• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky - update 1.29

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Potřeboval bych poradit jak se dá změnit název aliance, děkuji.
 

DeletedUser9733

Guest
Ještě jedna věc mě zajímá a to trh...co když jsem dal do nabídky zboží a ono se do týdne neprodá, přijdu o něj, nebo mi zůstane? Poplatek je už totiž zaplacen a předměty v batohu nejsou.

Další věc, přijde mi nějaké oznámení, že se např. mnou nabídnutý polštář prodal?
 

DeletedUser7904

Guest
Ještě jedna věc mě zajímá a to trh...co když jsem dal do nabídky zboží a ono se do týdne neprodá, přijdu o něj, nebo mi zůstane? Poplatek je už totiž zaplacen a předměty v batohu nejsou.

Další věc, přijde mi nějaké oznámení, že se např. mnou nabídnutý polštář prodal?

1. veci ti ostanú v trhu ,a odtiaľ si ich budeš môcť vyzdvihnúť.

2. áno oznámenie ti príde
 

DeletedUser

Guest
Zeptám se.
1. Jak dlouho vydrží nevyzvednuté pení na trhu za prodaný předmět nebo u šerifa?
2. Lze nějak vidět, kdo mnou prodaný předmět koupil?
3. Lze nějak zrušit nebo měnit svou nabídku na trhu?
4. Je někde vypsáno, které věci lze prodávat a které ne?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ahojky Darling ;-) chtel jsem prodat Krumpac kamaradovi a ten taky nejde a v listine neni
 

DeletedUser

Guest
Ad 4) V seznamu neprodejných produktů jsem nenašel například whiskey nebo dynamit a přesto tyto produdkty nelze prodat:(
 

DeletedUser7836

Guest

DeletedUser

Guest
Ale veď tam je predsa napísané: Přehled neprodejných zajímavých produktů
Z toho jasne vyplýva, že v tom zozname niesú všetky produkty.

Ale já se původně ptal, jestli je někde přehled neprodejných předmětů a produktů, ne jenom těch zajímavých, OMG.
 

Deleted User - 31870

Guest
Předměty jsou vypsané všechny. Produkty jsem neměla čas otestovat všechny, takže jsem vybrala jen ty, které jsou do setů nebo jsou něčím zajímavé - z nich je ten seznam. Ostatní běžné produkty, které získáš při práci, prodávat nejdou (soudě podle namátkových testů), pokud ovšem nepatří do nějakého setu.
 

DeletedUser7836

Guest
Ale já se původně ptal, jestli je někde přehled neprodejných předmětů a produktů, ne jenom těch zajímavých, OMG.
Tak ja som reagoval na tento príspevok a tu si sa teda na nič nepýtal. Len si písal o tom, že nejde predať whiskey a dynamit aj napriek tomu, že niesú v zozname.
Ad 4) V seznamu neprodejných produktů jsem nenašel například whiskey nebo dynamit a přesto tyto produdkty nelze prodat:(
 

DeletedUser

Guest
Tak ja som reagoval na tento príspevok a tu si sa teda na nič nepýtal. Len si písal o tom, že nejde predať whiskey a dynamit aj napriek tomu, že niesú v zozname.

Stačí trochu zalistovat a nekoukat jenom na poslední příspěvky. Původně jsem psal toto:

Zeptám se.
1. Jak dlouho vydrží nevyzvednuté pení na trhu za prodaný předmět nebo u šerifa?
2. Lze nějak vidět, kdo mnou prodaný předmět koupil?
3. Lze nějak zrušit nebo měnit svou nabídku na trhu?
4. Je někde vypsáno, které věci lze prodávat a které ne?


Předměty jsou vypsané všechny. Produkty jsem neměla čas otestovat všechny, takže jsem vybrala jen ty, které jsou do setů nebo jsou něčím zajímavé - z nich je ten seznam. Ostatní běžné produkty, které získáš při práci, prodávat nejdou (soudě podle namátkových testů), pokud ovšem nepatří do nějakého setu.


Dík
 

DeletedUser6989

Guest
Mám jeden dotaz:
Když je na někoho vypsaná odměna a on na mě zaútočí a já ho porazím,mám nárok na odměnu ??
 

DeletedUser

Guest
Ahoj možná se už na to někdo ptal ale chtěl bych se zeptat jak se mi připisujou peníze za vyhraný duel s hráčem na kterého byla vypsaná odměna? rovnou po skončení duelu se mi to připíše na ůčet nebo si to musím jít někde vyzvednout?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru