• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky - update 1.29

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
Mel nekdo na bete moznost vyzkouset Manevry? Bohuzel nejsem radnim ve meste ktere by melo pevnost, takze o nich moc nevim.

Rad bych vedel pokud mozno presne podrobnosti jak tento mechanizmus funguje. Predpokldama, ze expy/predmety clovek neziska, boj nic nestoji, ucastnici nemusi byt u pevnosti pritomni (mohou mezitim pracovat?), neodnesou si z boje ani zadne zraneni/smrt. Predpokldama spravne? A dale jake se urcuje velitel utoku, jaky je cas mezi vyhlasenim a zacatkem? Nejake dalsi informace?

Manévry
Manévry jsou testovací bitvy o pevnosti. Manévr bitvy může být vyhlášen zakladatelem města či městským radním v případě, že město vlastní pevnost. To může být také upraveno, pokud obyvatelé jednoho města či hráči celého světa mají povoleno se účastnit. Pokud začne manévr bitvy, mají ostatní hráči trochu času na vstup do boje. Proto nemusíte běžet na určité místo na mapě, ale můžete se zúčastnit odkudkoliv. Za manévrovací bitvy neexistuje odměna (nedostanete žádné zkušenosti, peníze a ani nenaleznete předmět).

nemáte někdo z bety zkušenosti?
1. jak často lze vypisovat wanted na hráče-je to nějak omezeno?
2. obchodování mezi hráči bude omezeno v rámci města nebo neomezeně po celém světě? myslím když dá někdo nabídku prodeje věci v jednom městě, jestli ji bude vidět třeba ve městě na druhé straně mapy

1. pravděpodobně nebylo omezeno (asi dokud máš peníze), ale je tam stanovená nějaká minimální částka (nevím, zda podle levelu).. a teď jsem koukala, že na DE v oznámení ještě něco doplnili, ale mám to přeložené jen zhruba pro sebe, zítra vám to sem hodím :)
2. bude fungovat pro celý svět (dokonce i hráči bez města by měli mít možnost obchodovat - netestovala jsem to)

Tržiště
Obchodování probíhá na Tržišti, což je také nová budova ve městě. Čím vyšší je úroveň trhu (nejvyšší 10), tím nižší jsou poplatky. Kdo chce nabídnout položku k prodeji, může tak učinit v kterémkoliv městě. Můžete nastavit pevnou prodejní cenu, nebo nastavit možnost přihazování (podobné jako princip eBay). Nakupovanou položku si musíte vyzvednout ve městě, kde byla nabídka provedena. K dispozici bude také možnost premia, které položku dodá automaticky.
 

DeletedUser6120

Guest
Mám dotaz: Když si budu chtít něco koupit od hráče se stejnou IP adresou, je to povolené, nebo se to počítá jako multiúčet?
 

Deleted User - 31870

Guest
Nevím o tom, že by někde bylo napsáno něco podobného v pravidlech. Ale raději si počkej, až update přijde - nemám na starosti úpravu pravidel a nerada bych kecala.
 

DeletedUser1318

Guest


Tržiště
...Obchodování probíhá na Tržišti, což je také nová budova ve městě. Čím vyšší je úroveň trhu (nejvyšší 10), tím nižší jsou poplatky. ...

Poplatek je fixní nebo např. nějaké procento z ceny.
Popřípadě jestli fixní, tak kolik se platí třeba v budově na levelu 1?
 

Deleted User - 31870

Guest
Update je hlášený na 29., pokud dostaneme Arizonu déle, otestuji to tam a dodám informace. Na Betě bohužel tuto možnost nemám. (klidně mi napište i další věci, které chcete zjistit a týkají se Arizony nebo updatu)

jak často lze vypisovat wanted na hráče-je to nějak omezeno?

Už mám ten překlad:

* Odměny mohou být vypsány pouze na hráče, kteří jsou členy města.
* Pokud na Vás bude vypsána odměna a opustíte město, zůstáváte nadále zranitelní po dobu Wanted. (Bylo naprogramováno kvůli hráčům, kteří úmyslně
...opouštěli město, aby se vyhnuli duelu.)
* Pokud nemáte město a nebyla na Vás vypsána žádná odměna, nejste zranitelní. Přirozeně na Vás nemůže být vypsána žádná odměna, dokud nebudete
...mít město.
 

DeletedUser

Guest
Mám otázku.
Asi už není naděje,že by nám někdy otevřeli nový NEPRÉMIOVÝ svět?
A jak se bude u nás Arizona jmenovat?
 

Deleted User - 31870

Guest
S velkou pravděpodobností už budou otevírat pouze premiové světy. Svět by se měl jmenovat taky Arizona, jako všude ve světě. V Německu teď hlasovali o názvu pro druhý svět, ten se bude jmenovat Buffalo. Těžko říci, zda by povolili pro jednu herní komunitu jiný název, kdyby jste si podali vlastní návrhy.
 

DeletedUser

Guest
Pekne odpoledne,
Mela bych dva dotazy (Pokud se opakuji, tak se omlouvam, ja to tu projizdela a na nic nenarazila :)), v souvislosti se vznikem aliance :)
1) Prinesou aliance i spolecny, aliancni, kanal chatu?
2) Pokud ano, bude moznost byt clenem vicero alianci? Na jednom ze svetu se nam vcelku dari, mame tak vice mest. Jenze chat je nejrychlejsi forma komunikace a diky tomu ji hojne vyuzivame. Pokud bychom vsak meli v alianci se spojenci vsechna mesta (A ne jen jedno a zbytek ve vlastni), nasi komunikaci by se mohli kochat vsechna dalsi spojenecka mesta (Spojenec je spojenec, ale do vedeni naseho celku mu nic neni :)).
 

DeletedUser

Guest
Zdravíčko, neuvažuje se o 10. světu? Když už bude ten update? Rozhodně by to spousta lidí uvítalo.
 

DeletedUser

Guest
A co přesně znamená pojem prémiový svět? Já jsem tu nový a ještě jsem nezvládl přečíst si všechno, takže pokud by jsi byla tak hodná a stručně mi to trošku objasnila byl bych ti velice zavázán a ušetřila bys mi tak čas hledáním. Díky.
 

DeletedUser

Guest
Takže až na zkrácení pracovní doby a toho šamana to bude stejné?
 

DeletedUser9733

Guest
Jak to bude s novým způsobem duelů? Vím, že mají probíhat přímo na místě, kde hráč je, ale jak to bude se schopnostmi? Zůstanou jako duelové schopnosti vystupování, taktika, houževnatost a relexy? Prý má nějak odpadnout přesnost a uhýbání. Prosím někoho o objasnění chystaného systému duelování, jako duelanta mě to dost zájímá. Dík
 

DeletedUser9727

Guest
dotaz

Zdravím vím, že tady tento dotaz byl, ale nikdo na něj neodpověděl. Ty poplatky budou klesat s urovní budovy, takže na levelu 10 u tržiště bude poplatek kolik 4%? Jako u banky? Mám tomu rozumět tak, že když koupím předmět za 1000 dolaru, tak ještě zaplatím poplatek 4% ? Díky za odpověd
 

DeletedUser7836

Guest
Jak to bude s novým způsobem duelů? Vím, že mají probíhat přímo na místě, kde hráč je, ale jak to bude se schopnostmi? Zůstanou jako duelové schopnosti vystupování, taktika, houževnatost a relexy? Prý má nějak odpadnout přesnost a uhýbání. Prosím někoho o objasnění chystaného systému duelování, jako duelanta mě to dost zájímá. Dík
V 1.29 sa nebude systém duelov prerábať okrem tej zmeny ktorú si písal. Systém duelov sa má zmeniť, ale až v niektorom z ďalších updatov. Zatiaľ ostane všetko tak ako je teraz.

Zdravím vím, že tady tento dotaz byl, ale nikdo na něj neodpověděl. Ty poplatky budou klesat s urovní budovy, takže na levelu 10 u tržiště bude poplatek kolik 4%? Jako u banky? Mám tomu rozumět tak, že když koupím předmět za 1000 dolaru, tak ještě zaplatím poplatek 4% ? Díky za odpověd
Ahoj,
čím vyššiu úroveň tržnice vystaviate, tým menší bude daný hráč platiť poplatok pri predávaní nejakého predmetu. Presné hodnoty ti neposkytnem. Na ne je pomerne skoro, keďže ten update tu ešte nemáme. Výstavba tržnice sa však určite oplatí. Pri predaji predmetu si môžeš vybrať akú cenu použiješ. Okamžitú/Najnižšiu. Tieto ceny tiež zohrávajú určovanie poplatkov pri predaji vecí. Ak daný predmet predávaš s oboma cenami (okamžitou aj variabilnou) počíta sa poplatok s tou nižšou. Z tejto ceny sa nejakým vzorcom počíta určité percento ktoré musí daný hráč doplatiť. Veľkosť poplatku tiež ovplyvňuje aj dĺžka trvania aukcie. Avšak tá na poplatky nejakú veľkú rolu nezohráva.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru