• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

"Plánované zmeny a novinky pre rok 2010"

DeletedUser

Guest
Zo slovenského fóra (reagoval by som na to tam ale musel by som sa registrovať aj do hry a to sa mi ani najmenej nechce :D )
http://forum.the-west.sk/showthread.php?t=6853/


Prepadnutia
Hráči sú chránení ostatnými členami mesta v rovnakom území, kde sa nachádzajú. Ak je hráč napadnutý na mieste, kde sú aj ostatní členovia mesta, tak každý z nich 1 krát vystrelí na útočníka. Tento bonus ale platí len pre obrancu.

Dôvody:

* Mestá sa môžu takto ochraňovať proti dobiedzajúcim duelantom.
* Stavitelia sa môžu navzájom ochraňovať
* Silní hráči môžu pomôcť slabším kamarátom

-Nemal by tým pádom aj útočník dostať nejaký bonus aby sa to vyrovnalo?!

"Vyťahovanie" peňazí zo sveta

-Toto sa objavilo pri väčšine z tých bodov a tak rozmýšľam či tých peňazí potom nebude príliš málo...ja som lvl 67 a skoro stále som na suchu :D

Chat
Bude sa dať rozprávať sa s inými hráčmi pomocou chatu. Chat bude umiestnený v spodnej časti obrazovky. Budú existovať 3 rozličné miestnosti pre chat:

* Mestský chat
* Chat v kraji (štvorček, v ktorom sa vaša postava aktuálne nachádza)
* Chat pri boji o pevnosť (aktivuje sa akonáhle sa začne boj)

-A čo chat "hráč z hráčom"?! Okrem iných vecí by to dosť pomohlo pri obchodovaní a ako poznám hráčov westu (nevychovaný hmmm...fakani? :P ) tak tieto miestnosti budú totálne zaspamované (možno z výnimkou mestského chatu)...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ahoj-nějak nerozumím tady tomu:
"Vyťahovanie" peňazí zo sveta
 

DeletedUser

Guest
Prečítal si si originál? Link čo je hneď na začiatku? Stále tam píšu o zmenách ktoré majú "vytiahnut" peniaze zo sveta, pretože ich je vraj príliš veľa...pokiaľ viem tak ich majú veľa len (najmä?) dobrodruhovia vďaka "nerovnomernému" rozdeleniu char. bonusov, dufam že vieš čo tým myslím :D ;)
 

DeletedUser

Guest
Peniaze a šťastie
Práce, s možnosťou vysokého zárobku, budú dávať menej peňazí. Šance na nájdenie predmetu budú znížené, ale nájdené predmety budú zato hodnotnejšie.

Dôvody:

* V hre je príliš veľa peňazí (Ako sa hrá, veľa hráčov má veľmi veľa peňazí)
* Vyššie šťastie je navrhované na mnohých fórach, ale musí zostať v primeranej hodnote k zárobkom.


tak jsem si to přečet a už vím co jsi tím myslel-akorát se mi moc nezdá že dobrodruh(hraji za něj) by měl mít míń peněz
 

DeletedUser

Guest
Nevravím, že dobrodruh má menej penazí ale, že zväčša sú to dobrodruhovia, ktorý majú nadbitok peňazí ;) Ja som duelant a vyžívam len tak tak, kamarát je dobrodruh a nevie čo s prachmy najmä kvôli bonusu "Šance najít produkty při práci se zvýší o 10%" a
"Šance najít předmět při práci se zvýší o 10%" - má veľa predmetov a produktov, keď to rozpredá je boháč :D ;)

EDIT: A tým nerovnomerným rozdelením char. bonusov som myslel, že napr. taký duelant má úplne nevyužiteľné bonusi - +10% rýchlosť?! No načo?! +10% peniaze? Ktorý ehm ehm v takom leveli aby som ho mohol duelovať má u seba viac ako 50 babiek?! Už aspoň pol roka som neziskal z duelu viac ako tri stovky :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já vím jak to myslíš ale v 10 levlu jsi měl na výběr-jinak třeba na s7 mně pokud jsem v městě neustále obírají duelanti takže to že naleznu ceňější věci situaci aspoń trochu vyvažuje.
 

