1. V úterý 6.8. proběhne aktualizace na verzi 2.106. Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení

Otázky - Update 1.33

Téma v sekci '<b>Nápověda do 2.0</b>' založené uživatelem fagott, 9. říj 2011.

:
Uzavřeno pro další odpovědi.
  1. P3t4

P3t4

Registrace:
    31. čvc 2009
    Obdržená poděkování:
    77
    Na flash i to musíš prepnúť automaticky. Myslím, že od nového updatu je html prednastavené ako hl. pohľad. Peniaze prevedieš cez banku.

2. Igorekkkk

Igorekkkk Guest

chtel by jsem se zeptat jak je mozne ze jsem porat,zduraznuju uz asi 30 hodin po updatu nedostal odmenu za splneni uspechu pan klobouku pan bot atd????????????trosku mi dochazi trpelivost panove a pani ze supportu !!!!!

3. love-or-hate

love-or-hate

Registrace:
    17. srp 2011
    Obdržená poděkování:
    43
    napiš si ticket na support,jinak mám problémy taky s úspěchama a bylo mi řečeno (a nejen mně),že se to snad vyřeší do konce příštího týdne..

4. Penda

Penda Guest

Nevim jestli to tu uz nekdo psal, mozna jo, ale nestiham to projet cele, prominte .. Existuje uz nejaky pravy vzorec na duely? rad bych se jeste zmenil. V Duelovych bodych mam cca 450 bodu ;) Tak toho musim vyuzit, dekuji a prosim, nervete na me ;)

5. Gibt

Gibt Guest

Pendíku, řvát na tebe nebudu, ale musim ti sdělit, že pravej vzorec nikdo nezná.
    Jediné co víme, je tohle:
    Vzhľadom k tomu, že bol problém s vyváženosťou aktuálneho duelového vzorca, urobili sme po rozsiahlom testovaní a štatistickej analýze niekoľko úprav vo vzorci, ktorý bol dlhodobo testovaný na Bete, prehodnocovaný a teraz sme presvedčení, že je tento duelový systém spravodlivejší.
    Vystupování, taktika, reflexy a houževnatost niesu teraz až tak "silné" ako predtým. Posilnili sme přesnost a uhýbání.
    Krátko po update bude dostupná nová úloha, čím budete mať jedinečnú príležitosť resetovat duelové schopnosti.

6. Penda

Penda Guest

No presku mam velkou ale uhybani no .. :D Nevim, oni daji ukol kterej je jen do 30.10. a nikdo vubec nezna jaky schopnosti jak funguji ;) Dekuji

7. Mighty Danny

Mighty Danny Guest

Tiež nechápem, prečo je to časovo obmedzené... veď aj tak nebude nikomu stačiť 1 reskill, už aj to je obmedzenie.

8. Duch Santa Clause

Duch Santa Clause

Registrace:
    29. kvě 2011
    Obdržená poděkování:
    29
    Nevím, kde tolik lidí vzalo to, že úkol je do 30.10. (Už jsem to tu viděl několikrát. Ví někdo, zdroj špatného data?). Je to do 30.11. a je to tak i ve znění úkolu, takže máš ještě měsíc ;)

9. love-or-hate

love-or-hate

Registrace:
    17. srp 2011
    Obdržená poděkování:
    43
    je to omezené do 30.11.2011,tedy do konce listopadu,ne října.
    a testovat se to testovalo na betě,tady vám nechali 1 volný reskill,aby si to každý neupravoval jak je libo,popřpadě upravoval za nuggety..

10. LovecPevností

LovecPevností

Registrace:
    2. bře 2010
    Obdržená poděkování:
    3
    Můj dotaz je: co obsahují vyrobené předněty? Např. od kuchaře a kováře? Myslím tím předměty co mají v popisu že obsahují nějakou věc

11. Gibt

Gibt Guest

Karty. Když jich máš pět dostaneš ocenění a 5 tisíc... Koukni do úspěchů...

12. Penda

Penda Guest

Joo az do listopadu, moje chyba, spatne ocka :D Dekuji

13. alien-czech

alien-czech

Registrace:
    24. led 2011
    Obdržená poděkování:
    2
    vyznamenani bylo nahrazeno uspechy ? (psal sem to do napovedy ale nejakej *** mi to smazal)

14. fagott

fagott

Registrace:
    6. srp 2009
    Obdržená poděkování:
    38
    http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=22374
    čo tak trošku lepšie sledovať/hľadať a hneď tu nevypisovať a robiť paniku. :klubun:

Naposledy upraveno: 29. říj 2011
  15. valtik

valtik

Registrace:
    7. pro 2008
    Obdržená poděkování:
    1
    Jak je to s těmi sbírkami? Stačí to mít na chvilku a mohu hned prodat? Pokud ano, proč nemám zaškrtnutého mladého hřebce? Případně pokud jsem prodal komplet tu greenhornovu soupravu, tak už mám smůlu?

K čemu mi pak budou dvoje sáňky?

16. Mighty Danny

Mighty Danny Guest

Áno, viem, že to je do 30.11., ale aj tak, prečo to je obmedzené časom? Tak veľká zmena chce veľa reskillov, preto už len to, že je len 1 je málo, prečo to museli dať len do nejakého dátumu? Ale samozrejme, my s tým nič nespravíme :)

17. Duch Santa Clause

Duch Santa Clause

Registrace:
    29. kvě 2011
    Obdržená poděkování:
    29
    Ano, my s tím nic nenaděláme. Na druhou stranu můžeme být rádi za to, že ten úkol je :)

18. Osobnost

Osobnost

Registrace:
    18. dub 2010
    Obdržená poděkování:
    17
    Měsíc na testování duelů bohatě stačí!
    Mám jednu testovací postavu na SK světě,od nahrání 1.33 dávám tak cca 5 duelů/denně.Stačí týden a víte na čem jste.Žádný problém.
    To,že nový systém je nesmyslný je věc druhá,ale s tím my zde nic neuděláme! :kobylka:

19. Boendal

Boendal Guest

valtik: pokud jsi ji prodal před updaitem a vlastně všechny věci, které jsi měl před updaitem, tak máš smolíka a nezapočtou se ti do těch předmětů (tuším že ty co sji měl v 1.32 ještě jo)

jinak stačí to na chvíli a máš splněno a můžeš prodat...musí se ti to ocitnout v inventáři prostě

20. workoholik

workoholik Guest

Chtěl bych se jen zeptat kdy bude update 1.33 fungovat uplně a všem hráčům ?

:
Uzavřeno pro další odpovědi.