• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Počet hráčů na světech

DeletedUser

Guest
Jentak ze zajímavosti jsem zjištoval kolik nás je na světě 3.Dělal jsem totiž nedávno nábor do měst a překvapilo mě kolik měst je opuštěno nebo jsou tam 1 - 2 hráči.Tak jsem to hledal v žebříčku a byl jsem překvapen,že je nás tam tak málo k 16.4.2010 - 3904 hráčů
 

DeletedUser

Guest
Tady muzes vycist jak rychle to klesa. V cervenci nas na s3 bylo vic jak trikrat tolik. Otevreni noveho sveta je ale ocividne prednejsi...
Doufam ze to sem stihnu dat vcas. Tyhle temata se vetsinou do hodiny zaviraji. :)
 

DeletedUser

Guest
Tak to je masakr,než stačím dosáhnout 99LV tak nás tam budou jezdit na oslu desítky a né tisíce.
 

DeletedUser8071

Guest
No jak tak vidím tak ani na nový svět 9 se nehrne nějak moc hráčů
 

DeletedUser6324

Guest
TO můžeš zjistit i ty, když klikneš na titulní stránce na nápis vpravo nahoře, který píše kolik je světů a celkově hráčů.
 

DeletedUser

Guest
na světě 9 je právě:
5617

moc se to teda nepovedlo:nea::nea:
 

DeletedUser6989

Guest
Svět 1 > 5445

A pořád klesá
Potvrzuji
Není koho duelovat,boje o pevnosti prakticky nejsou,hráči koncentrování ve východní části mapy a stejně se svět znovu neotevře.Jestli to pude takhle dál tak west bude jenom o pracech,jelikož nebude koho duelovat,nebo se zkrátka nevyplatí chodit přes půl mapy.
Možná by se mělo zastavit otevírání nových světů (nevim,proč jich máme skoro tolik jako 8-mi násobné německo-co se týče obyvatel), protože nové světy se otevírají, pokud jsou staré plné (a to tady nehrozí).

Ptám se někomu,kdo tomu rozumí: Byl by problém nechat nepřetržitě možnost registrace ??
 

DeletedUser

Guest
Možná by se mělo zastavit otevírání nových světů (nevim,proč jich máme skoro tolik jako 8-mi násobné německo-co se týče obyvatel), protože nové světy se otevírají, pokud jsou staré plné (a to tady nehrozí).

Nové světy se otevírají hlavně kvůli tomu že Inno dostane další peníze. když bude další svět tak je jim jedno jestli se tam nahrnou hráči i z ostatních světů.
Vysvětlivka:
hráč X je na s1 kupuje si nugety - inno dostává peníze
ten samí hráč hraje na s4 a tam si kupuje nugety také
prostě je to jen o penězích...:klubun:

jinak jak koukám nejlépe je na tom s8 - 26771 hráčů
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1575

Guest
ono to jde viděti na tom že tahle hra která by měla potenciál na 150000 hráčů spadla do seríie klikání
spomínám když jsem začal tuhle hru hrát na S1 (podotýkám že nehraji na jiných světech) jakou radost mě udělo to když jsem se třeba dostal do 1 100 v celkovém pořadí.Nebo jaký šok se odehrál po té co byly změněny pracovní body směrem nahoru.
V současné době jé zde poměrně veliký stereotyp ne že by hra vyloženě nudila stále je o co hrát ale čekání na nové verze a poměrně veliký herní svět myslím tím že 9světů je veliký luxus na tak malou hrací obec jakou je ČR odrazuje hodně hráčů.Ti co hru pochopili na S1 přešli na S2 kde odladili chyby a by pak na zbylých světech své herní postavy přivedli k jedinečnosti.
Ono ať se jedná o jakoukoliv hru je vždy otázka priority a tou my nikdy nebudeme neboť vetšina her je vyrobena a distrybuována od Německy myslících lidí a ti nemají rozhodně nastavenu prioritu na nás.
Jen prosím Vás nepište zde že otevření světa a neotevření světů je chyba moderátorů adminů jsou to lidé jako my a jsou bohužel odkázani na pokyny z lidově demokratického německa:)))))
 

DeletedUser

Guest
na s3
3904 hracov,par dni som to sledoval a kazdy den zmizlo 30 hracov +-

ale oni radsej otvoria dalsi svet...clovek sa uz ani nad tim nezamysla,alebo ked uz otvaraju,nech to je ako na net su otvorene aj prve-proste vsetky
 

DeletedUser6123

Guest
Ano, všše co tu říkáte je pravda. Ale řeknětě mi, v které hře nejde o peníze? Všude jde jen o peníze. Inno z nás chce mít co nejvíce, tak nám otvírají nové světy. Mě to je jedno, kolik lidí je kde. Na světě budou minimálně 2 hráči. Já a Taubda. My to nikdy nevzdáme (pokud to nevzdá inno). Ale je pravda že kdyby se otevřeli světy 1,2 a 3. Tak se tam přihlásí většina lidí (Proč? To nevím, ale je to tam už postavěné tak se dá všude nakupovat, plus kamarádi atd.).
 

DeletedUser

Guest
Ano, všše co tu říkáte je pravda. Ale řeknětě mi, v které hře nejde o peníze? Všude jde jen o peníze. Inno z nás chce mít co nejvíce, tak nám otvírají nové světy. Mě to je jedno, kolik lidí je kde. Na světě budou minimálně 2 hráči. Já a Taubda. My to nikdy nevzdáme (pokud to nevzdá inno). Ale je pravda že kdyby se otevřeli světy 1,2 a 3. Tak se tam přihlásí většina lidí (Proč? To nevím, ale je to tam už postavěné tak se dá všude nakupovat, plus kamarádi atd.).

Souhlasím ... já to taky nikdy nevzdám ... :) ... a taky,už sem potkal asi stovku lidí,co by si rádo zahráli na s1,jenže,nemohou ... Chápu že z toho chtějj mít peníze,ale co se jim stane kdyby to pouze otevřeli ? .. nic? Správně ... :zásek:
 

DeletedUser6123

Guest
Souhlasím ... já to taky nikdy nevzdám ... :) ... a taky,už sem potkal asi stovku lidí,co by si rádo zahráli na s1,jenže,nemohou ... Chápu že z toho chtějj mít peníze,ale co se jim stane kdyby to pouze otevřeli ? .. nic? Správně ... :zásek:

Ano, co by se jim stalo? Správně nic. Tak proč to neotevřejí? Slyšel jsem že jim psalo zpoustu moderátorů, dříve myslím že i zuzupd. Ale prý nechtějí. V některých hrách to po čase otevřou (třeba na 5dní) to by bohatě stačilo.
 

DeletedUser

Guest
Ano, co by se jim stalo? Správně nic. Tak proč to neotevřejí? Slyšel jsem že jim psalo zpoustu moderátorů, dříve myslím že i zuzupd. Ale prý nechtějí. V některých hrách to po čase otevřou (třeba na 5dní) to by bohatě stačilo.

Taky si myslím,na 5 dní at se registrují ty co chtějí a pak se to zase zavře a znovu za rok se to otevře na 5 dní.
 
Nahoru