• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky - update 1.29

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
Když si počkáš na správnou nabídku, tak přes Inventář si můžeš sehnat danou věc u obchodníka. Jinak až přijde update, bude další možností obchodování (tržiště) přímo ve městě /pravděpodobně jen pro členy města - nemám otestováno díky městu/.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1318

Guest
...A ještě podotázka, budou moci nakupovat a nabízet jen obyvatelé měst nebo i hráči bez města.
Zatím jsem nenašel odpověď, neobčan může ve městě v obchodě nakupovat za vyšší cenu, na tržišti je to pro nečlena města jak?
 

DeletedUser

Guest
Ahoj co půjde všechno prodávat myslím produkty,vzácné věci atd.

Děkuji za odpověď VÍM ŽE TO TADY BUDE ZA PÁR DNÍ ale už jsem si zjednal pár věcí na odkup.
 

DeletedUser7904

Guest
Ahoj co půjde všechno prodávat myslím produkty,vzácné věci atd.

Děkuji za odpověď VÍM ŽE TO TADY BUDE ZA PÁR DNÍ ale už jsem si zjednal pár věcí na odkup.

Vzácne zbrane by sa mali dať predávať všetky. Takisto aj veci z Ranního Morouse.

No produkty sa budú dať predávať len niektoré. Pôjde o produkty ,ktoré sú súčasťou súprav oblečení (t.j. Vycházková Hůl, Kudramin slunečník, vidle, Elixír, Tequila, Prsten, Zpěvník)
Ďalej sa bude dať predávať aj lístok číslo 1 a 2 a Hruda hliny.
 

Deleted User - 31870

Guest
Co jsem tam tak viděla: nočník ; Belle Starr ; hůlka ; slunečník ; nočník ; hrouda hlíny ; mastičkářské boty ; poutnické boty ; noční čepice ; ozdoba do vlasů ; ...
 
No produkty sa budú dať predávať len niektoré. Pôjde o produkty ,ktoré sú súčasťou súprav oblečení (t.j. Vycházková Hůl, Kudramin slunečník, vidle, Elixír, Tequila, Prsten, Zpěvník)
Ďalej sa bude dať predávať aj lístok číslo 1 a 2 a Hruda hliny.

A lístek číslo 3 ne? :angel: To bych mohl konečně splnit..... :::))::
 

DeletedUser8442

Guest
helejte mám dotaz v jakym updatu bude poker pokud se s ním ještě počítá ? díky za odpověď
 

DeletedUser7836

Guest
Ešte stále nieje známy deň ? :)) je to napínavé :P ..

Ak sa nevyskytnú nejaké závažné problémy, predpokladá sa dátum nahratia updatu nejako na tento týždeň. Avšak oficiálne to ešte nemáme potvrdené. Keď sa to dozvieme, budeme vás o tom informovať.
 

Deleted User - 31870

Guest
Pokud pomůže informace, že se update bude teprve zítra nahrávat na zbylé německé světy, odvodíš si, že se udpatu dočkáme někdy v dalších týdnech. Ovšem počítejte prosím rovnou s tím, že budou problémy s překlady, nikdy je nedostaneme včas.

Ale doufám, že dostaneme včas vědět, kdy se nahrání updatu bude konat, v Německu jim totiž doporučili neuskutečňovat bitvy na tu dobu. Bylo by nemilé, aby se nám pak zasekly nějaké bitvy z důvodu nahrávání.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
A kedy približne 10 bude ? ;) .. ak vôbec bude ? obávam sa že príde len Arizona(núgettový svet) ..
 

Deleted User - 31870

Guest
Obyčejný svět nepřijde, ale předběžně máme dostat Arizonu někdy až v říjnu (těžko říci, kdy nám ji pustí, až to budeme vědět, napíšeme oznámení). Bude to Arizona. Buffalo je 12. svět (zítra startuje na DE).

Klíče jsem tam neviděla, abych pravdu řekla.. Ale jsou tam k dispozici koustky lístku - díl 1 a 2. Třetí jsem taky neviděla.
 

DeletedUser9585

Guest
update 1.29

Dobrý den,chci se Vás zeptat kdy proběhne update.1.29 vím že to zatím asi nevíte ale jen tak jako přibližně.Třeba ve středu nebo ve čtvrtek apod.


Mě to zajímá protože se už těším až zase bude zábava :zásek:
 

DeletedUser

Guest
Dobrý den,chci se Vás zeptat kdy proběhne update.1.29 vím že to zatím asi nevíte ale jen tak jako přibližně.Třeba ve středu nebo ve čtvrtek apod.


Mě to zajímá protože se už těším až zase bude zábava :zásek:

Ví se zatím jenom neoficiálně že to bude příští týden.
 

DeletedUser1318

Guest
Ak sa nevyskytnú nejaké závažné problémy, predpokladá sa dátum nahratia updatu nejako na tento týždeň. Avšak oficiálne to ešte nemáme potvrdené. Keď sa to dozvieme, budeme vás o tom informovať.
Ví se zatím jenom neoficiálně že to bude příští týden.
...:::)):::::)):::::))::
Nicméně opakovaným dotazováním na totéž, to stejně neurychlíme, doporučuji číst starší příspěvky.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru