• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky ohledně update 1.27

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Nepochopim proč se zrušilo převádění nugggetů. :-( (kdo mě bude ted uplácet ? :-D)
 

DeletedUser

Guest
uz asi nikdo a ja ani nevim jestli se to vubec vyuzivalo hromadne nebo jen mezi par lidmi
 

DeletedUser

Guest
Souhlasím, je hloupost to takhle kouskovat, akorát potom v tom hráči hrající na "starém" i "novém" světě zároveň budou mít zmatek, 2 světy jedné hry a na každém jiné herní principy - není to divné?!
 

DeletedUser

Guest
Mě se líbí,že to bude na různých světech jinak.
Přece jen,nepatřím mezi ty bohatší,tak jsem rád,že na mém světě tyto možnosti nebudou...
 

DeletedUser6741

Guest
Když se update 1.27 zavedl na betě, stál jeden atribut 600 nugetů a schopnost 400. Nyní je to 54 za atribut a 18 za schopnost, což se mi zdá hodně málo. Nechápu proč nezůstali u 600, 400.
 

DeletedUser

Guest
nooo... některé body v updatu jsou velkou chybou,můj názor.
do budoucna se ale pročistí servery :střelec: ,
protože už nebudou mít hráči 4 , 5 i víc registrovaných světů,
ale jen 1-3 , můj názor.
 

DeletedUser

Guest
Tak tohle nějak nepobírám...

- 1 hodina práce bude v důsledku stejná, jako dřívě 2 hodiny (zkušenosti, peníze, štěstí). Dvouhodinová práce odstraněna.

Hraji i na německém světě 7, kde je nová verze už nahrána. Ale dvouhodinové práce, jsou tam dál....
 

DeletedUser

Guest
Mělo by to být jen na nových světech.

coz je celkem blbej tah protoze lidi co to chteji za hodinku misto dvou tak pudou hrat na novej server a verim ze to bude dost lidi . A diky toho bude otevren v brske dobe novej server (coz je blbej tah lidi prejdou a jine servery zase klesnou s populaci) a uz tedka de videt upadek a tenhle patch bude podle me cesta smerem dolu kdyz bude jen na new serverech vse ...
 

DeletedUser

Guest
coz je celkem blbej tah protoze lidi co to chteji za hodinku misto dvou tak pudou hrat na novej server a verim ze to bude dost lidi . A diky toho bude otevren v brske dobe novej server (coz je blbej tah lidi prejdou a jine servery zase klesnou s populaci) a uz tedka de videt upadek a tenhle patch bude podle me cesta smerem dolu kdyz bude jen na new serverech vse ...

Souhlasím, když už update, tak na všechny světy...Zamyslete se, jak by to dopadlo, kdyby se pevnosti dali jen na nové světy..? Nikdo by už na starých nehrál, myslím, že pro ty, kteří mají alesopň trochu času vyhovují práce po 1. hodině, a proto bych dal update na všechny světy :tom:
 

DeletedUser

Guest
INNO si mysli z nemaju peniaze ..toto podpory ich vyvoj . ak sa daju kupovat schopnosti a atributy potom prodkuty tak to je velke minus tuto verziu by som vobec do hry nedal
 

DeletedUser

Guest
me se na tom hlavne nelibi tohle:
- Možnost nákupu schopností a atributů za nuggety.
- Změna schopností a tributů bude pomocí nuggetů levnější.
- Produkty z prací bude možné koupit za nuggety.

a mam otazku nevite jak to bude s doplnovanim energie(premium)?
 

DeletedUser

Guest
ze 1 nugget sa ti doplni energia aj ekd mas 1 energiu aj ked 99
 

DeletedUser

Guest
ano energia bude stáť 18 nugettov aj keď budeš mať 99 energie, aj keď budeš mať 0 energie ::):
 

DeletedUser1318

Guest
Koukám, že tady už půjde za prachy koupit cokoliv, multiúčet ještě ne?
 

DeletedUser

Guest
ja vim jak to je na bete ale jde mi o to zda doplneni energie bude pridano do hry...ze v oznameni o tom neni ani zminka...
 

DeletedUser4620

Guest
ano, doplnenie energie za nuggety je pridane do hry, ale zatial (a dufam, ze aj natrvalo) len na novych svetoch..v Nemecku vcera prebehol update 1.27 a zaroven s nim prisiel aj novy 11. svet, na ktorom uz su v prevadzke vsetky premia, ktore su spominane v oznameniach..na ostatnych svetoch doplnenenie energie za nuggety nie je :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru