto, a clovek kteremu misto zabral bude vlastne ve vyhode jelikoz bude mit vic penez nez ostatni az se logne.?
 

Deleted User - 31870

Guest
Pokud nebudou u stolu ti hráči, kteří se tam zaregistrovali, tak ho nespustím. Pokud se ke stolu připojí v průběh po opuštění soutěžícím někdo jiný, okamžitě bude požádán o složení karet a opuštění stolu.
 

DeletedUser

Guest
S některými bych ke stolu ráda zasedla a hrála, ale budu pouze dohlížet na to, kdo postoupí do dalších kol. Karty budu muset skládat.. :) Bylo by ode mne nefér, abych někoho připravila o šanci získat odměnu.

Ale v případě zájmu není problém si se mnou domluvit stůl mimo turnaj.. :) Přítel by se jistě taky rád zapojil, když mi k pokeru přivedl právě on.

Tak to bych si s tebou pak také rád zahrál.. :-)
 

DeletedUser

Guest
My ale neovlivníme zvedání blindů.. Pokud odejdeš, tak budeš po nějaké době od stolu pro neaktivitu vykopnut automatem. Proto si budete volit čas stolu, abyste měli pro tu chvíli čas a mohli se pokeru věnovat.

K tomu pokládání - předpokládám, že všichni budou hrát aktivně a snažit se i útočit. Hraní v obraném postavení (tedy okamžité pokládání, aby zbyla hráči hotovost a postoupil u stolu jako druhý), je sice hezké, ale ostatním se líbit nebude. Pokud by hra trvala dlouho, tak ani tohle by nebyla dobrá taktika, protože by takovému hráči došly peníze. Ale jak říkam, nemá cenu to řešit předem, dokud taková situace nenastane. Doufám, že všichni budou chtít hrát naplno, a to včetně blafování. :)

To je vtip ne? Problém, který velmi pravděpodobně nastane, (okamžité pokládání je de facto vítězná strategie, pochybuji, že se nenajde nikdo, komu to za ty prachy stát bude) by se měl řešit dopředu a ne až poté, co nastane, nějakým zoufalým krokem. Přitom by na začátku stačilo říct, že jedno kolo nemůže trvat víc než x her (nebo jaká je terminologie v pokeru). Kolo končí, pokud zůstanou "naživu" jen dva hráči, nebo je dosaženo x her. V prvním případě postupují oni dva, ve druhém ti dva, kteří mají nejvíc dolarů na konci x-tého kola. V případě, že se víc hráčů dělí o druhé místo, přidá se kolo, aby se rozhodlo...
 

DeletedUser

Guest
To je vtip ne? Problém, který velmi pravděpodobně nastane, (okamžité pokládání je de facto vítězná strategie, pochybuji, že se nenajde nikdo, komu to za ty prachy stát bude) by se měl řešit dopředu a ne až poté, co nastane, nějakým zoufalým krokem. Přitom by na začátku stačilo říct, že jedno kolo nemůže trvat víc než x her (nebo jaká je terminologie v pokeru). Kolo končí, pokud zůstanou "naživu" jen dva hráči, nebo je dosaženo x her. V prvním případě postupují oni dva, ve druhém ti dva, kteří mají nejvíc dolarů na konci x-tého kola. V případě, že se víc hráčů dělí o druhé místo, přidá se kolo, aby se rozhodlo...

Jenže je zase kravina to dělat tak jak říkáš ty.. Musím uznat že Darling má pravdu, nemusí se to řešit hned, jelikož tím že hráči budou zdržovat se připraví o čas.. Takže pokud to bude dělat hodně hráčů uškodí si sami.. A taková situace že by někde pokládal celý stůl, asi těžko nastane.. Jelikož často se střetnou karty jako např. J,J proti A,K apod.. Já silně pochybuji že ten problém nastane a když už, tak např. ve 3 apod. .. A když se to bude dít ve tří, tak to ty hráče brzo omrzí, protože ve 3, když to budou dělat všichni, nevydrží jim to dlouho.. :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jenže je zase kravina to dělat tak jak říkáš ty.. Musím uznat že Darling má pravdu, nemusí se to řešit hned, jelikož tím že hráči budou zdržovat se připraví o čas.. Takže pokud to bude dělat hodně hráčů uškodí si sami.. A taková situace že by někde pokládal celý stůl, asi těžko nastane.. Jelikož často se střetnou karty jako např. J,J proti A,K apod.. Já silně pochybuji že ten problém nastane a když už, tak např. ve 3 apod. .. A když se to bude dít ve tří, tak to ty hráče brzo omrzí, protože ve 3, když to budou dělat všichni, nevydrží jim to dlouho.. :-)

1) Proč je to kravina? Máš snad lepší nápad?
2) Pokud jeden člověk jen pokládá a ostatní hrají normálně, ten, který pokládá, skončí druhý a dostane se 100% do dalšího kola. Takže ve druhém kole bude polovina hráčů, kteří jsou ochotni pořád pokládat. Zdá se ti to stále tak nereálné, že se u jednoho stolu setkají dva hráči, kteří stále pokládají?
3) Měnit pravidla turnaje v jeho průběhu je snad ta nejhorší věc, co se může stát. Celý turnaj to zdiskredituje a spoustu lidí to naštve. Když se dopředu ví, že bude problém, proč jej nevyřešit rovnou?
4) Neustálým klikáním na chack člověk zas o tolik nepřijde, může si u toho dělat co chce, hra to ostatně udělá za něj, když zapomene. Ti, kteří se snaží hrát "doopravdy", jeho strategií ztratí mnohem víc času a energie a je slušná šance, že po výhře 100. blindu se na to vykašlou a raději turnaj vzdají, než hrát o dalších 100 (a do dalšího se již pochopitelně nikdy nepřihlásí). Krom toho asi nebude tak těžké udělat script/program, který bude na chack klikat sám.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Jsem přístupná k řešení možného problému, ale ne systémem, který jsi popsal. Ten by naopak celou hru pokazil.
 

DeletedUser

Guest
Jsem přístupná k řešení možného problému, ale ne systémem, který jsi popsal. Ten by naopak celou hru pokazil.

Nevidím, jak by se to mohlo pokazit, bude-li x např. 100, ale to klidně může být tím, že pokeru moc nerozumím. Mě je v zásadě jedno, jak a jestli to vyřešíte, jen mi přišlo, že pěkně naplánovaná akce se řítí do záhuby a napadlo mě, jak by to šlo elegantně vyřešit. Možná jsem úplně mimo a žádný problém nebude, to ukáže až čas.
 

DeletedUser

Guest
1) Proč je to kravina? Máš snad lepší nápad?
2) Pokud jeden člověk jen pokládá a ostatní hrají normálně, ten co pokládá skončí druhý a dostane se 100% do dalšího kola. Takže ve druhém kole bude polovina hráčů, kteří jsou ochotni pořád pokládat. Zdá se ti to stále tak nereálné, že se u jednoho stolu setkají dva hráči, kteří stále pokládají?
3) Měnit pravidla turnaje v jeho průběhu je snad ta nejhorší věc, co se může stát. Celý turnaj to zdiskredituje a spoustu lidí to naštve. Když se dopředu ví, že bude problém, proč jej nevyřešit rovnou?
4) Neustálým klikáním na chack člověk zas o tolik nepřijde, může si u toho dělat co chce, hra to ostatně udělá za něj, když zapomene. Ty, kteří se snaží hrát "doopravdy" jeho strategií ztratí mnohem víc času a energie a je slušná šance, že po výhře 100. blindu se na to vykašlou a raději turnaj vzdají, než hrát o dalších 100 (a do dalšího se již pochopitelně nikdy nepřihlásí). Krom toho asi nebude tak těžké udělat script/program, který bude na chack klikat sám.

1) Lepší nápad je neřešit to, když to bude dělat jeden, může být hra zdržena.. A když se budou chipy přehazovat on skončí, jelikož by nekradl apod...

2)Když jen pokládáš můžou pokládat i ostatní, asi se nenajde jen 1 hráč co pokládá a když jo tak většinou skončí protože 3 hráči nevypadnou hned, obzvlášť když ve 3 hrají pouze 2, heads-up se pak může protáhnout třeba i na hodinu.. Zvlášť když jsou blindy 10/20 a mají mezi sebou 8k. chipů.. Jelikož když se na stolu najde aspoň jeden hráč co to umí, tak pak bude těm hráčům co pokládají stealovat..

3) špatná věc to je, ale jelikož se nebude hrát tolik stolů naráz tak to až tak nevadí... Pokud lidé myslí že to bude bez chyb, jsou asi dost najivní, jelikož tu moc moderátorů není a je to jen pokus.

4) tzv. Neustálým klikáním na chack lidé přijdou o dost, jelikož v 5, 6 hráčích, později ve 3
běhají blindy dost rychle, takže by ses divil. :-) Pokud se hráči domluví můžou těmto hráčům co jen pokládají, nechat dojít stack na 0 a pak začít hrát.. Ostatně to bych klidně udělal.. Jelikož hráč jak říkáš ty, bude jen pokládat a, když každý položí(1 dá bet) Tak máš kolo odehrané třeba za 10 sec. možná i méně.. Pokud si myslíš že ti to takto vyjde, já hraju SnG i 2 hodiny, a blindy se tam zvedají..

5) Většinou když je heads-up nebo jsou 3, 4 hráči a hrají jen 2, seberou jim chipy a až pak hrají mezi sebou, ujistí si tak že to mají jisté, tudíž když budeš foldovat, tak ze tří hráčů se skoro nikdy nedostaneš pokud si zatím nehrál, s 800 chipama se toho moc pak nedá proti někomu kdo má 5, 4k.. Když jsou pak hráči chytří nikdy nepostoupíš :-))

A Darling, nemyslím si že by to hru pokazilo, jelikož ti co tohle budou dělat stejně vypadnou, jedině že by to měli propracované, ale když nebudeš hrát žádnou handu, nemáš šanci :-) takže stejně nejdřív vypadnou mamlasové a pak to bude zase lepší.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
S některými bych ke stolu ráda zasedla a hrála, ale budu pouze dohlížet na to, kdo postoupí do dalších kol. Karty budu muset skládat.. :) Bylo by ode mne nefér, abych někoho připravila o šanci získat odměnu.

Ale v případě zájmu není problém si se mnou domluvit stůl mimo turnaj.. :) Přítel by se jistě taky rád zapojil, když mi k pokeru přivedl právě on.

Hmmmmm, to by někdo musel odpovídat na telegramy, kterých má určitě málo ::):
 

DeletedUser

Guest
Nemyslím si že by to hru pokazilo, jelikož ti co tohle budou dělat stejně vypadnou, jedině že by to měli propracované, ale když nebudeš hrát žádnou handu, nemáš šanci :-) takže stejně nejdřív vypadnou mamlasové a pak to bude zase lepší.

To je právě to, co si nemyslím. Nebudu-li hrát VŮBEC NIC, nemůže mě to stát víc, než $5/hru, zpočátku méně. Takže $2000 mi vydrží alespoň 400 her. Hodně bych se divil, kdyby, zejména v prvních kolech, kde bude spousta nezkušených hráčů, tři hráči nestihli za 400 her vypadnout. Možná, že v předposledním a posledním kole se na to člověk bude muset jedním očkem koukat, aby zbytečně nezahodil dvě esa, ale jinak...
 

Deleted User - 31870

Guest
:) Teď jsem se neměla čas nalogovat na Buffalo.. skype je v pohotovostním režimu :yes:

J.Z.: myslela jsem tím systém, který bude omezovat kola, jak byl popisovaný v příspěvku výše.. neobávám se toho, že by postupně ti, kteří budou všechno pokládat, nevypadli..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No omezit kola.. Řekl bych že to není až tak dobrý nápad, protože když se bude dohrávat stůl ve tří a jeden před koncem dá double-up, tak tím vyřadil někoho dalšího kdo se po celou tu dobu držel před ním, takže když už stoly tak je nechat dohrát

Old Cadger: to je ono nestojí tě to 5, ale 30 za kolo, takže máš asi 67 necelých M.. Což pochybuji že se dohraje pokaždé stůl :-)
A jinak se nauč počítat :-) 2000:30, blindy jsou 10/20
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
J.z.: Pokud jseš u stolu jen s jedním hráčem, tak tě blindy n jednu hru stojí v průměru 15 doláčů a ne 30 :-), což při 2000 doláčích vydrží 133 kol.
Jenže, samozřejmě ze začátku je tam více hráčů.! Dokud je o co hrát, tak jsou u stolu nejméně 4 lidi (ty, 2 soupeři, admin) mezi které se blindy dělí! To znamená průměrná ztráta 7,5 dolaru na kolo! Tedy při foldování každé hry dokážeš ve hře vydržet nejméně krásných 266 her. Při střízlivém odhadu 30s na jednu hru (při pomalosti tohoto pokru) ti to dá přes hodinku času. To je už velká šance, že soupeř bude muset odběhnout
 

DeletedUser

Guest
Old Cadger: to je ono nestojí tě to 5, ale 30 za kolo, takže máš asi 67 necelých M.. Což pochybuji že se dohraje pokaždé stůl :-)
A jinak se nauč počítat :-) 2000:30, blindy jsou 10/20

Počítat umím, o to neměj starost.
Ponechme stranou, že west píše 10/20, ale blindy jsou (alespoň na světě 6) 5/10.
Abychom si ujasnili termíny: já pod pojmem "kolo" myslím dobu od chvíle, kdy 6 předem určených lidí (5 hráčů + moderátor) sedne ke stolu do chvíle, kdy zbydou jen tři (2 vítězové kola a moderátor). Pod pojmem "hra" myslím dobu od chvíle, kdy se rozdají karty a zaplatí blindy do chvíle, kdy se rozdělí vyhraná sázka. Hráče, který jen pokládá, tedy stojí jedna hra průměrně $15/n, kde n je počet hráčů ve hře (4-6), tedy ne více než $4 (protože je tu ještě moderátor, na toho jsem posledně zapomněl). Pokládající hráč tedy vydrží více než 500 her. I kdyby byly blindy skutečně 10/20 je to stále 250 her.
 

DeletedUser

Guest
Prosím vás, když už mě chcete poučovat o pokeru, naučte se alespoň pojmy z pokeru.. M, nebo kolo jak říkáš ty, znamená že blindy, + ante oběhnou přes všechny hráče.. Blindy máš psané 10/20 a nechápu co to meleš že 7,5 dolarů za kolo :-).. když budeš pokládat ztratíš 20-BB, 10-SB, tady se nepočítá to kolik mají ostatní hráči, tak se nauč počítat v M.. a 4 lidi jsi řekl dobře, ale moderátor jen pokládá a když pokládá někdo další tak je to heads-up.. co na tom nechápeš?? I kdyby se to dělilo mezi moderátora ztráty toho hráče co pokládá jsou stejné, 30 dolarů za ,,kolo'' a i kdyby byly blindy 10/5 tak máš tedy 133 M a nevydržíš žádných 250 kol, nebo co jsi to tu povídal, nechápu co jsi tu dělil jakých 7,5 na kolo ale máš dát dohromady BB+SB+ANTE, ale ante tu neni takže 15 dolarů což je 133 M.. Jelikož jsem poker tady nehrál, nemám zájem ani čas. Tak nevím jestli jsou skutečně 10/20, nebo 5/10. A jak tady oba píšete :-) blindy se nedělí mezi hráči, když budete v heads-upu(2 hrají, 1 pokládá, mod. bere ty blindy) Tak stejně ztrácí hráč co pokládá 15 dolarů za kolo.. :-) Blindy jdou sice na všechny, moderátor+ 2 hráči co hraji+ 1 co pokládá, jenže to tě nezajímá :-) za 1M ztratí 15 dolarů, jelikož BB a SB mu ukradne vždy někdo z hráčů :-) Bonehead jak jsi psal ty 7,5 to je zisk mezi ty hráče, ale ten co pokládá má ztráty pořád stejné..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Prosím vás ... ztráty pořád stejné..

Pokerovou terminologii neznám, proto jsem se snažil vysvětlit, jak myslím termíny, které používám. Tys to zřejmě nepochopil. Zdá se mi, žes toho nepochopil víc, jinak si neumím vysvětlit, proč bys psal to, co píšeš. Nemá tedy smysl s tebou diskutovat, lépe už ti to popsat neumím.
 

DeletedUser

Guest
Pokerovou terminologii neznám, proto jsem se snažil vysvětlit, jak myslím termíny, které používám. Tys to zřejmě nepochopil. Zdá se mi, žes toho nepochopil víc, jinak si neumím vysvětlit, proč bys psal to, co píšeš. Nemá tedy smysl s tebou diskutovat, lépe už ti to popsat neumím.

Já chápu tvé pojmy a také ti vysvětluji, že kolo má úplně jiný význam. :-) chápat si pod tím můžeš co chceš, ale když začneš poučovat nauč se ty pojmy, alespoň správně.. Pochopil jsem vše, akorát nechápu proč píšeš, že hra stojí hráče co pokládá 4$.. To je zisk mezi těmi hráči, ale ztráty u toho hráče jsou stejné, nebo-li jak jsi napsal před tím správně 15$=1M. nemůžeš počítat kolik ho to stojí průměrně za jednu hru, jelikož blindy máš jednou za kolo.. Pokládající hráč tedy vydrží 500 her třeba, ale v pokeru se nepočítá na kola, jak myslíš ty, nýbrž na BB, nebo M(doba kdy oběhnou blindy všechny hráče) hraji na online herně, a mám nahráno třeba 10 000 her jak říkáš ty za 1-2 hodiny, takže si nemyslím že by do té doby vždy skončil celý stůl. Ale to už je jedno, nebudu se tu hádat, asi to ani nemá cenu, když každý máme na stejné slovo jiné vysvětlení, ale no nic, uvidí se na turnaji..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
...Pochopil jsem vše...
V tom případě se před tebou skláním, hádám, že v tom případě si o nedělích chodíš zahrát s Bohem ;-)

...hraji na online herně, a mám nahráno třeba 10 000 her jak říkáš ty za 1-2 hodiny...

Říkáš, že za 2 hodiny (7 200 sekund) uděláš 10 000 "her"? Tj více než jednu za sekundu? To asi mluvíš o těch hrách s Bohem, že to stíháte, ne?

Nebo druhá možnost je, že konečně pochopíš, že ať je pokerová terminologie jakákoliv, počítat délku "kola" na počet "her" je v dané situaci smysluplnější. "M" je zavádějící ukazatel.
A mimochodem, nelíbí-li se ti moje terminologie, budu rád, když mě poučíš. Chvilku jsem to googloval, ale neúspěšně.
 

DeletedUser

Guest
Nemusím hrát s bohem, stačí hrát rush poker a víc stolů naráz. Délka turnajů, SnG se na počet kol počítá, to ano.. Ale ne stack hráčů, nikdy nepočítáš jestli máš 500, 1000, nebo kolik her, ale počítáš na M, BB, podle toho jsou pak také taktiky, jako to že pod 5M bys měl dát push apod.. M je ukazatel tvého stacku a používáš ho hlavně když máš nějaké strategie.. A pokud hledáš nějakou pomoc zkus stránku jako pokerstrategy, full tilt.. Rovnou by ses tam mohl naučit že stack hráčů se v hrách nepočítá :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru