• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Souboje velitelů - diskuze

Pevnosti budou velké a vystavěné na max. Ale můžou se změnit počty, velikost pevnosti bohužel ne. Proto jsou nastaveny odměny, abychom tím nalákali k zaplnění pevnosti.

Chápu, to by asi nebyl kámen úrazu (plně vystavěná velká pevnost), ale aby se nestalo, například na světě 9 kde velkou nenaplníme zatím, že bude v obraně 120 lidí a v utoku 60.

dnes sem nad tím přemýšlel a napadla mě varianta . Když můžete změnit počkty, co nechat na velitelech ( po domluvě) pro kolik lidí ta bitva v daný týden bude ? Ano jedná se o plně vystavěnou velkou pevnost takže počet 42 obrana a 50 utok je dosti nevýhodný, protože na malé pevnosti se nevejde na hradbu tolik lidí a je větší možnost manévrování než na vélké pevnosti. Ale určitě by to šlo něak rozložit, a byla by to taky jedna z možností spestřit tuto formu bitvy :)

ale třeba cca 50 obrana 65 utok, 70 obrana 85 utok, 90 obrana 110 utok a 120 obrana 140 utok je myslím solidní rozpoložení :) pokud by tedy tato vyrianta byla možná
 

DeletedUser17592

Guest
Ten pokles XP pri vyhre pro pesaky je myslen vazne? Kdyz se za bitvu inkasuje 4500, ted je to v pripade vyhry jen 3000, prohry 1500? Narust penez me nevytrhne a UPD pujdou zas minimalne na rok do makacinu, nez bude zas nejaka akce na ne.

Nebo je to podle jiz nazvu akce urcena jako vyvar velitelum a opakovanemu zisku truhel stale jednem a tem samym lidem? (alespon podle vysledkove listiny na normalnich bitvach se toci jmenny seznam top lidi stale dokola). Neverim tomu,ze je todle lakadlo, ktere lidi na dlouhou dobu pritahne, ba spis po case otravi. Pak uz chapu ten dvoutydenni cyklus aby to nakakani a upadek prislo co nejdyl.

Fakt se mi nechce pomahat k obohaceni nekoho, kdyz z toho sam nic nemam. A to neplati jen zde.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
to je + ke starému ne ? dostaneš normální oznámko s dluháčema expama a prachama a k tomu navíc Vítězové - 50, 3000, 3000 poražení 25, 1500, 1500 ne ? tedy aspon tak jsem to pochopil já :)
 

DeletedUser18219

Guest
Chápu, to by asi nebyl kámen úrazu (plně vystavěná velká pevnost), ale aby se nestalo, například na světě 9 kde velkou nenaplníme zatím, že bude v obraně 120 lidí a v utoku 60.

dnes sem nad tím přemýšlel a napadla mě varianta . Když můžete změnit počkty, co nechat na velitelech ( po domluvě) pro kolik lidí ta bitva v daný týden bude ? Ano jedná se o plně vystavěnou velkou pevnost takže počet 42 obrana a 50 utok je dosti nevýhodný, protože na malé pevnosti se nevejde na hradbu tolik lidí a je větší možnost manévrování než na vélké pevnosti. Ale určitě by to šlo něak rozložit, a byla by to taky jedna z možností spestřit tuto formu bitvy :)

ale třeba cca 50 obrana 65 utok, 70 obrana 85 utok, 90 obrana 110 utok a 120 obrana 140 utok je myslím solidní rozpoložení :) pokud by tedy tato vyrianta byla možná

Jak jsem psal dříve, tak je v systému jistá možnost přesypat hráče mezi útokem a obranou. Pokud teda nejsou členy útočící-bránící aliance. Proto je to bude vyhlašováno také externě, aby se mohlo přistoupit k tomu to balancování případnému.

Co se týče počtu míst, zatím bych to neřešil. Vím, že jsou různé světy různé stavy, ale zatím bych zůstal u základních stavů a možná trošku naivně doufal, že se naplní. Samozřejmě, že by se nedařilo po dobu dejme tomu dvou tří bitev naplnit velkou pevnost, sáhlo by se k nějakým opatřením.
 

