• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Stroj času

DeletedUser

Guest
Když se dostaneš do minulosti, zabiješ svého dědů, tak vytvoříš nový vesmír, který bude bez tvé přítomnosti. Vytvoří se z jednoho vesmíru dva.
Ty ale budeš stále žít, vrátíš se zpět a vše bude stejné. Historii si nezměnil, jen si svojí změnou vytvořil novou větěv. Z jednoho vesmíru se rázem vytvoří dva. Takhle to popisuje Einstein, když už se tu chceš ohánět timto mužem.

Ty ho nemôžeš vytvoriť, on už existuje. Je nekonečno paralelných vesmírov, s hocijakým časom a udalosťami tam. Nekonečno možností.. - skús sa zamyslieť nad tým slovom..

"Ty ale budeš stále žít, vrátíš se zpět a vše bude stejné." Takže si necestoval do vlastného vesmíru, ale do iného že?:)

Píšeš, že len do vlastného sa dá a teraz si napísal, že sa vytvoria dva, a v tom druhom spôsobíš nejakú činnosť a potom sa vrátiš do svojho. Takže si vlastne necestoval do vlastného, ale do druhého, podobného. Zmenu, ktorú si spôsobil v druhom sa neprejaví v prvom. Takže si mi dal teraz zase aj Einstein za pravdu:)

"Samy zákony Fyziky potvrzují, že cestování časem je možné, sám Einstein byl stejného názoru"

Ty si sa začal prvý ohánať Einsteinom, ale každý fyzik ti povie, že cestovanie časom do toho istého vesmíru je blbosť.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ale podle tvé teorie by se paradox neobjevil v našem vesmíru, ale změnil bys historii v jiném, pokud by ses tam dostal do vesmíru. Svym konánim bys tam změnil přítomnost.
Tvá teorie s paradoxem má zkrátka mouchy...

Je jedno do jakeho vesmíru se dostaneš, důležité je, že svym konáním bys zkrátka vytvořil další vesmír a každym dalšim a dalšim zásahem by se tvořili nové a nové vesmíry. A je jedno, jestli bys dělal bordel v minulosti cizýho vesmíru nebo toho našeho...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak určite má, veď ani netvrdím, že mám 100% pravdu, ale asi sa nikdy nedozvieme, ktorá teória je tá pravdivá:)

Radšej budem rozmýšľať nad peknými ženami ako nad tým, že ako vymyslieť stroj času:)
 

DeletedUser

Guest
Stroj casu je to ze pojdes rychlostov svetla=c vpred a nasledne sa vratis tebe sa to zna chvilka ale nieje:D
A inac mi zijeme na jedno vytvorenom vesmire Ježiš je z buducnosti a
napr. premenil vodu na vino=instantni vinu:D
 

DeletedUser

Guest
Relkama ČD na pendolino: ,,Nastute si do pendolina a budete doma za pár vteřin! Nebo parní mašinka: Do minulosti jedte s námi! Ale j ási myslím že než se stroj času vynalezne uběhne hodně vody.
 

DeletedUser

Guest
cestování v čase

Nn, cestovat by šlo i do minulosti našeho vesmíru, ale při vstupu do ní a změně minulosti bys vytvořil novou větev, tedy nový paralerní vesmír. Náš vesmír by existoval stále se stejnou historií...

Teorericky :)

Jen bych chtěl dodat že cestování hmotných těles v čase do minulosti možné není a to z důvodu že k cestování časem spět by bylo pořeba vyvinout rychlost vyšší ne je rychlost světla a k tomu by bylo potřeba nekonečnéhop množství energie protože hmotnost neustále narůstá s rychlostí. jinak cestování v čase do budoucnosti je možné pomocí zvíšení gravitace takže pokud by někdo v té černé/červí díře přežil tak by se teoreticky mohl v čase do budoucnosti posunout. Záměrně jsem na začátku napsal hmotných těles protože byli údajněuzpěšné pokusy například z teleportací fotonu do minulosti. kdy se foton oběvil na jiném místě dříve než byl tam odeslán. A nechápu co je špatného na tom že se na fóru The-West debatuje o kvantové mechanice.
:pc:
 

DeletedUser

Guest
já bych se prvně podíval tak do roku 1980 kdy bych se kochal krásnejma novejma škodovkama potom tak do roku 2006/2005 ten byl taky dobrej :D
 
Nahoru