1. V úterý 6.8. proběhne aktualizace na verzi 2.106. Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení

Otázky - update 1.30

Téma v sekci '<b>Nápověda do 2.0</b>' založené uživatelem fagott, 4. led 2011.

:
Uzavřeno pro další odpovědi.
  1. Pomalej

Pomalej Guest

Mám dotaz, zda nebyly v updatu 1.30 změněny podmínky pro získání zlatého koltu. Už více než 20 hodin se na Arizoně snažím o poslední krok k jeho získání (s motivací pod 30%) a pořád nic. Nebo je to jenom o štěstí? Na S7 jsem jej získal po 4 hodinách...

2. P3t4

P3t4

Registrace:
    31. čvc 2009
    Obdržená poděkování:
    77
    Nezmenilo sa nič. Hľadaj ďalej. Aj pred updatom sa stávalo, že ho hráči našli až po niekoľkohodinovom hľadaní pri 0% motivácii.

3. LordMaikl

LordMaikl

Registrace:
    16. říj 2010
    Obdržená poděkování:
    4
    dotaz

Prace Skoncovat s Bandou - jake se zde daji najit produkty??? I Klic 1-3?

4. P3t4

P3t4

Registrace:
    31. čvc 2009
    Obdržená poděkování:
    77
    Ak sa píše akékoľvek tak by sa mali dať nájsť akékoľvek. Ale neviem či je to omedzené len na produkty z prací alebo aj iné (klúče, vychádzková hůl atď.)

5. kroupiss

kroupiss Guest

nechapu jak funguje vyzvedávání vecí pres mestaduchů

6. RiDiN

RiDiN Guest

To by mě taky zajímalo.

7. Radim94

Radim94

Registrace:
    18. čer 2009
    Obdržená poděkování:
    0
    Také mám stejný dotaz ohledně vyzvedávání věcí z měst duchů.. Může to někdo objasnit?

8. m-arten

m-arten

Registrace:
    6. kvě 2009
    Obdržená poděkování:
    4
    Myslím, že je to tak, když něco koupíte a město ve kterém byl předmět zakoupen zanikne. Jiné vysvětlení k tomu nemám.

9. Darling

Darling VIP

Registrace:
    5. dub 2009
    Obdržená poděkování:
    128
    Přesně tak - předtím to byl bug - pokud město zaniklo, šlo předměty vyzvednout jen pomocí nuggetek. Teď měli provést opravu a měly by jít vyzvednout předměty i bez nuggetek (ale nezkoušela jsem to).

10. LordMaikl

LordMaikl

Registrace:
    16. říj 2010
    Obdržená poděkování:
    4
    A mohli by jste to zjistit primo u INNA??? Je to docela dulezita informace, zda to je ta moznost, na kterou cekaji vsichni, kteri se spatne rozhodli v ukolu loupezna vyprava a utekl jim jeden ze tri klicu.
    Dekuji

11. P3t4

P3t4

Registrace:
    31. čvc 2009
    Obdržená poděkování:
    77
    Tak to teda nemôžeme. S InnoGames máme len veľmi úzku komunikáciu.
    Ale ak chceš, môžeš svoj dotaz položiť na anglickom alebo nemeckom fóre. Tam sa vyskytujú priamo ľudia s InnoGames, snáď tam odpoveď na svoj dotaz nájdeš.

12. Norbi001

Norbi001 Guest

Můžu se zeptat co je ten "bonus u duelantů, že když najedu u duelů (Tabulka s ostatními hráči okolo vás), tak se mu ukáže jakou má ten hráč zbraň a ještě několik schopností kolik má. Můžete mi to někdo objasnit? Já se svými stavitely to nikde nemám. Ani s vojákem na Arizoně. Děkuji za odpověď.

13. RiDiN

RiDiN Guest

Ukazuje to bonus z oblečení soupeře.

14. Lizzares

Lizzares Guest

Pozvánky do aliance

Ahoj! Měla bych dotaz - jak zjistím, kdo je vůdcem aliance a má právo posílat do ní pozvánky? Je to velmi důležité pro ty, kdo chtějí do nějaké vstoupit a neví, kterému městu z uvedených v přehledu (po kliknutí na konkrétní alianci v profilu hráče) si má napsat o pozvánku pro své město... Nikde jsem to zatím nenašla, pokud jsem to někde přehlédla, omlouvám se. Předem díky za info.

15. Eze

Eze Guest

To nezjistíš,ale když napíšeš nějákému městu z určené aliance,podívají se na Město-Administrace-Aliance,tam to je.

16. wasikeo

wasikeo Guest

Nemuzu ted to ted overit i jinde ale v nasi ali je to zakladatelske mesto uvedene jako prvni.

17. bartolomnej2

bartolomnej2 Guest

jak získat víc energie

18. JK7

JK7 Guest

hotel???..

19. maatt

maatt Guest

Buď čekej, ona se ti dobije sama, nebo běž do hotelu nebo zaplať nugetama nebo použij perník nebo marcipán

20. Bonehead

Bonehead Guest

proběhl miniupdate na
    Verze: v1.30 revision 12187

všimli jste si nějaké změny?

:
Uzavřeno pro další odpovědi.