• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky ohledně update 1.27

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6989

Guest
Pokud budou update nahrávat jen na nové světy začínaje jednohodinovkama, konče zrušení limitu 99 level, Tak asi opustím svět 1 a přejdu na svět 9,poté po dalších updatech na nový svět 10 atd.
Věřím že v tom nebudu sám a není v lidské moci hrát naplno na deseti světech.Opravdu toho chce INNO dosáhnout ? Je zkutečně tak obtížné nahrát update i na staré světy (které se mj. chtějí otevírat) ?

Premianti vždycky na otázku ,,Proč bych měl něco platit,, říkali ,, platíš přece za updaty a odvedenou práci,, - Tak za toto se mi opravdu 50 Kč dávat nechce :::))::
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Také se mi zdá nepřijatelné, platit bankovní poplatek z celé částky, ne pouze z vkladu.
Nákupy schopností a atributů za nugety - to už asi raději skončím.
 

DeletedUser

Guest
Také se mi zdá nepřijatelné, platit bankovní poplatek z celé částky, ne pouze z vkladu.

Pokud toto bude, tak to odnesou ti, co hrají aktivně a mají hodně peněz na účtu. To chci vidět, kolik zaplatím z vkladu 3000, pokud mám na účtě 60.000,-. To se mi asi stav na účtu ještě zmenší :tom::tom:
 

Deleted User - 31870

Guest
Někde jsem četla, že klasický update půjde na všechny světy, ale jen ty premiové změny by měly jít na nové světy.. Ale nemáme hlášeno otevření nového světa a tak nějak i utichla diskuze o tom, takže těžko říci..
 

DeletedUser6989

Guest
Někde jsem četla, že klasický update půjde na všechny světy, ale jen ty premiové změny by měly jít na nové světy.. Ale nemáme hlášeno otevření nového světa a tak nějak i utichla diskuze o tom, takže těžko říci..

Na D1 prokazatelně zůstalo 2 hodiny jako u nás (vzhled byl samozřejmě změněn).Nevím však zda je to bug.
 

DeletedUser

Guest
a tedkon me napadlo nevite jaka je sance% najit masku a velky lup?
 

DeletedUser4620

Guest
su to produkty, ako kazde ine (tabak, sunka, obraz, balicek...)..daju sa najst pri 2 pracach, ktore doteraz produkty nemali (prepadnutie vlaku a lovec odmien)..
 

DeletedUser

Guest
Zajímavé, ona ta formulka pro hodnotu předmětů po novém update opravdu funguje - čím víc PB máte u dané práce, tím hodnotnější předměty můžete najít. Posuďte sami:

http://forum.the-west.de/showpost.php?p=441113&postcount=201

[SPOIL]
I just reskilled for motor skills and got grave robber 2220-6662$ with 483LP
Will see whats going on.As i count each additional LP after 36 give you 21$ + for luck,but when more and more LP then each additional give less $ to luck.So max for all jobs could be 100-200 to keep you character work everywhere.
Also 21$ gives on grave robber which is 90% luck(1.26),if luck less by default,then it start give less $ with any additional LP.So ambush stagecoach will be best with 100-150LP and rest skills could be used for another jobs.

Just my 2 cents.

P.S.Zet could you give us formula how luck depend on LP please

Best regards
[/SPOIL]

Taky něco od hráče z bety - říká, že přehodil schopnostní body tak, že těď má 483 PB u Vykrádání hrobů a ukazatel možné hodnoty nálezu je v rozmězí mezi 2220-6662$ což je hodně. Jestli se to bude jěště zvyšovat (to se zatím neví), pak by se dali nalézt i hodně vzácné předměty při obyčejné práci. Ale zatím to funguje jenom u pevností.
 

DeletedUser

Guest
Zajímavé, ona ta formulka pro hodnotu předmětů po novém update opravdu funguje - čím víc PB máte u dané práce, tím hodnotnější předměty můžete najít. Posuďte sami:

http://forum.the-west.de/showpost.php?p=441113&postcount=201

[SPOIL][/SPOIL]

Taky něco od hráče z bety - říká, že přehodil schopnostní body tak, že těď má 483 PB u Vykrádání hrobů a ukazatel možné hodnoty nálezu je v rozmězí mezi 2220-6662$ což je hodně. Jestli se to bude jěště zvyšovat (to se zatím neví), pak by se dali nalézt i hodně vzácné předměty při obyčejné práci. Ale zatím to funguje jenom u pevností.

velmi zaujimave ......etOx pisal ze na hladat poklad ma väcsiu hodnotu ako na vykradani hrobov ....

PS: ten obrazek je z prepadavani dostavniku
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru