• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky - update 1.29

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
tak jak pozoruji ten novej update tak snad by bylo lepsi ho rychle zrusit u most wanted dokonce ani neni potreba aby mne nekdo sejmul kdyz je na mne vyhlasenej lov dam odmnenu tomu o koho se ja rozbiju cili uplne klidne kamos z mesta to uz je fakt dobrej ulet
 

DeletedUser

Guest
ne az tak jsem to nemyslel z aliance blbe sem to specifikoval , ale ten na koho je vypsana odmnena ji daruje komu on chce
 

DeletedUser

Guest
tak ono by uplne stacilo, kdyby clovek dostal odmenu az po uspani cile.
1) melo by to aspon nejaky smysl co se tyce likvidace nepohodlnych nepratel
2) prelevani penez by nebylo az tak jednoduche
 

DeletedUser6397

Guest
Dala jsem na trh polštář za okamžitý nákup 2000.Jak je teda možný že skončil 2950?Já myslela že přihazovat se může jen při nabídce?
Díky za vysvětlení
 

DeletedUser1318

Guest
Dala jsem na trh polštář za okamžitý nákup 2000.Jak je teda možný že skončil 2950?Já myslela že přihazovat se může jen při nabídce?
Díky za vysvětlení
Když ti někdo chce dát "dýško", tak může zaplatit i víc, než o kolik si řekneš původně.
Roztomilé, ne?
 

DeletedUser

Guest
já ze srandy dal 2.kousek lístku za 5000 (skoro10x nákupní cena) a za 10 minut byl vydražen
 

DeletedUser6397

Guest
To by mě zajmalo jak funguje chat dole.Jsem bez města a čekala jsem až mi skončí práce a najednou vidim jak si dole píšou dva lidi z nepřátelskýho města jaká bude taktika na zítřejší boj o pevnost,kterou vyhlásili mému městu.
Dost mě to pobavilo,to jako každý vidí všechno?
 

DeletedUser

Guest
Nevíte jestli se dá prodat kousek mapy? Neni v seznamu, ale kdo ví jestli na to jen nezapoměli :-D
 

Deleted User - 31870

Guest
všechny díly mapy se nedají prodat (na seznamu jsou nahoře jako 1. - 4. část mapy) ; pokud myslíš jen "mapu", tak ani ta by jít prodat neměla (není to produkt do setu)
 

DeletedUser

Guest
Naše město (zakladatel aliance) má práva úrovně 3
členská města mají bohužel úroveň pouze 1 :-(

a proc bys chtel prava zvysovat??? To "3" zanemna ze je to zakladajici mesto aliance a muze propustet/nabirat ostatni mesta.

Zjevne je ten system nachystan na nejakou formu udelovani pravomoci, ale vzhledem k tomu, ze zadna jina pravomoc vyjma prijmani/propousteni mest neni, tak to zustalo ve fazi nachystani.
 

DeletedUser7966

Guest
ok, díky

někteří alianční města mi hlásili problémy, že nemůžou spát v jiných pevnostech, z důvodu toho, že na to nemají práva :-/
 

DeletedUser9733

Guest
Jak ten šerif přesně funguje? U nás se ukazují jen odměny vypsané na hráče v našem městě a na hráče ze sousedního spojeneckého města? JAkto, že se tam neukazují i jiní? Jak mám pak lovit odměny, když nevím, na koho jsou vypsány, když do šerifa jiných měst nevidím? Možná jsem někde něco přehlídl, prosím o objasnění, díky
 

DeletedUser7904

Guest
Jak ten šerif přesně funguje? U nás se ukazují jen odměny vypsané na hráče v našem městě a na hráče ze sousedního spojeneckého města? JAkto, že se tam neukazují i jiní? Jak mám pak lovit odměny, když nevím, na koho jsou vypsány, když do šerifa jiných měst nevidím? Možná jsem někde něco přehlídl, prosím o objasnění, díky

Asi máte šerifa len na prvom stupni. Čím vyšší stupeň šerifa máte vystavaný, tým vidíš viac vypísaných odmien zo vzdialenejších sektorov. Na úrovni 5 už vidíš všetky odmeny na hráčov. :bandita:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru