• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

"Plánované zmeny a novinky pre rok 2010"

DeletedUser

Guest
Jen sem jednu věc nepochopil. Když už není třeba k duelování salon, můžou být duelování i hráči bez města?
 

Deleted User - 31870

Guest
Myslel som obchodovanie hráča z hráčom (to má prísť v update) - ako dohodovanie sa na cene a podobne ;)
Vždyť stačí napsat 1 telegram, nabídnout něco pro město (čím bys získal pozvánku) a odejít z města - na to mi přijde chat zbytečný.. Ono je někdy lepší méně, než více (mohl by se zbytečně zatěžovat server)

Nevravím, že CELKOVO bude penazí málo, ono záleží na tých char. bonusok pretože ako som už písal tak z mojich skúseností väčšinu penazí drží trieda dobrodruhov ;)
Omyl - každá postava může mít dost peněz, záleží na tom, na kterou část hry se zaměříš rozložením schopností a atributů - můžeš být čistokrevný stavitel, čistokrevný duelant, mixnutý pro plnění úkolů,.. Tvůj charakter tě neomezuje v rozložení a tím získání dobře placených prací.. ;)

Výhoda útočníkov nieje zas taká hmm precízna teda, mohol by to napravit ten chat :) Pretože pomocou telegramou je to dost zdĺhavé a veľa hráčov nechce používať niečo ako skype a pod...

Myslím, že co se týká sehranosti obránců a útočníků, tak jsou na tom s podmínkami všichni stejně.. Útočníci mají stále převahu v tom, že si útok plánují, obránci se musí rychle přizpůsobit.

No vieš ja som dúfal, že admini a pod. sú aspoň z časti zasvetený do plánov a majú užší kontakt s vývojármi kedže musia sprostredkúvavať informácie hráčom ;)

Bohužel - většinu si musíme zjistit sami, pak máme info od Lintea z SK a nebo různě testujeme (pokud je příležitost)

Jen sem jednu věc nepochopil. Když už není třeba k duelování salon, můžou být duelování i hráči bez města?

Zatím nic z toho není zavedeno - až se budou tyto věci testovat na Betě, tak dozvíme, jak budou změny vypadat.. ;)
 

DeletedUser

Guest
Nevravím, že CELKOVO bude penazí málo, ono záleží na tých char. bonusok pretože ako som už písal tak z mojich skúseností väčšinu penazí drží trieda dobrodruhov ;)



Nechci se hadat, nebo ti kazit iluze, ale to jestli mas nebo nemas penize zalezi hlavne na tom jak mas rozhozene schopnosti (a jakej mas level). Ja se svym vojakem uz od levelu 80 opravdu nevim co s penezi - jo ted sem rozfofroval asi tak 100 000$ abych mohl delat ukoly, ale kdyz se na ne clovek vybodne, tak fakt nevim kde utratit penize pri vydelcich pres 1000$ denne.
 
Tojsou ale dost divné změny, a být hráčem který je na nižším levlu, neraduju se zbytečně. Složitější systém bude ještě horší na přizpůsobení. Jestli si někdo myslí že vydělá, tak at si uvědomí že systém je dvousečná zbraň. To co jedné straně uškodí/prospěje to se vám vrátí až si prohodíte role (duely, bitvy). Možná by bylo dobré zavádět takové inovace jena na nových světech, něco na způsob DK kde je rúzné nastavení světa. A ted se rozhodnete jestli začnete hrát klasiku anebo hybrid.
 

DeletedUser

Guest
no jestli se splní alespon vecí cast teh zmen ,tak tw bude vypadat uplně jinak nez ted...a stejne si myslim se nesplní vsechny do konce roku....
 

DeletedUser

Guest
neni to spatne krome: KUPOVANI SCHOPNOSTBŃICH BODU!!!!!!
to si snad delate srandu nee??!! to budou hraci na obchodovani tak na 50lvl uz moct vsecky prace.... (koupi si body....) i kdyz se ty ceny budou zvysovat tak je to stejne na nic.... pri jejich vydelcich.... je to na nic....
a duelanti nebudou mit sanci.... protoze oni si moc vetsinou nevydelaj.... takze dobrodruzi budou mit prace a pak si este koupej tolik bodu do duelu jako duelanti.... a duelanti se muzou jit klouzat....
 

