• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky - update 1.29

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1318

Guest
Tak,a teď by mě zajímalo,zda když koupím všechny tři lísky,zda budu moci získat hernandovo meč podruhé ? Nebo dvě pistole z hroudy ?
To asi nepůjde, protože ve finální podobě asi produkty prodávat nejdou.
Respektive jen některé.
Nebo jsem zatím nepřišel na to, co dělám špatně:unknow:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Mohu zrušit wanted hráče?

Nemůžeš.

Chápu to správně, že když někdo neodejde z chatu dobrovolně sám, že jej nemohu pouhým odkliknutím eliminovat.
Pokud je to tak, je ten chat úplně znehodnocen.
Doufám, že těch změn k horšímu nebude víc...

Odejít můžeš pouze sám, nejde vyhazovat - jen z aliančního chatu jde vyjmout lidi odebráním spojeneckého města z aliance (čímž jim bude odebrán přístup na chat, stejně pokud vyhodíš hráče z města -> přijde o chat města i aliance).. Z chatu sektoru nemůžeš odebrat nikoho.


Založení aliance
Město -> Radnice -> Administrace -> Aliance
- automaticky se založí chat aliance

Přizvání měst do aliance
Město -> Radnice -> Administrace -> Pozvánk do aliance
- po potvrzení se jim otevře společný chat aliance

Historie událostí v alianci
Město -> Radnice -> Administrace -> Kronika aliance


Lístky - nemělo by to jít, úkoly se dají plnit jen jednou, pak si můžeš vyvolat přes script zpětně texty.


Procházejte prosím zpětně historii dotazů, ať se neopakují zbytečně. Děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9530

Guest
Hej, tak to je dobrej joke ::):. Postavil jsem si budovu šerifa, abych vzápětí zjistíl, že už je mě vypsaná odměna :bandita: :::))::.
Lze někde zjistit, kdo na mě odměnu vypsal? A pak ještě, existuje někde seznam všech hledaných hráčů nebo musím obcházet jednotlivé šerify v každém městě?
 

DeletedUser7312

Guest
Ta úprava chatu je opravdu na houby... :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6556

Guest
takže mám pár otázek. Když koupim předmět mám nějaký časový limit pro jeho vyzvednutí? Jak hodně se zvětšuje vzdálenost možnosti nákupu z jiných měst v závislosti na úrovni trhu? Když ode mě předmět někdo koupí dostanu peníze hned, nebo až si ten předmět vyzvedne? nedá se nějak vyjet seznam všech položek na trhu? Je to poněkud otravné pořád překlikávat...
díky za odpovědi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Chci, se zeptat na několik věci. Zatím jsem to nikde nenašel...
1. Jak se dá na tržišti koupit předmět přímo-Okamžitý nákup?
2. Když jsem nabídl na tržišti u jednoho předmětu, tak mi to odebralo peníze z konta. Pokud někdo přihodí, tak mi to peníze vrátí? A pokud ano, na účet či do banky?

Děkuji
 

DeletedUser6397

Guest
Zajmalo by mě,jestli je možné dát nějaký předmět do prodeje na trhu i když nemám město?A ještě jedna otázka,je nějaká max. cena za kterou se může předmět prodat,nebo může někdo chtít třeba za slunečník 20.000?
Díky
 

DeletedUser

Guest
Musíš být přítomen přímo ve městě, které má tržnici, nesmíš být ani na pracích. Cenu můžeš dát jakoukoliv, pokud ji však bude někdo respektovat. Zatím jsem zkoušel dát věci pod ceny ostatních a tři kousky jsem měl během 10 minut pryč, nesmí tam být pochopitelně běžné blbosti a těch je tam opravdu hodně.
 

DeletedUser6397

Guest
Díky moc za rady a poslední otázka.Když něco prodám,přijde mi zpráva ,nebo mi přijdou automaticky peníze na účet?A ten předmět který prodávám musím nechat v tržnici,nebo ho můžu mít normálně u sebe?
Díky
 

DeletedUser

Guest
Přijde ti oznámení a peníze si musíš vybrat v tržnici a předmět musíš dát do tržnice. :)

Dražba skončila
Předmět Bowieho předovka byl prodán za 1400 $. Peníze si můžeš vyzvednout na trhu, kde byl předmět prodán.
 

DeletedUser1318

Guest
Chci, se zeptat na několik věci. Zatím jsem to nikde nenašel...
1. Jak se dá na tržišti koupit předmět přímo-Okamžitý nákup?
2. Když jsem nabídl na tržišti u jednoho předmětu, tak mi to odebralo peníze z konta. Pokud někdo přihodí, tak mi to peníze vrátí? A pokud ano, na účet či do banky?

Děkuji
Ad 1. buď přihodíš vyšší nabídku do drařby nebo hned zaplatíš cenu pro okamžitý nákup.
Ad 2. musíš si pro ty peníze dojít do města, kde transakce proběhla.

Zajmalo by mě,jestli je možné dát nějaký předmět do prodeje na trhu i když nemám město?A ještě jedna otázka,je nějaká max. cena za kterou se může předmět prodat,nebo může někdo chtít třeba za slunečník 20.000?
Díky
Vem v úvahu, že platíš poplatek za zprostředkování, když neprodáš, nevrací se...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7836

Guest
1. Jak se dá na tržišti koupit předmět přímo-Okamžitý nákup?
Aby si mohol takýto predmet kúpiť, musí predávajúci pri ponúkaní predmetu takúto možnosť nastaviť. Spraví to tak, že vyplní len kolonku Okamžitý prodej.

2. Když jsem nabídl na tržišti u jednoho předmětu, tak mi to odebralo peníze z konta. Pokud někdo přihodí, tak mi to peníze vrátí? A pokud ano, na účet či do banky?
Peniaze ti to vráti do hotovosti.



Když koupim předmět mám nějaký časový limit pro jeho vyzvednutí?
To by sa malo zobrazovať keď zájdeš myšou na ten text Vydraženo.
[SPOIL]
28212821nab%C3%ADdka.jpg
[/SPOIL]

Jak hodně se zvětšuje vzdálenost možnosti nákupu z jiných měst v závislosti na úrovni trhu?
Myslím, že to sa nezväčšuje nijako.

Když ode mě předmět někdo koupí dostanu peníze hned, nebo až si ten předmět vyzvedne?
Mal by si dostať peniaze hneď.

nedá se nějak vyjet seznam všech položek na trhu? Je to poněkud otravné pořád překlikávat...
To nedá
 

DeletedUser

Guest
Chci, se zeptat na několik věci. Zatím jsem to nikde nenašel...
1. Jak se dá na tržišti koupit předmět přímo-Okamžitý nákup?
2. Když jsem nabídl na tržišti u jednoho předmětu, tak mi to odebralo peníze z konta. Pokud někdo přihodí, tak mi to peníze vrátí? A pokud ano, na účet či do banky?

Děkuji

Tak uz jsem prisel na to, ze kdyz me nekdo prehodi v drazbe, tak mi jdou penize na ucet.
Moje druha otazka zustava: povedlo se vam uz koupit primo??
U predmeu napr vidim, ze se da koupit primo za 5000, ale jak to udelam??
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
chcem sa len spytat, ze ci sa daju predavat aj produkty, viem ze sa daju tie co patria do setov ale neviem ako to je s ostatnymi
 

DeletedUser7836

Guest
Dá se prodávat úplně všechno.

Tak to teda pravda nieje. :)
S produktov sa dajú predávať len určité veci.
Ale neviem presný zoznam.

****
Edit by D.: ale jdeme na něm s Péťou zapracovat, pak vám ho dáme :klubun:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6120

Guest
Když na trhu přidám a někdo mě přeplatí, vrátí se mi peníze, nebo ne?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru