• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Souboje velitelů - diskuze

Dotaz tu už leží týden, to je třeba ho doprovodit nějakou ostřejším výrazem na to, aby byl zodpovězen ?
 

DeletedUser

Guest
Není třeba, pořád je to v jednání, CZ tým v tomhle směru nemůže nic urychlit, protože vše je v rukou InnoGames.
 

DeletedUser1318

Guest
Finální podobu dostal "Souboj velitelů" (díky snaze Entricka) poslední úpravou přesně před rokem, a to dne 05.10.14 v 20:53.
Samozřejmě mne zajímá, jaký osud tento návrh potkal.
Obávám se, že tak jako většina kvalitních nápadů.
Opravdu už nastala doba, kdy už nic nového než sady nebude?
 
No jelikož, už chybělo jen najít průnik ohledně cen za bitvu (aby vyhovolal i INNU), tak bych to viděl tak, že tým už opustilo počáteční nadšení a hodili to celé za hlavu ... Nicméně jako vždy, za to určitě může INNO :-)
 

DeletedUser1318

Guest
... tak bych to viděl tak, že tým už opustilo počáteční nadšení...
Což je za dané situace vcelku pochopitelná reakce... bohužel.
Ono to dokonce vypadá tak, že už to mimo té amatérské herečky z Innotv nebaví nikoho ani v Hamburku...
 
Týden uplynul jako voda, odpověď žádná ... Takže tvůrci se vykašlali i na odpověď, že se na to vykašlali. Děkujem za snahu.
 
Před rokem na to byl morál a bylo to nadějné, teď už ani nemaj sílu přiznat, že už se na to vy...kašlali.
 
Námět je zajívamej, ale po technické stránce je tam spoustu věci neřešených. Osobně si myslím, že daleko jednodušší je přenesení úloh, než klonů hráčů a i s tím prvním maj teď obrovské problémy ...
 
Pokud jsem to dobře pochopil, vyrobí na tom serveru úplně nové postavy, které budou mít stejné základní nastavení a budou to jen postavy přímo na ty bitvy (a aby se zamezilo získání rozdílu, že si tam někdo vysedí a vykliká vysoký level, budou hned na 150. úrovních).
 

DeletedUser

Guest
To by bylo fér, ale těžko tomu věřit. To si lidi nepřinesou tombolové věci, prémia a pod? Já osobně to chápu jako akci utraťte další nugety
 
Nahoru