• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.223 je naplánovaná na středu 29. května. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - update 1.29

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Chci se zeptat ještě na bonus toho vojáka. Jak to bude, jestliže bude voják stát uprostřed plně dostavené věže? Píšete v oznámení, že bonus bude pro 4 nejbliží hráče. Ale když budu stát na věži uprostřed, stojí u mě respektivě 8 stejně blízkých hráčů. (pokud nepočítám, že 4 se mě doýkají, jakoby celou jednou stranou a 4 jen jakoby jedním rohem)

další věc, pokud budou 4 obranci(4dobrodruhové) a 4 útočníci (1 voják, 3 dobrodruzi), tak ti dobrodruzi mají na straně útočníku, i kdyby byli třeba 1 na severu mapy, jeden na jihu a jeden západě, taky bonusy?

Další otázka k tomu, co když vedle sebe stojí 4 vojáci a jakoby tvoří kostku. To má pak každý voják 75% bonus (bez premia) nebo jen 25%.

Poslední otázka, voják sám sobě to vedení nezvyšuje, mám pravdu?
 

DeletedUser

Guest
Vidím to tak nějak, že se vybere náhodně, ale né Opět voják, pokud bude stát jako 4. hráč :)
Řekl bych, že tam bude nějaké pole (např. 10 políček od hráče, pokud jde o Pevnost s konečnou fází).
A podle mě bude bonus maximálně 25% i kdyby byla celá armáda Vojáci :)

Voják sám o sobě to vedení nezvyšuje, základ je 25% nic víc, niv míň.
 

DeletedUser

Guest
Chci se zeptat ještě na bonus toho vojáka. Jak to bude, jestliže bude voják stát uprostřed plně dostavené věže? Píšete v oznámení, že bonus bude pro 4 nejbliží hráče. Ale když budu stát na věži uprostřed, stojí u mě respektivě 8 stejně blízkých hráčů. (pokud nepočítám, že 4 se mě doýkají, jakoby celou jednou stranou a 4 jen jakoby jedním rohem)

další věc, pokud budou 4 obranci(4dobrodruhové) a 4 útočníci (1 voják, 3 dobrodruzi), tak ti dobrodruzi mají na straně útočníku, i kdyby byli třeba 1 na severu mapy, jeden na jihu a jeden západě, taky bonusy?

Další otázka k tomu, co když vedle sebe stojí 4 vojáci a jakoby tvoří kostku. To má pak každý voják 75% bonus (bez premia) nebo jen 25%.

Poslední otázka, voják sám sobě to vedení nezvyšuje, mám pravdu?

Bonusy dostavaji 4 sousedni pole do krize (musi byt ale v jednom sektoru) +sam sobe.

Takze pokdu bych odpovedel na jednotlive otazky:
1) bonus doustanou 4 sousedi sousedici celou hranou (ne rohem)
2) bonus dostavaji jen sousedni pole (v sektoru) nikoliv 4 nejblizsi hraci
3) bonusy se scitaji - pokud se obklopis 4 vojaky, tak dostanes bonus od vsech 4. Pokud jsi vojak ty sam, tak dostanes navic bonus i za sebe
4) zvysuje jej i sam sobe

Na doplneni - procentualni benusy se nescitaji takto primitivne 25%+25%+..., ale jde o 25% vlastnosti vest toho kdo ti ten bonus dava. Pokud jsou kolem tebe 4 vojaci, kazdy s vest 4, tak dostanes bonus jen +1+1+1+1 (+pripadne 25% sve schopnosti vest, kdyz jsi vojak i ty sam).
Tj. abych ti mohl odpovedet na tvuj priklad se 4 vojaky presneji, je potreba si rict, kolik maji schopnost vest (ale "nejaky" bonus svym sousedum daji).


Aby nebylo pochyb, ze si to necucam z prstu, dodavam citaci z dev-blogu:
Soldiers are adding their leading skill points by up to 50% (Premium) on their own leading bonus and their 4 neighbors that are within the same sector.
Preklad:
Vojaci pridavaji az 50% (s premiem) sve schopnosti vest k vlastnimu vest a 4 sousedum, kteri jsou ve stejnem sektoru.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ahoj ,mám dotaz . Vie sa či sa už budú dať predávať "svietiace zbrane" alebo produkty ?


Vďaka za odpoveď .
 
duel

"* Duely budou prováděny na místě, kde se nachází duelovaný hráč v době začátku duelu."

To jeko znemená, že když bude hráč třeba pást prasata, tak musím dojít k němu - k prasatům, abych ho přes jeho město zdueloval?

Díky
 

DeletedUser7904

Guest
"* Duely budou prováděny na místě, kde se nachází duelovaný hráč v době začátku duelu."

To jeko znemená, že když bude hráč třeba pást prasata, tak musím dojít k němu - k prasatům, abych ho přes jeho město zdueloval?

Díky

áno
Aby si zdueloval nejakého hráča už nebudeš musieť chodiť do jeho mesta ,ale pôjdeš tam kde sa práve nachádza.
 

DeletedUser

Guest
to zustanou ale ukaze se ti tam cas jak dlouho pujdes za hracem a budes muset jit za nim
odpovezte nekdo hraci curtis taky mne to zajima...vim ze na bete to jde ale na cz to fakt netusim
 

DeletedUser

Guest
Zdravim. Chci se zeptat jak to bude s obchodováním mezi hráči. Koupim předmět a kde se prodávajícímu objeví peníze, v bance nebo v hotovosti? Mě napadlo, že bych něco koupil a hned ho vyzval na duel:-)
 

DeletedUser7904

Guest
Zdravim. Chci se zeptat jak to bude s obchodováním mezi hráči. Koupim předmět a kde se prodávajícímu objeví peníze, v bance nebo v hotovosti? Mě napadlo, že bych něco koupil a hned ho vyzval na duel:-)

Predávajúcemu peniaze hneď neprídu musí si ich vyzdvihnúť v meste ,v ktorom predmet predával. Keď si peniaze vyzdvihne tak sa mu neuložia do banky ,ale bude ich mať v hotovosti.
[SPOIL]
marketpenize.png
[/SPOIL]
Tak isto ako keď si niekto kúpi nejaký predmet. Neobjaví sa mu hneď po kúpe v inventári ,ale musí si ísť poň do mesta predávajúceho.
 

DeletedUser

Guest
Mel nekdo na bete moznost vyzkouset Manevry? Bohuzel nejsem radnim ve meste ktere by melo pevnost, takze o nich moc nevim.

Rad bych vedel pokud mozno presne podrobnosti jak tento mechanizmus funguje. Predpokldama, ze expy/predmety clovek neziska, boj nic nestoji, ucastnici nemusi byt u pevnosti pritomni (mohou mezitim pracovat?), neodnesou si z boje ani zadne zraneni/smrt. Predpokldama spravne? A dale jake se urcuje velitel utoku, jaky je cas mezi vyhlasenim a zacatkem? Nejake dalsi informace?
 

DeletedUser

Guest
Mel nekdo na bete moznost vyzkouset Manevry? Bohuzel nejsem radnim ve meste ktere by melo pevnost, takze o nich moc nevim.

Rad bych vedel pokud mozno presne podrobnosti jak tento mechanizmus funguje. Predpokldama, ze expy/predmety clovek neziska, boj nic nestoji, ucastnici nemusi byt u pevnosti pritomni (mohou mezitim pracovat?), neodnesou si z boje ani zadne zraneni/smrt. Predpokldama spravne? A dale jake se urcuje velitel utoku, jaky je cas mezi vyhlasenim a zacatkem? Nejake dalsi informace?

Pokud chceš, na betě to mohu vyzkoušet. Napiš mi nick a mile rád tě pozvu k nám do města na betě. Máme dvě pevnosti.
 
nemáte někdo z bety zkušenosti?
1. jak často lze vypisovat wanted na hráče-je to nějak omezeno?
2. obchodování mezi hráči bude omezeno v rámci města nebo neomezeně po celém světě? myslím když dá někdo nabídku prodeje věci v jednom městě, jestli ji bude vidět třeba ve městě na druhé straně mapy
 

DeletedUser

Guest
Zdá sa mi že nie... Je to preto lebo ak by sa urobila jedna velká ALI a malo by to obmedzenie napr. na 10 miest bolo by to veľmi zlé ... Nedostali by sa tak do ALi všetky spojenecké mestá.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru