• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Stroj času

DeletedUser1451

Guest
Myslím si, že stroj času nebude sestrojen. A kdyby byl, myslím, že by to bylo nebezpečné. Nikdo neví, co se stane, když se třeba osoba ve stroji času setká se svou "minulostí". Stačí nějaká maličkost a mohlo by to upravit tok dějin. Ne myslím, že i kdyby byl stroj sestrojen do minulosti ani budoucnosti nezasahovat.
 

Deleted User - 32331

Guest
no to je pravda mohlo by se stát že babičku by ve 2 svetovce zavrazdili a ja se nenarodil... jedině zničit meteorty směřující na zemi :D jinak víte že jupiter zničil miliony meteoritu ktere by jinak padli na zem?ale v blizke budoucnosti uz par meteoritu nezachyti to je minus pro nas
 

DeletedUser

Guest
kdybs zničil některé meteority pobíhali by tady dinosauři což by bylo blbé (jakov jednom filmu jeden člověk zašlápl v minulosti jednoho jedinýho motýla a celá budoucnost se změnila(už nevím jak to byl film) no taky by sem samozřejmě chtěl nějaký věci zlepšit,naapravit a nebo je neudělat no ale kdo víjestli by to nebylo ještě horší než to bylo
 

DeletedUser

Guest
Podle mýho těžko říct. Za pár desítek či stovek let budeme obývat třeba mnoho planet ve vesmíru a vymyslíme spoustu dalších vynálezů, které vidíme dnes pouze ve filmu, ale něco jasko stroj času nelze vynaleznout. Vždyť už je to historie a stala se tak jak to chcete vrátit zpátky?
 

DeletedUser1451

Guest
jj, sestrojen nikdy asi nebude jsou věci, který překonat nejdou (snad :loool:)jako je čas. Ale stejně by mě to zajímalo, co by se třeba stalo (kdyby teoreticky stroj času existoval), kdyby ti co odcestovali do minulosti v minulosti zníčili plány na výrobu stroje času. Nemohli by odcestovat (protože už neexistuje) ani tam přicestovat (protože nebude postaven)
 

DeletedUser

Guest
Nebo by se mohlo cestovat do minulosti kdyby se otevřeli obě černé díry. Teoreticky by se mohlo cestovat v čase do minulosti jen po jeho sestrojení.
 

DeletedUser

Guest
já myslím že to nemá cenu dohadovad se jestli de ovlivnit čas já myslím i kdyby šlo tak nedoletíte moc daleko protože bych řek že tento svět už moc dlouho nevydrží je plnej nemocí ,zla(jako mafie,drogoví díleři a tak dál),zabíjemí a tak bych mohl pokračovat asi 2h. ale to se mě nechce
 

DeletedUser

Guest
stroj casu by byl dobrej jako zpomalovač částic ale nevim k čemu by se to dalo využít
 

DeletedUser

Guest
Podle vědců by měl být sestrojen zhruba za 10 let.Ale nejspíš je to jen taková naděje.
 

DeletedUser

Guest
Já jsem pro stroj času :D myslím, že by nám všem mohl hodně pomoct :D
dle jednoho slavného "chytráka", myslím, že to byl Einstain, pánové (i dámy) se časem cestovat dá. sice jen do budoucnosti, ale dá :D :D :D
 

DeletedUser

Guest
Já jsem pro stroj času :D myslím, že by nám všem mohl hodně pomoct :D
dle jednoho slavného "chytráka", myslím, že to byl Einstain, pánové (i dámy) se časem cestovat dá. sice jen do budoucnosti, ale dá :D :D :D


dopředu ?? radši ne děkuju radši zůstanu ve své minulosti:ups ha:
 

DeletedUser

Guest
Možná je něco jako alternativní realita:loool:
Ale ten stroj času by taky mohl být:loool:
 

DeletedUser

Guest
jak chcetě sestrojit časolet?no ale de se posunot o hodinu spátky [jenom = [
]
 

DeletedUser

Guest
lol to je sranda, cestovat jenom do budoucnosti :D
zajimalo by me, jak zjistej jestli se to povedlo, ze by jako posilali lidi do ,,nikam" ale nikdo by se to nedozvedel protoze zpatky do minulosti uz by se vratit nemohli :D
 

DeletedUser

Guest
lol to je sranda, cestovat jenom do budoucnosti :D
zajimalo by me, jak zjistej jestli se to povedlo, ze by jako posilali lidi do ,,nikam" ale nikdo by se to nedozvedel protoze zpatky do minulosti uz by se vratit nemohli :D

a halvně k čemu by to bylo???:ehm:
:cool1:ja taky cestuju do budoucnosti a cestuju prave ted v přítomnosti a než to přečtete někdo tak jste taky v budoucnosti asi o 20sekund:lol2:
 
Nahoru