• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

"Plánované zmeny a novinky pre rok 2010"

DeletedUser

Guest
Nevěš hlavu, s pevnostma na rok 2009 taky slibovali hory doly, například ten obchod a pořád nic a není to ani v těhlech změnách.
 

DeletedUser

Guest
O tom je Hazard :-D. Já se zas těším na ty nové duely a místa (NPC)
 

DeletedUser

Guest
Ani nie...pozri ja nevravím o tvojej špecializácii ale o nerovnomernosti char. bonusov :) teraz píšu, že to idú vyrovnať tak sa teším :) Len som sa snažil poukázať, že DOBRODRUH špecializovaný na práce a naliezanie predmetov má veľa peňazí ale DUELANT špecializovaný na dueli nemá peniaze skoro žiadne kedže za dueli nedostane skoro nič a tak ma štve, že chcú množstvo peňazí, ktorých majú už teraz niektoré char. skupiny málo ešte viac zredukovať ;) :radní:

No, ale čim víc budou oni mít, tím víc ty vydueluješ, tudíž pokud on teď má 100 a ty mu sebereš 33, po updatu bude mít 150 a ty mu sebereš 50, tak poměr mezi vašimi zisky bude stejný. ;)

Já to všechno vyhraju v kartách a pak si vás všecky kúpím.

Pokud mi dáš 3000, udělám z tebe radního na sv. 8.:radní:

Ne, to byl vtip, tahle funkce se prodává o pětistovku dráž. :diablo:

Edit: Omlouvám se za doble post, reagoval jsem na starší otázku a potom jsem začal číst od konce a nějak mi nedošlo, že jsem reagoval na něco jinýho před pár minutama.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mně to nevadí, peněz mám, že nevím co s nima...ani nechodím do banky a když mi někdo zabije a přijdu třeba o 1500 je mi to naprosto šumák.
A omezení batohu? Klidně....stejně nosím na 90% prací Gentlemanskej set, debilní produkty jako pomeranče z batohu klidně vyhodím a nechám si tam jen věci co mají minimální šanci na nalezení a od oblečení jen drahý věci nebo setový věci.
Opravdu nevím, proč vám zrovna tohle tak strašně leží v žaludku....
 

DeletedUser

Guest
neni to spatne krome: KUPOVANI SCHOPNOSTBŃICH BODU!!!!!!
to si snad delate srandu nee??!! to budou hraci na obchodovani tak na 50lvl uz moct vsecky prace.... (koupi si body....) i kdyz se ty ceny budou zvysovat tak je to stejne na nic.... pri jejich vydelcich.... je to na nic....
a duelanti nebudou mit sanci.... protoze oni si moc vetsinou nevydelaj.... takze dobrodruzi budou mit prace a pak si este koupej tolik bodu do duelu jako duelanti.... a duelanti se muzou jit klouzat....

ono to zas tak hrozný nebude... podle toho, co je tam napsaný se bude cena schopnostního bodu zvětšovat 2x... takže už při 15 bodech seš na asi 800.000$ :mocking:
pak už chce jen zařídit, aby to klesalo dost pomalu :pianista:
 

DeletedUser

Guest
Nejlepší by bylo,kdyby to neklesalo vůbec :-)

to klesat bude, ale pokud to bude stejným tempem jako čekací doba do města, tak to nikdy nikdo nesníží na potřebnou hranici.
Toto vítám, teˇˇd už vím, že na některé práce nedosáhnu ani do úrovně 99 a i hloupích 10 bodů k dosažení dané práce může pomoci. Alespoˇˇn bude za co utrácet peníze, stejně je jenom hážu do pokladny, všechny věci už mám nakoupený a žádný výhodnější neexistujou.
 
tAK PŘÁTELÉ,já jsem zase zvědavej na to omezení batohu.Jako jsem zvyklej si věci docela syslovat a i dnes mám ruksat řádně nacpanej.Za jedno:chci mít alespon jeden kus od všeho s čím jsem se ve hře potkal,takže mám i na lev.nad 70 třeba hnědý rozbitý boty atd.Někdy z časových důvodu nejde přehazovat inventář,ale můžu něco dělat jinýho.Pro ty,kteří plní úkoly,je docela frustrace,když 5ídí koles.parník,pracují jako žoldáci,nebo slouží v armádě a najednou-bum a sežen 10x kukuřici,3x cukr,10x krocana.A na tu kukuř.jde třeba14x.Viz úkoly o Vánocích.
Hraju od zač.na s1 a když jsem uveřejnil svůj batoh,bylo v e městě docela halo.,jenže se zavedli pevnosti a to byla pohoda,kdzž jsem mohl nacpat třeba 100X železo,nebo 20 pil,protože to bylo všechno v ruksaku.
Při vánočních úkolech mě chyběl jen čtvrták a cigarety(na ty jsem v tý době neměl schop.),jinak jsem všechno vylovil z batohu.A sysluju dál,protože nevím co nám přichystají.Jak můžu prodat 10x rajče,když ho budu za 3 měsíce potřebovat a místo přepadávání dostavníku budu mařit čas sběrem tomat?:mexikán:
 

DeletedUser

Guest
jinak můj názor na TOTO:

Chat - zpříjemění hry... jenom si myslím, že kvůli nadávkám budou mít suporti opravdu hodně práce...

Zdraví a bezvědomí - to se už dělníci zkoro nepodívaj z hotelu...

Limit v bance - nelíbí se mě to, že si můžete uložit peníze do jiné banky... když už, tak by mělo být určitý procento, který by se zabývalo ukradením peněz členy města...

Obchody - mám pocit, že stavět města už nebue mít smysl... na začátku se jich postaví úplně tak 20 a ostatní budou chodit nakupovat do nich...

Duely na mapě logický, jednoduchý atd. nebudu muset chodit desítky hodin duelovat...

Duely s NPC postavami na tohle se fakt docela těším... sice mě to připomíná Gladia, ale aspoň to dodá atmosféru westu...

Přepadení - mám pocit, že slovo "duel" znamená souboj mezi 2 soupeři... co to je za duel, že se do toho můžou plíst ostatní???

Neomezené úrovně budov - celkem dobrý... město se bude moct pořád zvětšovat i po stavební stránce... i když mě to zase připomíná Gladia...

Peníze a štěstí - co nám berou peníze? těch není nikdy dost!!!

Wanted - tak tuhle funkci tam prostě jednou museli dát... k westu patří a na každým fóře je aspoň 10x...

Úroveň 100 a nové práce - to ani nemusím komentovat... oomezení tam ani nemělo být...

Použití produktů - zase Gladius... kam ten west spěje...

Nákup schopnostních bodů - tak trochu blbost... kupovat si schopnosti, který ve hře maj cenu nad zlato - nemá to moc smysl...

Limit batohu - toto nemám zrovna rád... aspoň mi to zlepšuje to, že mě to jen zpomalí a neomezí mě to úplně...

Obchodování - v pohodě... jenom doufám, že se nebudou moct prodávat produkty...

Poker - prostě SUPER věc... moc se na poker těším - jenom doufám, že budu mít co utrácet...

Nový systém duelů - novej systém by byl potřeba... ale doufám, že to nebude tak, jak je to napsaný...

Produkty na stavbu města - aspoň města nebudou dostavěný tak rychle...

Vyšší bonusy postav - dobrej nápad... ty stávající nejsou nic moc... aspoň u duelantů

Poškozování města - doufám, že to nebude moc drastický... to by se taky ti dělníci mohli jít picnout...

Hazard - na to se těším... mám navíc silnej pocit, že mezi něma budou "nezískatelné" zbraně...

Úvodní obrazovka - mě se sice líbí tá stávající, ale změna je život... i ten virtuální...

Noviny - žebříčky asi budou na nic, ale myslím, že si pár čísel přečtu...

Kalhoty a opasky po gatích touží už hodně lidí, to je jasný... ale nemyslíte, že tam na to všechno už nebude místo?

toť můj názor...:indián::indián::indián:
 

DeletedUser

Guest
Mě de o to kolik nacpu toho do batoho kor když budou kalhoty a opasky takže se zvýší počet věcí.
 

DeletedUser5082

Guest
Musím reagovat na tu nešťastnou věc ohledně limitu báglu. Já v něm mám víc jak 200 položek, takže bych spíše uvítal vlastnictví nějaké almary v hotelovém pokoji, kam si vše vyrovnám a budu s nimi moci disponovat, jen když jsem ve městě přítomen. Do ruksáčku bych si na cesty přibalil vždy jen pár nezbytností na dobu nezbytně nutnou, než se navrátím zpět do města.
...a předpokládám, že nám tyto věci z inventáře po daném update nezmizí, ale že nám to jen omezí pohyb.
Limit bych umístil až mezi poslední zmiňované změny, aby byla možnost vše "nepotřebné" prodat a nakoupit si za to věci nové (kaťata, opasky...).
 
Nahoru