• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Počet hráčů na světech

DeletedUser7836

Guest
Snáď tu štatistiku vylepší plánované otvorenie svetov 1-3, a spustenie chystaného projektu..
 

DeletedUser

Guest
Najlepšie by podľa mňa bolo vytvoriť , navrhnúť a zorganizovať nejakú poriadnu reklamu na The-West.cz
trochu zaspamovať verejné chatovacie miestnosti , Facebook a ostatné takéto veci ...
Podla mňa by to nebol zlý nápad ;)
 

Deleted User - 31870

Guest
To spamování chatovacích místností nedoporučuji - můžete dostat zákazy až tresty - nikde nemají zájem o reklamy, za které není zaplaceno..
 

DeletedUser

Guest
S-3
16.4.2010 - 3904 hráčů
30.4.2010 - 3683 hráčů
17.5.2010 - 3454 hráčů

no comment
 

DeletedUser

Guest
S-3
16.4.2010 - 3904 hráčů
30.4.2010 - 3683 hráčů
17.5.2010 - 3454 hráčů
30.5.2010 - 3311 hráčů
 

DeletedUser1575

Guest
není se co divit že to tu uvadá když nic nového jak pul roku nepřišlo
 

DeletedUser

Guest
Tak těžký to není stačí se podívat na žebříček a přídávat a když na nějakém nejsi zaregistrovaný tak ti to zabere chvíli a dáš žebříček a seš poslední tak to je lehký zabere ti to mín času než to psát.
 

DeletedUser

Guest
No teda hrozný.. dnes jsem na s4 nahlásil na support 6 multiúčtů...
4 byli v jednom městě se skoro stejným nickem a potom další dva akorát měli jiné číslo ve jméně..

prostě stav našich světů vypadá šíleně.. ale já budu hrát stále :hoj:
 

DeletedUser

Guest
Ak sa okamzite neurobi nejaky razny krok, neudrzi to INNO. Nema sancu, dopadne presne T......... Zatial sa moje prognozy vyplnuju na 100 percent. Podobne upada slovensky west, vsade to ide dolou vodou:

PRE MESIACOM
Svet 1 11313
Svet 2 8609
Svet 3 7958
Svet 4 11951
Svet 5 5262


DNES
Svet 1 10375
Svet 2 7671
Svet 3 6893
Svet 4 8478
Svet 5 9384 -

Naozaj to myslim s osudom westu vazne. Okamzite musia prestat otvarat nove svety! Neviem ci to bude stacit. Paradox a neverim ze toto pisem ako hrac cz 2 s lvl 99, ale je asi dobre ze sa svet 1,2,3 zamkol. Hraci nech tam vymru. Ak sa otvoria svety 1,2,3 ziadny vplyv to nebude mat. Naco sa budu logovat na cz 2, ked maju svet 9? To ze je lepsie hrat rozbehnuti server zaciatocnikovi tazko vysvetlite. Kazdy sa pozera na ranking. Museli by hracov motivovat. Museli by zmensit mapy a to okamzite. Nebal by som sa o 3/4. Za dalsie: zaviest upravy v dueloch. Taktika vojaka a nove vzorceky pri odolnosti su nezmysel. Kazia hru. Malo sa utoci. Pozrite si na tie male duelovky na novych serveroch. Dalej skratit limit 48 hod bez duelu na kratsi casovy interval, ale pridat iny postih. Zrusit a zamedzit aby bolo denne na 1 serveri 25 bojov! Boj by mal byt udalost, kde si zastriela cely server a nie boje typu 12 utocnikov a 5 obrancov. Pevnosti musia poskytovat dalsie vyhody, aby malo zmysel o ne bojovat. Prerobit rebricky, ovela dolezitejsi faktor v nom by mali hrat duely. Potom by boli pre hracov dolezitejsie a snazili sa dobijat pevnost pri nepriatelovi. Taktiez by pevnosti mali mat ine, nove vyhody . Za komu by mala byt odmena...atd atd vela tohoo. Ale NIC A NIC sa nerobi.

Hram west od uplneho zaciatku, velmi som oblubil tuto hru koli kolektivu ale posledny mesiac je katastrofa. Tento uptade to dovrsil. Boj o pevnost, kde si hraci nosia hotovost a cakaju kto prvy upadne do komy. Su to zufale kroky od INNA na udrzania hracov alebo zbrkly uptade. Nech je to prva alebo druha moznost, pre mna je toto sklamanie. Prestal som doverovat vyvojarom. Najhorsie ze sme si pokazili aj mi hraci. Namiesto toho aby sme venovali cas projektom, venujeme energiu organizovaniu bojov o vzacne zbrane. Dobre, aky bude mat vyznam, kedy bude kazdy mat vzacnu zbran? Ziadny. Nie len INNO ale sami si kazime hru. Stale sa handrkujeme, nevieme sa spojit.



Viete si predstavit myslienku spolocneho jedneho ceskoslovenskeho servera kde hra na polovicnej mape napriklad 30 tisic hracov? To by bolo uzasne!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Škoda,že ty nejsi ten,který má na starost upgradování the-west.
Kdyby se všechno změnilo tak,jak říkáš ty,tak bych westko hrál s úplně jiným nasazením,než teď.

No jo no, ale INNO neni nic víc, než jenom banda penězuchtivých lidí lačnících jenom po tom aby se jim jenom hrnuly peníze a oni by jenom měnily grafický nestavení a ještě si za to nechávaj platit. Já bych jim přál aby jim už nikdo nezaplatil ani korunu na všech jejich hrách. Aby konečně jim došlo, že by měli taky něco dělat a ne si jenom nechávat platit.
 

DeletedUser4517

Guest
me osobne uz the-west nejak extremne nebavi pred rokem jsem to docista zral a tedkom jenom se prihlasim zadam praci a jdu maximalne si prectu telegramy a nebo si zajdu zabojovat o pevnost,ale jinak je to nuda a nechapu INNO radsi budou otvirat plno dalsich svetu a na tych starych je nuda,byt to na me otevru jenom 3 svety a pockam az se naplni po okraj a ne otevru 9 a na kazdem v prumeru 4000-5000 hracu to neni hra to uz je nuda a the-west se podle me blizi ke dnu a skonci tam kde vsecky browsergame.
 

DeletedUser

Guest
Nazor

Mas pravdu jako vsichni co to taky psali. Z takove nove originalni hry se stala po roce a pul( z mych zkusenosti) okoukana hra ,za kterou kdyz se chces umistit nekde vpredu zebricku potrebujes penize. Je to jen muj nazor ,tak kdyz me ho nekdo bude chtit prispevek smazat ,tak at mi napise proc:~))) .
 

DeletedUser

Guest
Ono by úplně stačilo dát obchody do pevností. Ale proč by INNO plnilo sliby že?
 

DeletedUser4517

Guest
zda se mi ze INNO zachvatila Chamtivost jen vyzdvihujou premium at hraci plati a nejake extra zmeny neudelaji.
 
Nahoru