• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Počet hráčů na světech

DeletedUser8071

Guest
s8
Ghost1 - 16.4.2010 - 26771
Kontador - 18.4.2010 - 26202

po 2 dnech o víc jak půl tisíce hráčů méně
 

DeletedUser6989

Guest
přidal bych se a určitě, ale jak bys jim chtěl ukázat že něco takového existuje když na nic nereagují... na e-maili neodpovídají atd..

Oznámit to přes adminy a 2 týdny by nikdo na daném světě nekupoval nugety :D
Komu se nelíbí uzavření (a prázdnota) světa 1 ať něco navrhne
 

DeletedUser

Guest
Oznámit to přes adminy a 2 týdny by nikdo na daném světě nekupoval nugety :D
Komu se nelíbí uzavření (a prázdnota) světa 1 ať něco navrhne

ae jo dohodnout se a nekupovat nugety 2 týdny by je mohlo dostat xD
těch komu se to nelíbí je dost ale co navrhnout =( (nezapomeň na s2) :angel:
:klubun:
 

DeletedUser6989

Guest
ae jo dohodnout se a nekupovat nugety 2 týdny by je mohlo dostat xD
těch komu se to nelíbí je dost ale co navrhnout =( (nezapomeň na s2) :angel:
:klubun:

Jen aby nám někdo z INNA nedal BAN
Šoupl bych sem nějakou anketu jet tak pro průzkum spokojenosti s počtem háčů na uzamčených světech.

uvažoval jsem o AI žoldácích pro bitvy o pevnost (30 vs 30 na s1 opravdu není moc zábavné)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tady muzes vycist jak rychle to klesa.

Kdyby ste poprosili někoho z TW teamu možná by vám našel ještě starší záznamy které jsme s Dydym dělali.

Oznámit to přes adminy a 2 týdny by nikdo na daném světě nekupoval nugety :D

Za předpokaldu že by se to k vedení opravdu dostalo, což je představa celkem komická, pochybuju že by je vytrhly ty peníze od té hrstly lidí keteří si kupují prémium na těch 3 světech :-D
 
podle me jediny duvod proc se oteviraji nove svety, je ten ze v pocatky noveho sveta jsou vzdycky soutezivejsi (kdo bud mit prvni mesto, kdo ho prvni dostavi kdo bude prvni v tom ci onom zebricku a pod..), pak to spadne do urciteho stereotypu .. tj. podle z Inna moc dobre vedi, ze jim nejvice nugetu spadne do klina na zacatku. Na to aby udrzeli hru zabavnou i pro hrace co hraji dele (tj, aby meli svety, kde to bude nejak zit - kde bude dost lidi), uz jim asi tolik nezalezi, protoze ti tolik nenesou ... (to ze ti lidi maji dlouhoby potencional, je jim jedno protoze bud ho maji nebo nemaji :-( )
 

DeletedUser

Guest
jj je to strasny stereotyp.... furt dokola.... moji chybou se mi smazaly vsecky ucty a abych rekl pravdu moc sem toho nelitoval.... ta hra je furt stejna.... a inno se radsi zabyva nakym grepolisem....
at dou s timhle nekam.... lidi si tu plati nuggety a oni na ne kaslou a jen si hrabou do kapsy.... je to jak ceska politika.... :((
 

DeletedUser

Guest
Opravdu neuvěřitelné jak může za pár dní skončit s hraním kolem 2000 lidí
 

DeletedUser

Guest
A dalších asi 10000 lidí je tam jen tak, aby tam byla... Mají malé levely (1-10) a vůbec tam nehrají (to si teda myslím já..).
 

DeletedUser

Guest
Inu, smažou... jak se to vezme. Z aktivních hráčů nejspíše ano, ale: přestože jsem svůj herní účet kdysi pradávno založil (současně se svým účtem na Fóru, to jest 21.8.2010), nikdy na něm aktivně nehrál a dal jej dokonce smazat (takže by neměl existovat), mi dne 2.3.2010 přišla pozvánka do Grepolisu - osloven jsem byl svým herním nickem, nikoliv nickem z Fóra a dnes zjišťuji, že se pomocí svého nicku a hesla mohu opětovně přihlásit na kterýkoliv ze světů, které nejsou uzavřeny, takže v databázi tak či onak stále figuruji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6989

Guest
INNO nedělá reklamy :D
na s1 za týden odejde 100 lidí
přece si každý člověk dokáže zpočítat,že pokud zamknou svět že hráčů bude jen ubívat - a to neustále takže nakonec jim tam zbude 1000 nejvěrnějších hráčů.

Ale jim je jedno že jim to nikdo nebude hrát,jim vadí,že jim nukdo nekupuje nugety.
Podle mě mají zpočítaný,že Češi je moc nekupujou tak nás odtřihli.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ale tento úbytek hráčů je naprosto logický.
Na travianu bylo v době jeho slávy kolem 200 000hráčů.
Dnes?
Kolem 30 000.
Na druhou stranu u hry Battleknight spíše vydím boom,kdy tam hraje na jednom světě už asi 1500 aktivních hráčů.(Začátkem roku tam byla necelá pětistovka)
Všechny tyto hry totiž časem upadají,zvláště,pokud je jeden update jednou za rok.
Tato hra je natom ještě pořád dost dobře.
Omlouvám se módům za jmenování těchto online her.
Už mě nebaví totiž dávat mezi tato jména hvězdičky a není rozdíl mezi tím,jestli napíšu Travian,nebo Tra***n.
Toto není reklama.

Edit by Darling: v pohodě, už je povolené jmenovat hru, ale nesmíš dát odkaz na ni ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pochopitelně, že úbytek hráčů je logický... jenže kdesi jsem vyjmenoval jisté příčiny a bylo mi zle spíláno :-)
 

DeletedUser

Guest
S-3
16.4.2010 - 3904 hráčů
30.4.2010 - 3683 hráčů

Tak to je docela dost velký úbytek.Nechápu jak poslední hráč v tabulce má LV 4 a to je svět už pěkně dlouho uzamčen.
 

DeletedUser

Guest
Jen dodám OT. Nemůžeš hru porovnávat s divokýma kmenama nebo travianem rptoože the-west je o ničem jinym. tady se nedobyvaji vesnice a kdyz ji hrac ztrati tak uz proste neni. Proto na divokych kmenech, travian atd ubyvaji dost rychle hrači kvůli tomu že je nekdo dobyl. Tady je to jinak. :)
 
Nahoru