DeletedUser

Guest
Ani nie...pozri ja nevravím o tvojej špecializácii ale o nerovnomernosti char. bonusov :) teraz píšu, že to idú vyrovnať tak sa teším :) Len som sa snažil poukázať, že DOBRODRUH špecializovaný na práce a naliezanie predmetov má veľa peňazí ale DUELANT špecializovaný na dueli nemá peniaze skoro žiadne kedže za dueli nedostane skoro nič a tak ma štve, že chcú množstvo peňazí, ktorých majú už teraz niektoré char. skupiny málo ešte viac zredukovať ;) :radní:
 

DeletedUser6324

Guest
Pokud je někdo na betě, tak na fóru můžete vidět tzv. roadmap neboli plán změn. Je jich tam opravdu hodně, jen je to anglicky, ale myslím, že když už je to na SK fóru, tak to brzo moderátoři udělají i zde.

Edit: Aha, tak nepodíval jsem se na ten link úplně nahoře... ignorujte můj příspěvek
 

DeletedUser

Guest
No ak si na bete mohol by si sa s nami o tie anglické výjavi podeliť :D :angel:

EDIT kvôli EDITU :D : A s toho plinie ponaučenie, že vždy si najprv prečítaj všetko čo niekto píše :D ;) Ale niesom si istý ako ten príspevok na SK F súvisí z betou :)
 

DeletedUser6324

Guest
Monoceros: Právě že všechny ty informace jsou uvedené na tom SK fóru, nepodíval jsem se na ten tvůj link. Je to úplně stejné, jen je to přeložené :klubun:
 

DeletedUser

Guest
No jo no jo pekny off-topic :D :D

Inak len chcem upozorniť, že to boli otázky (návrhy) najmä na support, moderatorov ci jak to volate (aj keď zväčša keď sa ich niekto niečo pýta tak nevedia odpovedať :D ) tak by som bol vďačný za "odpovede" alebo aspoň nech to potlačia ďalej (jj ja viem, že na "nápady a pod." slúži iné fórum ale toto sú zväčša "otázky z nápadom" pri ktorých som dúfal, že dostanem odpoveď (správnu, overenú a pravdivú :D ;) ))...
 

Deleted User - 31870

Guest
Zo slovenského fóra (reagoval by som na to tam ale musel by som sa registrovať aj do hry a to sa mi ani najmenej nechce :D )
http://forum.the-west.sk/showthread.php?t=6853/




-Nemal by tým pádom aj útočník dostať nejaký bonus aby sa to vyrovnalo?!



-Toto sa objavilo pri väčšine z tých bodov a tak rozmýšľam či tých peňazí potom nebude príliš málo...ja som lvl 67 a skoro stále som na suchu :D



-A čo chat "hráč z hráčom"?! Okrem iných vecí by to dosť pomohlo pri obchodovaní a ako poznám hráčov westu (nevychovaný hmmm...fakani? :P ) tak tieto miestnosti budú totálne zaspamované (možno z výnimkou mestského chatu)...

Útočníci jsou ve výhodě, protože se mohou na útok (píši o klasickém duelovém útoku) připravit - mohou si přeházet body, upravit podle zjištěných hodnot soupeře (pokud se někdo zaměřuje na 2 schopnosti, tak se dají eventuelně dohledat podle žebříčku), při domluvě s nějakým jiným hráčem na útoku ve skoro stejnou dobu, si může nechat napsat, kam obránce střílí...

Peněz nebude nikdy málo - z prací se totiž stále vydělávají $ a ty následně slouží na nákup výbavy, výstavbu města, zisk v duelech, výstavbu pevnosti a v neposlední řadě se za ně platí útoky na pevnosti.. A přece pořád máme $ pro svoji potřebu - jen si města budou muset udělat lepší organizaci příspěvků a hospodaření s nimi :) Což souvisí s přidělením práv ke správě města..

Co se týká chatu - /pokud hraješ na Betě/ - je již testovaný.. Zatím funguje myslím pro sektor, město a s developery.. Co se týká nákupu v cizím městě - pokud to chceš za 1/4 cenu, tak si stejnak budeš muset počkat přestupní dobu, která je už v základu dost dlouhá, takže není kam spěchat :) tudíž stačí napsat PM..

PS: dokud nebudou updaty oficiálně, přijde mi zbytečné o tom debatovat - nemůžeme vědět, co developeři chystají (a zvládnou uskutečnit)
 

DeletedUser120

Guest
No, nevím jakou odpověď od nás očekáváš...víme to samé cop ty a nemáme žádnou možnost zasáhnout, maximálně poslat nápady, které nikdo nemusí poslechnout...

co se týče tvých otázek mohou s tebou pouze diskutovat ale ničeho tím stejně nedocílíme
 

DeletedUser8071

Guest
jako mě se to vůbec nelíbí - jako Zdravie a bezvedomie ty nápoje, už z toho dělají wa*craft a pak to vězší zranění, zmenšení batohu dále Neobmedzené úrovne budov, wanted Nákup bodov schopností - všechno totální koniny, tímhle tu hru celou zkazí, nechápu jak se to může někomu líbit!
 

DeletedUser

Guest
Co se týká chatu - /pokud hraješ na Betě/ - je již testovaný.. Zatím funguje myslím pro sektor, město a s developery.. Co se týká nákupu v cizím městě - pokud to chceš za 1/4 cenu, tak si stejnak budeš muset počkat přestupní dobu, která je už v základu dost dlouhá, takže není kam spěchat :) tudíž stačí napsat PM..

Myslel som obchodovanie hráča z hráčom (to má prísť v update) - ako dohodovanie sa na cene a podobne ;)

Peněz nebude nikdy málo - z prací se totiž stále vydělávají $ a ty následně slouží na nákup výbavy, výstavbu města, zisk v duelech, výstavbu pevnosti a v neposlední řadě se za ně platí útoky na pevnosti.. A přece pořád máme $ pro svoji potřebu - jen si města budou muset udělat lepší organizaci příspěvků a hospodaření s nimi :) Což souvisí s přidělením práv ke správě města..

Nevravím, že CELKOVO bude penazí málo, ono záleží na tých char. bonusok pretože ako som už písal tak z mojich skúseností väčšinu penazí drží trieda dobrodruhov ;)

Útočníci jsou ve výhodě, protože se mohou na útok (píši o klasickém duelovém útoku) připravit - mohou si přeházet body, upravit podle zjištěných hodnot soupeře (pokud se někdo zaměřuje na 2 schopnosti, tak se dají eventuelně dohledat podle žebříčku), při domluvě s nějakým jiným hráčem na útoku ve skoro stejnou dobu, si může nechat napsat, kam obránce střílí...

Výhoda útočníkov nieje zas taká hmm precízna teda, mohol by to napravit ten chat :) Pretože pomocou telegramou je to dost zdĺhavé a veľa hráčov nechce používať niečo ako skype a pod...

jako mě se to vůbec nelíbí - jako Zdravie a bezvedomie ty nápoje, už z toho dělají wa*craft a pak to vězší zranění, zmenšení batohu dále Neobmedzené úrovne budov, wanted Nákup bodov schopností - všechno totální koniny, tímhle tu hru celou zkazí, nechápu jak se to může někomu líbit!

Nepride mi to ako war***ft skor ako glad***us (joj jak to neznasam) ale len s tymi napojmi...nerobil by som ziadne elixýri proste si opecies meso a to ti pridá zdravie načo "kúzla" - veď je to zatiaľ robené v podstate podľa skutočnosti (teda myslím dobu s hist. udalostami to nemá nic spolocné)...neobmedzený level hráča je super, neobmedzený level budov mi príde trochu zbytočný ale je pravda, že v pokročilejšom štádiu sú delníci nevyužiitý...

No, nevím jakou odpověď od nás očekáváš...víme to samé cop ty a nemáme žádnou možnost zasáhnout, maximálně poslat nápady, které nikdo nemusí poslechnout...

co se týče tvých otázek mohou s tebou pouze diskutovat ale ničeho tím stejně nedocílíme

No vieš ja som dúfal, že admini a pod. sú aspoň z časti zasvetený do plánov a majú užší kontakt s vývojármi kedže musia sprostredkúvavať informácie hráčom ;)

PS:
Peněz nebude nikdy málo
-škoda, že je to len v spojitosti z hrou :D ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser120

Guest
tady tě musím zklamat.... to co víme jsme vám řekli (my teda teprve řekneme,,,děláme korekturu toho textu) ale naše informovanost není o mnoho lepší
 

DeletedUser

Guest
jako mě se to vůbec nelíbí - jako Zdravie a bezvedomie ty nápoje, už z toho dělají wa*craft a pak to vězší zranění, zmenšení batohu dále Neobmedzené úrovne budov, wanted Nákup bodov schopností - všechno totální koniny, tímhle tu hru celou zkazí, nechápu jak se to může někomu líbit!

Uplne suhlasim s Kontadorom.... niekotre veci su fakt *** a myslim ze to obchodovanie medzi hracmi , menej $ a zmensenie batohu to uplne pokazi......
teraz som totalne sklamany ::(:
toto to pekne zvrzali , mne sa to rozhodne nepaci ......
som pre kazde zveladenie hry :yes: ALE toto je moc :ireful:
 

DeletedUser120

Guest
Já bych ještě nekřičel... tot jsou nápady, které podle mě stejně nejdřív otestují na betě a buď je vypustí nebo upraví pokud opravdu budou mít tak horzný vliv na hru.... uvidíme sami :)
 
Nahoru