DeletedUser17592

Guest
To nevim, cetl jsem to jen dvakrat, mozna i tak mi neco uniklo.. Pochopil jsem ze jsou 3 druhy odmen a jede to ciste v rezii TW Teamu, ktery tim stravi kazdy mesic 14 dni pripravou a vyhodnocenim.

Pokud je to tak jak jsem to pochopil ja, tak je cilem nalakat novacky, odmenit velitele, kdyz je to jejich souboj, topkam stale dokola rozdavat truhly, ale obycejne nadprumerne hrace brat nahul. Protoze jaky elitni bitevnik pevnosti ve svem levelu potrebuje prachy, par UPD navic a snizeni XP ktere pro svoji uroven potrebuje vic,nez cokoli jineho.
 

DeletedUser18219

Guest
Ten pokles XP pri vyhre pro pesaky je myslen vazne? Kdyz se za bitvu inkasuje 4500, ted je to v pripade vyhry jen 3000, prohry 1500? Narust penez me nevytrhne a UPD pujdou zas minimalne na rok do makacinu, nez bude zas nejaka akce na ne.

Nebo je to podle jiz nazvu akce urcena jako vyvar velitelum a opakovanemu zisku truhel stale jednem a tem samym lidem? (alespon podle vysledkove listiny na normalnich bitvach se toci jmenny seznam top lidi stale dokola). Neverim tomu,ze je todle lakadlo, ktere lidi na dlouhou dobu pritahne, ba spis po case otravi. Pak uz chapu ten dvoutydenni cyklus aby to nakakani a upadek prislo co nejdyl.

Fakt se mi nechce pomahat k obohaceni nekoho, kdyz z toho sam nic nemam. A to neplati jen zde.

Mari asi jsi to pochopil špatně, je to přesně jak píše Farmers. To co je v odměnách vypsáno je bonus k odměnám základním. Takže základní odměny z bitev zůstanou (Až 4500exp, 28upd) + ty bonusy popsané v zadání.
 

DeletedUser17592

Guest
Aha, tak to jsem nepoznal, a to jsem to cet jednou z vlaku a podruje z tramvaje... Tak ted jen doufat, ze se nebudeme muset hlasit o vyhry prostrednictvim tiket systemu, nerad bych byl 2tisici v poradi na vyrizeni...bych si radsi u vas zavedl ucet a vybiral to jednou za dva mesice abychom vam nestrhli tool prehrsly ticketu :-D
 
Aha, tak to jsem nepoznal, a to jsem to cet jednou z vlaku a podruje z tramvaje... Tak ted jen doufat, ze se nebudeme muset hlasit o vyhry prostrednictvim tiket systemu, nerad bych byl 2tisici v poradi na vyrizeni...bych si radsi u vas zavedl ucet a vybiral to jednou za dva mesice abychom vam nestrhli tool prehrsly ticketu :-D

dopuručuji snížit kadenci příspěků (opravdu se nemusíš vyjadřovat ke všemu), zvýšit pozornost při trefování jednotlivých písmenek na klávesnici a ještě někde cestou potkat rozum - protože většina toho co se ti nezdá, je v tom hlavním topiku poměrně jasně napsaná.
 

DeletedUser17592

Guest
Klavesnice mobilu neni jednoducha vec - jses asi jediny kdo dokaze psat bez preklepu bez T9.. rozum behem prestupovani MHD se snadno ztrati, mozna proto vzdy ctu ten clanek jen od zacatku do prvniho odstavce.

Takze pokud je to tam psano, tak mi rekni, mily IGHASi, jak se mame hlasit o vyhry? Dekuji
 
nijak :-), modi to rozdaj automaticky, všechny informace po bitvě mít budou a nás potřebovat nebudou.
 

DeletedUser17592

Guest
Proto jsme psal, ze si u nich necham udelam kredit, abych je nezdrzoval kazdy mesic prirazovanim 2000 kusu odmen, neasi
 

DeletedUser18219

Guest
nijak :-), modi to rozdaj automaticky, všechny informace po bitvě mít budou a nás potřebovat nebudou.

Přesně tak, odměny plošné (upd, $, zkušenosti) budou obdrženy hned s koncem bitvy automaticky. Pro zaslání odměn v podobě truhel i odměny pro velitele budeme mít k dispozici všechny údaje, takže žádné hlášení se o ceny nebude nutné.
 

DeletedUser9727

Guest
Mně osobně se to dost líbí, ale jen bych chtěl jednu věc změnit. A to tu vámi zvolenou truhlu, ta se mi fakt nelíbí! (padaj z ní kraviny) To je podle mě lepší dát tam ocelovku (možná i víc? ), kde může padnout třeba kolt Wyatta Earpa ...
 
Klavesnice mobilu neni jednoducha vec - jses asi jediny kdo dokaze psat bez preklepu bez T9.. rozum behem prestupovani MHD se snadno ztrati, mozna proto vzdy ctu ten clanek jen od zacatku do prvniho odstavce.

Takze pokud je to tam psano, tak mi rekni, mily IGHASi, jak se mame hlasit o vyhry? Dekuji

Alois Jirásek ukončil svou korespondenci s Járou Cimrmanem následujícími slovy: "Už mi nepište, pokud možno nepište vůbec. Spolu s Vámi ukončuji korespondenci s Adalbertem Kolínským a Eliškou Kutnohorskou."

Zde se sluší dodat, že Adalbert Kolínský a Eliška Kutnohorská byly Cimrmanovy pseudonymy.

A pokud by snad MarihOOd zapomněl něco přečíst, napíšu to zcela jasně. Když tu bliješ jeden příspěvek za druhým, kde se stále a stále tážeš na jednu a tutéž věc a následně svou nechápavost zdůvodňuješ tím, že přečteš jen první odstavec když přestupuješ v MHD, může si tu každý o tobě myslet co chce.
 

DeletedUser17592

Guest
To muze,delam to same. Nezlob se na mne ale Tvuj prispevek je uple OT.
 
HIV je úplně stejně OT jako ty, popř. i já. Nicméně pokud ti stále nedochází, že svými bezmyšlenkovými výlevy jen s prominutím przníš fórum pro ostatní uživatele (fakt asi nikoho nezajímá, cos sis zrovna pomyslel při přestupu z tramvaje). Zrovna v tém případě by na místě byl nějakej banán či karta, abys vychladl a mohl si v klidu sesumírovat co máš v hlavě, protože úplné piliny tam nemáš i když se tu snažíš dávat vermomocí najevo pravý opak. A klidně mě za tenhle OT vykartujte, za tohle mi to stálo :-)
 

DeletedUser17592

Guest
Nevim co resis. Muzu za to, ze jsem se nikde nedocet, nebo nevstrebal ze ty bonusy jsou navic k beznym? Kdyby mi to tu Entrick nerek tak to nevim doted. Tak nevim co tu resite me jak dva kohouti a ne tenhle topic.
 
Mně osobně se to dost líbí, ale jen bych chtěl jednu věc změnit. A to tu vámi zvolenou truhlu, ta se mi fakt nelíbí! (padaj z ní kraviny) To je podle mě lepší dát tam ocelovku (možná i víc? ), kde může padnout třeba kolt Wyatta Earpa ...

Ano, padaj z tý truhly kraviny, ale taky jen proto ji INNO dovolilo. Je tam solidní šance(nebudou se do toho plést staré svítivé věci atd. když spousta z nich jde najít při práci), že padne nová svítící věc, který jsou mnohem méně rozšířený než třeba zmiňovaný kolt WE. A tahat z ocelovek svítící vlněný pásky Johna Butterfielda, o to asi nikdo nestojí a raději si počká, než doroste do hnědých hedvábných kalhot na levelu 140 nebo kolik, který si může vytáhnout z plánované bedny.
 

DeletedUser6833

Guest
se omlouvam, ale o tech odmenach je to tam napsany pomerne dost jasne :)

aneb cituji - ...Což bude navýšení zisku dluhopisů, zkušeností a dolarů ...
 

DeletedUser898

Guest
a jak to bude s ostatními bitvami, budou se vyhlašovat i normální bitvy na čas kdy bude bitva o Awesomii? Protože většina bitevníků bude právě na této bitvě, tak jak si budou bránit vlastní pevnost?
 
Nahoru