• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Pracovní dny

DeletedUser

Guest
Chci návrat starých,dobrých,těžkých úkolů,kde odměna byla k něčemu,nebo to bylo aspoň těch 100UPD za celou sérii.
Co přesně tím myslíš? Co si pamatuji, tak za "staré dobré těžké" úkoly nebyly prakticky žádné použitelné odměny. Většinou byla odměnou oblečení, které prakticky k ničemu nebylo a navíc to bylo obyčejné oblečení, co bylo možno koupit v krámu. I věci z charakterových úkolů byly na nic, jediné, co jsem snad chvíli používal byl Aztécký náhrdelník (jedinou výjimkou je snad trubka vojáků). Bylo za to pár expů a dolarů (ale asi ne tolik, aby se kvůli tomu vyplatilo ty úkoly dělat). Jediné, kvůli čemu to fakt mělo smysl byly atributy a schopnosti. A to mi nepřijde jako až tak světoborné.
(Jistě, ze starých úkolů bylo možno získat 1. a 2. klíč, ale já pamatuji dobu, kdy ty klíče nebyly k ničemu. Pak zavedli zlatou pušku, ale klíč č. 3 byl jen z bitev pro bohaté a prakticky nesehnatelný, takže klíč 1 a 2 byly stále de facto k ničemu. Až dlooouho poté, v době, kdy byl "starý dobrý west" dávno "zničený" začalo být relativně jednoduché 3. klíč získat a tato odměna, jako jediná ze "starých dobrých úkolů" začala být užitečná).
 

DeletedUser297

Guest
tak nalezeno... já jsem lama po těch letech hraní si nevšiml, že ten úkol nemám příjmutej... už mlčim, mlčim... :-)
 
Jak to tu čtu,tak se opravdu musím smát,někteří fakt super gegy:),tat opět nezklamal,s tím se zasměji dycky po těžkém dni.Ale teď vážně:),má vůbec zástupce z české strany možnost nějak ovlivnit dění v innogames a nebo něco navrhovat?Protože toto je už není ani soup opera,to je spíš na doktora Chocholouška do bohnic.Musím říct,že west,který byl kdysi,byl oproti dnešnímu stavu totálně geniální a dotažen jak časově,herně,tak graficky.Dneska je to bída po všech směrech a nejhorší jsou nové svátky,úkolové řady a významné dny.Koho sakra zajímá den přátelství nebo den proti hubnutí?Do té doby než sem to uviděl ve westu,sem o tom ani neslyšel...Prosím moderátory o zodpovězení první části.

Udelame si vlastni west, se starou verzi, grafikou...proste vsim :D :D
 

DeletedUser9371

Guest
Bile ? Byla by to pecka, vrátit se k původní verzi hry. Jsem pro.

A Czyrile ? Jestli má možnost zástupce z české strany ovlivnit dění ve hře, anebo něco navrhovat ?
Vždy navrhujeme denně od roku 2009, co pamatuji. Proto jsme i tady. Odpovědět si můžeš sám. Hraješ s námi a "cvrkot" ve
hře sleduješ, ne ? Jsme vytrvalí a jak už někdo řekl, "věříme v lepší zítřky".
:D
 

Pawn

Člen týmu
"má vůbec zástupce z české strany možnost nějak ovlivnit dění v innogames a nebo něco navrhovat?"
Co vím, tak návrhy pro INNO games z naší strany přeposílány byly, ale těžko říct, kolik si tam toho vzali k srdci, myslím, že to neví nikdo, kromě INNA samotného, jestli to rovnou smetou ze stolu, nebo na to alespoň opravdu kouknou, a zamyslí se nadtím..

Můj názor je takový, že INNO už na nějaká přání od hráčů kašle, a jede si svou hru, tak jak myslí, že je to nejlepší.. ale můžu se plést. Nicméně to co se děje na westu, to spíše potvrzuje.
 

DeletedUser17649

Guest
Nevíte jak je to s těmi grilovacími kleštěmi ? Všude jsem četl že to má být za 500 UPD/nuget a mě to teď nabízí pouze za nugety a to mám přes 500 dluhopisů,tak nevím jestli to změnily,nebo je to jen nějaká chyba ?
 

DeletedUser9371

Guest
Psali tady někde mám pocit, že je to do 2. září, ne ? Teď to můžeš ještě 27 dní koupit za nuggety. Jak jsem psal, mě ten set je naprosto k ničemu a takové prostě nesbírám. :)
 

DeletedUser17649

Guest
No v oznámení jsem četl že ty úkoly na získání té zástěry budou do 2.září a kleště že se budou dát koupit ještě celé září za 500 UPD/nugetů. Níkde není žádné oznámení že by se něco změnilo.
 

DeletedUser10235

Guest
Kliešte na grilovanie bude možné kúpiť aj za dlhopisy, len to musíme opraviť v shope. Stane sa tak v priebehu dnešného dňa. Prosíme Vás o chviľku strpenia.
 
Nahoru