• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky - update 1.29

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7836

Guest
Povráva sa, že áno. Ale isté to bude, až keď to niekto oficiálne oznámi. zatiaľ si môžeme len domýšľať.
 
update

V sekci oznámení o novém updatu jsem našel novinku:

* Šerif: Po postavení této budovy budete moci vypsat odměnu na ostatní hráče. Odměny jdou do kapsy vítěze duelu.

Mám tomu rozumět tak, že mohu nechat vypsat odměnu na někoho a v případě že lovec odměn dotyčného porazí, dostane vypsanou odměnu a pokud ne, odměnu dostane hráč, na kterého byla odměna vypsána?
PS: nevšiml jsem si, že toto téma už tu je- prosím přesunout
 
Naposledy upraveno:

Deleted User - 31870

Guest
Ne, odměna jde do kapsy prvního vítězného hráče, který porazí hráče, na nějž je vypsána odměna. Asi jsme nepoužili nejlepší formulaci, upravím.

V pořádku, téma sloučím :)
 
Já už se lekl, že když vypíšu odměnu, mohl by jí když bude hodně silný, nakonec dostat ten na koho je vypsána... to by mě teda nakrklo :::))::
 

DeletedUser

Guest
Kdyz teda nekdo vypise na nekoho odmenu,tak ho staci jen porazit a nebo ho musime poslat do mdlob.Je to maly ale zasadni rozdil :-)
 

DeletedUser

Guest
no a ešte k tomu WANTED ...akonáhle bude hráč porazený jeden krát ikonka WANTED sa uňho automaticky v tej chvíly vypne a už nieje WANTED
2. otázka ... može sa vyhlasovať WANTED na hráča hned zasebou až do jeho mdloby ?
3.otázka ... peniaze idu od hráča ktorý WANTED vyhlási ?
 

Deleted User - 31870

Guest
1. ikona v profilu bude pořád - přes ní se snadno označí za hledaného (jako třeba u nahlásit profil)
2.
40684068ldůa.png
vypsala jsem na něj odměnu (2x) po sobě
3. peníze platí ten, kdo vypisuje odměnu (ale je zvláštní, že při vypsání se mi nestrhly - to by si měli nějak ošetřit, jinak můžu vyhlásit útoky na půlku světa a nebudu to mít z čeho zaplatit, až je někdo zdueluje)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
1. ikona v profilu bude pořád - přes ní se snadno označí za hledaného (jako třeba u nahlásit profil)
2.
40684068ldůa.png
vypsala jsem na něj odměnu (2x) po sobě
3. peníze platí ten, kdo vypisuje odměnu (ale je zvláštní, že při vypsání se mi nestrhly - to by si měli nějak ošetřit, jinak můžu vyhlásit útoky na půlku světa a nebudu to mít z čeho zaplatit, až je někdo zdueluje)

ty penízr se strhnou až potom když někdo vyhraje
 

DeletedUser

Guest
takže budeš moct být i mínusu pokud to dobře chápu
že když vypíšeš na hodně lidí odměnu a nebudeš mít peníze?
 

Deleted User - 31870

Guest
ty penízr se strhnou až potom když někdo vyhraje

To samozřejmě chápu, že se strhnou až potom.. Ale je to divné řešení, protože pokud vypíšu více odměn a nebudu na ně mít, odkud mi to budou brát? jít do mínusu je hloupost.. Nevšimla jsem si nikde možnosti zrušit vypsanou odměnu, takže by peníze klidně mohli strhávat předem
 

DeletedUser7904

Guest
To samozřejmě chápu, že se strhnou až potom.. Ale je to divné řešení, protože pokud vypíšu více odměn a nebudu na ně mít, odkud mi to budou brát? jít do mínusu je hloupost.. Nevšimla jsem si nikde možnosti zrušit vypsanou odměnu, takže by peníze klidně mohli strhávat předem

Teraz som vypisoval odmenu a peniaze mi strhlo hneď...
 

Deleted User - 31870

Guest
Divné, stále je mám u sebe... zřejmě nějaká chybka, vyhlásím ještě další hledání, ať máme jasno

Edit: teď mi to peníze strhlo v pořádku..
 

DeletedUser

Guest
Stále sa bude musieť prestupovať z mesta do mesta pre nákupu .. ja už mám cez 37H na prestup a dosť by to pomohlo :/
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru