• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Plán na rok 2014 - diskuze

random slevovou akci máš každej víkend, jinak souhlasím s tebou UPD není defakto kde rozumně utratit
 
Prosím už nedělejte žádne akce jen to przní hru...
a nejsem sám kdo si to myslí :):
nechate par lidi naexpit pak vsem seberete moznost expu (pri zvyseni lvlu ze 120 na 150) a date na server sety ktery se odvijej od levelu ... i kdyby si lidi ty sety sehnaly tak bez lvlu sou jim knicemu bravo! vytvorili ste hru pro 10 hracu uprimne mam chut skoncit a 100% nejsem sam
 

DeletedUser

Guest
Nevyjádřím se k setům, ale k levelování.
Asi jedinej svět, kde má cenu tohle řešit je eldorádo, jiné světy běží déle, dlouho i v hodně příznivém systému prací atd, takže kdo chtěl levelovat, tak min. lvl 120 má, a pak už nejsou rozdíly za sadu velké, a ji levly se ženou pomalu.
No a eldorádo, první hráč tam má 6 milionů xp, z toho min. 3 získal po update. Takže kdo opravdu chce, tak lvl nažene i teď , a kdo né, tak bude řvát, jak se sebrala možnost expů.
 
Prosím už nedělejte žádne akce jen to przní hru...
a nejsem sám kdo si to myslí :):
nechate par lidi naexpit pak vsem seberete moznost expu (pri zvyseni lvlu ze 120 na 150) a date na server sety ktery se odvijej od levelu ... i kdyby si lidi ty sety sehnaly tak bez lvlu sou jim knicemu bravo! vytvorili ste hru pro 10 hracu uprimne mam chut skoncit a 100% nejsem sam

Jak ti vzali možnost expit? Vše je stejné, navíc jsou velice dobré denní bonusy. Takže to jde docela rychle. Potíž westu není v pomalém expení, právě naopak, je to dost rychlé. A sety "per level" jsou víc než dobré. Většina setů je tak pro level 50-100. na vyšších úrovních už není co oblíkat...
 

DeletedUser1318

Guest
S trošku delším časovým odstupem bych se chtěl zeptat, jak to vypadá s využitím už zrealizované pevnosti Awesomia.
Na Eldorádu eviduju čtyři bitvy a dál nic.
Vzhledem k tomu, že pevnost nejde dobýt a převzít, asi není motivace se jí za tohoto stavu zabývat.
Bude nějaké jiné další využití?
(jenom připomenu:
Akce - Pevnost
* Bude řízena Administrátorkou a speciálním týmem, bude využívana na akce,které budou zaměřené právě na bitvy o pevnosti.
* Několik extra nastavení jako je základní ochrana proti převzetí, rychlejší starty, možnost přidání NPC a speciální odměny... )
 

DeletedUser

Guest
Bude to asi akce závislá na lokálních mutacích. To znamená, bude něco na němcích, možná na mezinárodním. Tady s tím nepočítej.
 

DeletedUser

Guest
Nebylo něco o Awesomii v minulé inno tv? Nejsem si teď jist, a nechce se mi to hledat :D
 

Mikosansobi

Člen týmu
Již brzy nastavíme pevnosti Awesomia k první soutěži. Momentálně se seznamujeme s nastavením a testujeme na betě.
 

DeletedUser17809

Guest
Jak ti vzali možnost expit? Vše je stejné, navíc jsou velice dobré denní bonusy. Takže to jde docela rychle. Potíž westu není v pomalém expení, právě naopak, je to dost rychlé. A sety "per level" jsou víc než dobré. Většina setů je tak pro level 50-100. na vyšších úrovních už není co oblíkat...

Souhlas.
Brečej furt jedni a ti samý, a to lidi, co neuměli expit jinak než klikáním patnáctisekundovek, protože je questy ani bitvy nebavěj.
Nové sety podle levelu chválím, prakticky rostou s hráčem :)
 
Prosím už nedělejte žádne akce jen to przní hru...
a nejsem sám kdo si to myslí :):
nechate par lidi naexpit pak vsem seberete moznost expu (pri zvyseni lvlu ze 120 na 150) a date na server sety ktery se odvijej od levelu ... i kdyby si lidi ty sety sehnaly tak bez lvlu sou jim knicemu bravo! vytvorili ste hru pro 10 hracu uprimne mam chut skoncit a 100% nejsem sam

takovýhle příspěvek o ruzduplé bábovičce člověka potěší daleko více, než nějaká holomajzna v tombole. Škoda, že se to tu nezvrhlo v nějakou ostřejší diskuzi ...
 

DeletedUser17383

Guest
Prvoradý plán pre Innogames by malo byť zabezpečenie chodu hry bez výpadkov.Ak nezabezpečia toto, všetky tie hlúposti, o ktorých sa tu hovorí, sú na nič.A plynulý chod hry, žiaľ, momentálne nie je realitou.Výpadky, nemožnosť sa prihlásiť, stále treba hru refreshovať atď.Ale aby im ľudia posielali prachy - to by sa im páčilo.Do kelu aj s takýmto prístupom k zákazníkovi.
 

DeletedUser17592

Guest
Obávám se, že to nejde takhle paušalizovat. Buď jsem šťastný člověk, nebo je to náhoda, ale žádné tyto anomálie v míře vyšší, než je únosná mez neregistruji.

Kolikrát je "chyba" na straně uživatele, kdy nemá potřebný výkon, konektivitu pro plynulé hraní hry. Kdyby existovalo něco, jak minimální nároky na PC, inet, tak by se vyfiltrovalo velké množství těchto nespokojených hráčů, kteří si stěžují, že jim to nefunguje.

Mnohdy je hlavně během bitev o pevnosti slyšet "nefunguje mi bitva, je u náš bouřka"- S tímhle opravdu INNO nic neudělá. Kdysi tu proběhlo Oznámení o Serverech v ohrožení. Možná, kdybychom vídali na spodku hry banner s reklamou, ze které by se dal platit bezproblémový provoz jako je u FB, Zpravodajských serverů, které z tohoto žijí (a ani tam nelze mluvit o 100% dostupnosti), hráči by byli spokojeni s plynulostí, ale zas by jim vadila reklama.

To, že INNO tahá z hráčů peníze není pravda. Můžeš hrát s 15nugety připisované týdně zdarma a vystačit si, nebo chtít lepší vybavení a holt muset zaplatit. Je to běžné i v normálním životě. Chceš lepší, připlať si. Jinak všichni budeme jezdit ve škodovkách bez ABS, radia, a podobných prémiových doplňků, za které si musíš v autosalonu připlatit, líbi-li se ti je mít.
 
Co máte s těmi výpadky, kromě toho nedávného, kdy hra nešla půl hodiny, tak dlouho nic nebylo. Dobré připojení a počítač a není problém. Jestli Innu třikrát do roka vypadne server, to se dá omluvit. Je třeba si uvědomit že příroda vládne a člověk není výlučný...
 

DeletedUser3648

Guest
Mě by docela zajímalo, zda železnice bude nějak ohleduplná k sedlářskému řemeslu. Je to zajímavý nápad, ano, i mně se líbí, ale aby se tím nezabilo jedno řemeslo, které zrovna já mám rád.
 
To si nevybereš, buď jedno anebo druhé. Je jasné že řemeslo svou podstatou "zrychlení cestování" bude s drahami kolidovat. Snad nové výrobky budou v něčem jiné. Taky by nebylo k zahození, kdyby se vyráběli složitější věci - dostavník, nábytek a nástroje pro další výrobu. Mě třeba štve když mám u mastičkáře výrobky které zvyšují motivaci do duelu, škoda surovin. Nějakou výbušninu bych chtěl vyrábět...
 
Sedlářské řemeslo dostalo už i tak výrazně nafackováno zmenšením mapy, čímž se poptávka po urychlovačích minimalizovala. Jediné, v čem má sedlář výhodu je chybějící alternativa v shopu. Želva, je výkonem až přehnaná a proto i neúměrně drahá, čímž zase ona ztrácí použitelnost na úkor sedlářských výrobků.
 
A jeden bod jim vypadl - asi schválně: znehodnotíme i třetí (poslední) herní měnu a přejdem rovnou na reálné peníze.
 

DeletedUser11313

Guest
Narážíš snad na předraženou kolekci oblečení, k příležitosti fotbalového mistrovství ?!

A no ták, píšťalka v hubě přeci neodmyslitelně patří ke každému zákeřnému desperátovi.
Je teda fakt, že původně jsem si myslel, že ve válce severu proti jihu nešlo o fotbal, ale člověk se furt učí ...
 

DeletedUser7239

Guest
A no ták, píšťalka v hubě přeci neodmyslitelně patří ke každému zákeřnému desperátovi.
Je teda fakt, že původně jsem si myslel, že ve válce severu proti jihu nešlo o fotbal, ale člověk se furt učí ...

Tak mít píšťalku není špatná věc. Já na ni bohužel mít nebudu, ale dovedu si představit jak bych ji mohl využít až bude ve hře nádraží (pořídím si lístek na vlak, nasadím si píšťalku a už se vezu). lol
 
Nahoru