• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Plán na rok 2014 - diskuze

Nevim kam to napsat tak to zkusím sem :)

je to už dlouho co jsem slyšel, "že se zvýší bonusy u zlaté sady" přijde mi že to byl výkřik do tmy a nevím jestli od hráčů nebo od inna :)

Každopádně tato sada je v podstatě k ničemu v tuto chvíli a možná by stálo za to ji něak obohatit než přidávat dalších xy nových sad. Je pravdou, že teď se řečí ten Multiplayer a ostatní věci jako slibované kino, rozšíření řemesel či nové ukoly šli stranou :)

Jen sem se chtěl zeptat zda se bude něco vymýšlet se zlatou sadou nebo ne :) pokud ne tak se s ní ani nebudu zabývat na světech kde ji nemam :)
 

DeletedUser7836

Guest
Nemáme od Inno žiadne informácie, ale skúsime sa spýtať.

// Takže nakoniec sme sa dozvedeli, že zmena bonusov je na pláne. Avšak nie v blízkej budúcnosti.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13580

Guest
může mi někdo z inna potvrdit jestli už má někdo lvl 150 na zahraničních světech? já budu asi v neděli/pondělí...
 

DeletedUser

Guest
Update

Já bych taky přidal možnost vybrat peníze z městské pokladny (zadat zápornou částku) . Taky bych dal u Awesomie možnost přihlásit se do obrany či útoku, i když jsem členem vyhlašující aliance.
 
Tak už se podařilo otočit toho medvěda ? Čekám na následující updat a vono furt nic. Teaky by mohli ti Innogamesníci už cosi vypustit.
 
Hlavně hraji na betě a velice mě znervoznuje ta sada "Pasacala" předtim sem ji tam sehnal relativně v pohodě a ted se za výhru už nedostávaj ani ty bedny ? to je 20 výher abych si mohl koupit jednu bednu :D to není zrovna dobrej tah :)
 

DeletedUser1318

Guest
Medvěd asi zatím není aktuální, na betě je v procesu testování "Rush on Tombstone", což je víceméně střílečka pro 6 až 10 hráčů. Medvěd tam zatím nefiguruje, takže snad příště :)
K termínu updatu psal Entrick 27.09.14:
... cca za 14 dní by mělo být nahráno MPI na tuším že anglický server, pak jakmile vše sedne a půjde bez problémů, tak přijde update na ostatní jazykové mutace. V podstatě stejný systém, jako tomu bylo u každého většího updatu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
ja teda nevím, co čekáte vy, ale jelikož tu bude jediná pořádná věc co letos (?) nahrajou, tak já čekám jen to, že to bude padat ...
 

DeletedUser

Guest
Doufám, že do konce října bude nové dobrodružství na betě, Awesomia nebo obrodružství na normál světech, jestli ne, tak...
 
Nahoru