• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Scripty - diskuze

DeletedUser

Guest
Aha uz asi rozumiem co chces povedat, ale toto nerobi nic ine iba to co uz v hre je a je legalne. Obchodovat medzi hracmi sa neda, ale toto by umoznilo mestam akoby vyvesit ich ponuku v ich obchodoch, ktore maju vystavane a nastavit si prislusne ceny. Potencialny zaujemca by si potom vedel rychlo najst vhodne mesto, kam by dany predmet isiel kupit.

Aha, už jsem to pochopil, tak to potom jo, a plně s tím souhlasím! Rychle do toho Loricu :loool: :loool: :evil:
 

DeletedUser3212

Guest
jak je tabulka hracu v radnici->obyvatele tak se to uplne jednoduse da vlozit do excelu... proste oznacis vsechny radky, zkopirujes v excelu kliknes pravym kam to chces vlozit.. tam vyberes z nabidky Vložit jinak... a vložíš to jako text a máš to rozdělené na sloupce a řádky... tj. ve sloupci Jméno charakteru máš všechyn jména, Úroveň máš úroveň hráču atd.. proste to uz nemusis rozdelovat rucne

edit: pridal sem obrazek :D

http://loric.ic.cz/west/excel_import.jpg
Mě to nějak nejde mám šedý vložit jinam takhle mi to vypadá:
http://img3.imageshack.us/img3/320/excela.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Musíš se naučit javascript, u Westu navíc i AJAX (on to sice javascript je, ale "nadstavba", hodně složitá), pokud chceš dělat to ukázání, kde je kdo na mapě, musíš navíc umět i PHP.
 

DeletedUser

Guest
Dovolil jsem si upravyt Script 1:
Kód:
javascript: var lf_energy = Character.energy; var lf_energy_max = Character.max_energy; var lf_energy_left = lf_energy_max - lf_energy; var lf_energy_regen = Character.energyRegen * 100; var lf_time = lf_energy_left / lf_energy_regen; var lf_hour = Math.floor(lf_time); var lf_minute = Math.floor((lf_time - lf_hour) * 60); new HumanMessage("Energii máš plnou za " + lf_hour + " hodin a " + lf_minute + " minut.",{type:'success'}); end();
 

DeletedUser

Guest
Tohle jsem našel na sk foru.Pokud se chcete podívat kdo je u vás ve městě v limbu či kolik máte za něj zkušeností.

Kód:
javascript:AjaxWindow.show('building_saloon',{town_id:Character.get_home_town()});
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3212

Guest
Hurá změnil jsem prohlížeč a uala:
coords.php
Obrázek je na světě.
 

DeletedUser

Guest
Prosím všechny, držte se tématu a nepřihazujte nám sem nějaký zábavný scripty - od toho je toto téma ...
 

DeletedUser13002

Guest
takže sem na to uplne zapomnel a ted zase kdyz nejsem doma tak to sem nemuzu dat a tak sem nejak povzpominal a udelal sem ten script asi takto: jo a nefuguje to, pokud nemate mesto
Kód:
javascript:var lf_character_name = $('avatar').textContent.replace(Character.level, '');var lf_url = "http://loric.ic.cz/west/map.php?" + "u_type=char" + "&u_char=" + lf_character_name + "&u_charx=" + pos.x + "&u_chary=" + pos.y + "&u_char_lvl=" + Character.level + "&u_char_class=zatim nic" + "&u_char_cash=" + Character.money + "(" + Character.deposit + ")" + "&u_town=zatim nic" + "&u_townx=" + Character.home_town.x + "&u_towny=" + Character.home_town.y;document.location.replace(lf_url);



Tento script hlasi - Chyba 404!
Prosim kde nebo v čem spočiva chyba?
 

DeletedUser7836

Guest
Script bol vytvorený dosť dávno. Docela by ma prekvapovalo, keby išiel.
Musí ho niekto opraviť.
 

DeletedUser

Guest
petee děkuji ti za script na trh. Úžasná a nevděčná práce :-)
 

DeletedUser

Guest
No, že máš nainstalováno je super, ale na .cz ještě není povolen. Já se jich bojim, můžou mi ublížit ...
 
Já teda žádné skripty nepoužívám, ale tenhle by se určitě hodil. Prodal jsem už 1000 kusů prken a upadla mi u toho ruka.
 

DeletedUser5767

Guest
Určite by ste počkať mali... A tiež by som vás poprosil, toto je téma o TW-DB.info, nie o "Petee's Utilities"... :) Možno by sa mohla založiť nejaká diskusia, nech nespamujeme ani prehľad... //vďaka neznámemu dobrodincovi za presun :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Rolic

a zeptám se jak si dával ty scrripy uplně první tak se mi libyl javascript: var lf_energy = Character.energy; var lf_energy_max = Character.max_energy; var lf_energy_left = lf_energy_max - lf_energy; var lf_energy_regen = Character.energyRegen * 100; var lf_time = lf_energy_left / lf_energy_regen; var lf_hour = Math.floor(lf_time); var lf_minute = Math.floor((lf_time - lf_hour) * 60); new HumanMessage("Plnou energii budeš mít za " + lf_hour + " hodin a " + lf_minute + " minut.",{type:'success'}); end();

ale kam to mám zkopírovat?? a nainstalovat porad prosím
 

DeletedUser

Guest
a zeptám se jak si dával ty scrripy uplně první tak se mi libyl javascript: var lf_energy = Character.energy; var lf_energy_max = Character.max_energy; var lf_energy_left = lf_energy_max - lf_energy; var lf_energy_regen = Character.energyRegen * 100; var lf_time = lf_energy_left / lf_energy_regen; var lf_hour = Math.floor(lf_time); var lf_minute = Math.floor((lf_time - lf_hour) * 60); new HumanMessage("Plnou energii budeš mít za " + lf_hour + " hodin a " + lf_minute + " minut.",{type:'success'}); end();

ale kam to mám zkopírovat?? a nainstalovat porad prosím

Do adresního řádku (tam kam zadáváš např. www.the-west.cz) a zmáčknout enter.
 
Nahoru