DeletedUser5082

Guest
Nepředpokládám, že se uskuteční všechny zmiňované změny, přihlédnu-li k těžkým přerodům této hry v minulém roce. Jen co stálo úsilí vetknout do hry pevnosti...a tyto změny letošní, jsou daleko invazivnější.

Některé inovace budou dosti nepopulární, ale doznávám, že tw je v pokročilejší fázi hraní stereotypní a zlehka nezáživná, takže je každá změna vítána.
 
neni to spatne krome: KUPOVANI SCHOPNOSTBŃICH BODU!!!!!!
to si snad delate srandu nee??!! to budou hraci na obchodovani tak na 50lvl uz moct vsecky prace.... (koupi si body....) i kdyz se ty ceny budou zvysovat tak je to stejne na nic.... pri jejich vydelcich.... je to na nic....
a duelanti nebudou mit sanci.... protoze oni si moc vetsinou nevydelaj.... takze dobrodruzi budou mit prace a pak si este koupej tolik bodu do duelu jako duelanti.... a duelanti se muzou jit klouzat....

A co by si chtěl?! Nechci někoho osočovat, ale toto je nápad nízkolevlových hráčů. Pamatuji se jak jste tu před časem ty a další hráči, dávali návrhy jak si přilepšit na bodech. A bylo toho tady spousta, když jsem proti tomu měl argumenty, jediné co jste mi řekli bylo; "to se ti mluví když jsi na vysoké úrovni" - změnilo se něco?! Sleduj tu doušku pod kontrétním 'vylepšením'; "na žádost hráčů", tak to máte tady!

...pár slov na konec, (ne z mojí hlavy)
Myslím že duelanti jsou zvýhodnění, protože můžou duelovat.
 
K te koupy bodu a placi nad tim - asi bych si to mozna prectl cele a nepreskakoval, z toho co pisou, lze vyvodit ze kazdy si koupi navic +- 10 bodu (coz je v poradku- nektere prace, resp ukoly jsou znacne neschudne a tohle tomu malicko pomuze..) a jakykoliv dalsi bod uz bude otazkou tisicu, respektive desetitisicu penez. A pokud to budou zavadet nejak ty zmeny nejak rozumne rozumne, tak budou inteligentnjesi zpusoby jak ty penize utratit :-)
 

DeletedUser

Guest
Vždyť stačí napsat 1 telegram, nabídnout něco pro město (čím bys získal pozvánku) a odejít z města - na to mi přijde chat zbytečný.. Ono je někdy lepší méně, než více (mohl by se zbytečně zatěžovat server)

Stále nechápeš! :D Nemyslím obchodovanie ako je teraz...zase vravím príde to v update a vravím o obchodovaní hráča z hráčom! Nie, že hráč príde pomocou pozvánky do mesta a za službu mestu si niečo kúpi!
Omyl - každá postava může mít dost peněz, záleží na tom, na kterou část hry se zaměříš rozložením schopností a atributů - můžeš být čistokrevný stavitel, čistokrevný duelant, mixnutý pro plnění úkolů,.. Tvůj charakter tě neomezuje v rozložení a tím získání dobře placených prací.. ;)

Ok tak upresním čo som myslel...tradične sa duelanti a vojaci vylepšujú v dueloch (mierenie a uhýbanie - tie schop. niesú pri žiadnej práci len v dueloch!), dělníci v stavbe (sú tu práce za vysoké prachy pre nich ale ak je to NAOZAJ správny dělník tak bude makať na zvelebovaní svojho mesta a pevností za čo prachy niesu, práve naopak) a dobrodruhovia sa zväčša sústreďujú na práce a vďaka ich char. bonusom im to aj ide...duelant v dueli v podstate výhodu nemá - max. 20% rýchlosť reg. motivácie, vojaci sú na tom omnoho lepšie ale stále sa z duelov skoro nič nedá zarobiť a ako som už povedal dělníci sa sústredujú na stavbu...myslím, že by to mohlo vyriešiť bonus na schopnosť pre každú triedu (duelanti na streľbu(čo pomôže aj pri prácach), vojaci napr. na vystup. alebo taktiku, dělníci na stavbu a dobrodruhovia by mohli dostať takýto istý bonus ako majú možno trochu zväčšený, podľa tých ostatných bonusov)...

Myslím, že co se týká sehranosti obránců a útočníků, tak jsou na tom s podmínkami všichni stejně.. Útočníci mají stále převahu v tom, že si útok plánují, obránci se musí rychle přizpůsobit.

Vravím, že s tebou súhlasím ale podľa mňa by to chcelo ten chat na dohadovanie sa útokov ;)

Jen sem jednu věc nepochopil. Když už není třeba k duelování salon, můžou být duelování i hráči bez města?

Ak som dobre pochopil tak nie, duelovanie bude založené na tom "vyhľadávači" a salón nebude potrebný ;)

Nechci se hadat, nebo ti kazit iluze, ale to jestli mas nebo nemas penize zalezi hlavne na tom jak mas rozhozene schopnosti (a jakej mas level). Ja se svym vojakem uz od levelu 80 opravdu nevim co s penezi - jo ted sem rozfofroval asi tak 100 000$ abych mohl delat ukoly, ale kdyz se na ne clovek vybodne, tak fakt nevim kde utratit penize pri vydelcich pres 1000$ denne.

No vieš, ja pokiaľ môžem tak duelujem a keď ma raz za čas dostanú do bezvedomia tak lovím striebro ale kedže na ňom mám len 1 bod tak nič moc...schopnosti mám totižto v strieľaní, mierení a uhýbaní ;)


Citovat:
Původně založeno master5 Zobrazit příspěvky
neni to spatne krome: KUPOVANI SCHOPNOSTBŃICH BODU!!!!!!
to si snad delate srandu nee??!! to budou hraci na obchodovani tak na 50lvl uz moct vsecky prace.... (koupi si body....) i kdyz se ty ceny budou zvysovat tak je to stejne na nic.... pri jejich vydelcich.... je to na nic....
a duelanti nebudou mit sanci.... protoze oni si moc vetsinou nevydelaj.... takze dobrodruzi budou mit prace a pak si este koupej tolik bodu do duelu jako duelanti.... a duelanti se muzou jit klouzat....
A co by si chtěl?! Nechci někoho osočovat, ale toto je nápad nízkolevlových hráčů. Pamatuji se jak jste tu před časem ty a další hráči, dávali návrhy jak si přilepšit na bodech. A bylo toho tady spousta, když jsem proti tomu měl argumenty, jediné co jste mi řekli bylo; "to se ti mluví když jsi na vysoké úrovni" - změnilo se něco?! Sleduj tu doušku pod kontrétním 'vylepšením'; "na žádost hráčů", tak to máte tady!

...pár slov na konec, (ne z mojí hlavy)
Myslím že duelanti jsou zvýhodnění, protože můžou duelovat.

Ja si aj tak myslím, že to tým nízkym úrovniam nepomôže :) Bude to pekelne drahé ako písali :) Skôr to pomôže nám skúsenejšim - že skôr získam dosť expov na ďalší level než naberiem prachov na kupovanie bodov :) takto sa budú malé urovne hnat za peniazmi, duelanti budú na nich zarábať (v podstate) a my budeme v sieni slávy :)
Ale aj tak, takýmto spôsobom sa môže niekto upgradovať na "supermana", a ak bude nízka duel. úroveň tak chudáci ostatný na tom leveli majú po chlebe...preto si myslím že to ani neprejde, a ak áno tak len s tým, že duelová úroveň bude rásť súbežne z kupovanými schop. bodmi :) (to by bolo fér voči všetkým)
 
a co ty práce co jsou v úkolu?Já jsem rád že na ně nemusím tak dlouho čekat když si změním schopnostní body.
PS:BODY SE NEKUPUJOU JENOM MĚNÍ,ZÁLEŽÍ NA KAŽDÉM JAK S NIM NALOŽÍ
 

DeletedUser

Guest
COŽE??????
Já mám sotva 3.000$ a sem rád za každý dolar!

tak jako pro koho a na kterém levelu...na začátku je každý dolar potřeba...ale treba na 55 urovni mas penez jak zelez a nevis co s tim....:hoj:(nebo nap.na s5 kde mam delnika...vydelavam dost na rope...mam 10000 a nevim kam s tim...město sem si dostavil....)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Všetko to záleží na štýle hrania ;) A ako jedného z tých chudobnejších ma trochu štve, že chcú zredukovať množstvo peňazí ;) :zásek:
 

DeletedUser

Guest
No vieš, ja pokiaľ môžem tak duelujem a keď ma raz za čas dostanú do bezvedomia tak lovím striebro ale kedže na ňom mám len 1 bod tak nič moc...schopnosti mám totižto v strieľaní, mierení a uhýbaní ;)

Vsak ja mel taky. Se podivej kolik dobre placenych praci ma v sobe strelbu - sluzba v amrade, mastickar, prace zoldaka... je jich hromada.
 

DeletedUser

Guest
Vsak ja mel taky. Se podivej kolik dobre placenych praci ma v sobe strelbu - sluzba v amrade, mastickar, prace zoldaka... je jich hromada.

Jediné čo z toho môžem je mastičkár :) a to je to naj. na prachy čo môžem a 65% neni nič moc :(
Vieš v streľbe toho nemám až toľko aby to stačilo na nejaké lepšie platené práce... ako ja som teraz v pohode (relatívne) z prachmy len sa bojím ako to bude po tých všetkých updatoch ;)
 

DeletedUser2076

Guest
Nechápu, jak někdo může říkat, že má tolik peněz, že už neví co s nima! Třeba takové boje o pevnosti to vám nic neříká? Je pravda, že teď už moc nebojujeme, ale když jsme byli v nejlepším, tak jsme utráceli za bitvy průměrně až 50000$ týdně. (Hraju na světě 1 město Nové Mexico)
 
Nechápu, jak někdo může říkat, že má tolik peněz, že už neví co s nima! Třeba takové boje o pevnosti to vám nic neříká? Je pravda, že teď už moc nebojujeme, ale když jsme byli v nejlepším, tak jsme utráceli za bitvy průměrně až 50000$ týdně. (Hraju na světě 1 město Nové Mexico)

Stačí jednou vyhrát a pevnost udržet, pak není třeba utrácet zbytečně. Já taky nejsem jeden z těch co by šolíchal dolary. A rozhodně na to nemá vliv výběr charakteru.
 

DeletedUser

Guest
No,ohledně těch peněz....nechápu jak někdo může napsat,že má přebytek peněz.Když se podívám na WESTSTATS na PRACOVNÍ KALKULACE,tak abych měl co jak nejvíc pracovních bodů k práci,tak si kupuju ty nejlepší hadry co jsou k určité práci určeny.Mám LV 72 a peněz mi furt chybí,i když není problém vydělat 1000 i více doláčů deně.Spíš mě popudilo,že se bude upravovat batoh.To jsem zvědav jak to bude probíhat v dalších updatech.Jestli to nějak krouhnou a batoh bude poloviční a nějaké hadry mi zmizí tak to bude pěkně na pi.. a dalších tisíc sprostých slov.
 

DeletedUser

Guest
Asi tak. Já mám na 5ce stavitele, ale hledam všechno co se dá koupit. Mám skoro všechny sady kromě nějakých produktů. Nejlépe placená práce je pro mě Lovit bobry 32% peníze, takže já si ty peníze vydělávám těžko. A ještě když se k tomu omezí batoh, tak to se na to můžu totálně vy**at. Voni fakt už neví čim by tu hru ještě víc pokáleli.
 
Nahoru