• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Svět 1 - hromadné fake útoky

DeletedUser

Guest
Zdravím vás.

Začnu hned tímto, vím že v pravidlech je tento odstavec - • (e) Je povolen útok na hráče v pracovním vybavení, duelování dělníků či postav na nižší úrovni, duelování hráčů těsně před bitvou, vyhlašování falešných útoků na pevnosti či úmyslné uspání se.


Ale, dnes 6.11.2011 už od skoro 10té hodiny ranní, vyzívají hráč mezanin a nepomuk pevnosti, jsou v 1 městě, jsou tam pouze 2 a vyzvali už 6 pevností.

Zdá se vám i toto normální, s tímhle by se mělo něco dělat.
 

DeletedUser

Guest
Naprosto normální....se strategijí přijde vždy někdo jako první... teď si počkají bitvaři v záloze a tam kde se nesejde dost obránců dobijí pevnost třeba v deseti útočníkách. Třeba i několik pevností za den.
Udělej totéž.
 
Co by se s tím mělo asi tak dělat? To je zcela v pořádku, fake útok tak jak má být. Už tak dost zatopily bitvařům, když jim znásobily poplatky za následně vyhlašované bitvy.
 

DeletedUser

Guest
Jak může někdo, kdo má 2členy dobít pevnost? jedinná aliance, která jim mohla pomáhat se toho nezůčastňuje. Pokaď se jich sežene 10, tak nemají asi šanci vyhrát proti 30 obráncum v každé pevnosti.

Co se s tím dá dělat, konečně pořádně udělat pravidla a ne s... kašlat na to

Naprosto normální....se strategijí přijde vždy někdo jako první... teď si počkají bitvaři v záloze a tam kde se nesejde dost obránců dobijí pevnost třeba v deseti útočníkách. Třeba i několik pevností za den.
Udělej totéž.

Navíc, nevím jestli hraješ na s1, ale toto se tam dělo už dávno, i 30bojů za den.

Jde mi o to že město o 2hráčích vyzve za den i 15bojů, což je totálni hovadina.

PS. Jak mám udělat totéž, když nic nemají :))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13514

Guest
Tak jim to oplať jinak. Dueluj je, vypisuj na ně odměny a jinak znepříjemňuj (dle pravidel) hru :) Já Tě chápu, že fake útoky jsou dost nepříjemné, ale měnit pravidla hry, to mi přijde přehnané. Však pro mnohé jsou právě takové útoky jedinou možností jak v bitvě vyhrát.
 

DeletedUser

Guest
Co to pomůže, sejmu je, vyzvou pevnost, to jim nezabrání, odměna jim v tom taky nezabrání.

Chápu, že změna pravidel v tomto případě je přehnaná, ale mě nejde pouze o tento případ. Je to prostě nenormální, aby hráči, kteří nemají šanci získat pevnost i kdyby bylo 1000 útoku vyzívali pořád dokola, nemyslím si, že by byl až takový zásah do hry dát pravidlo, při kterém může každé město vyzvat denně max 2-3pevnosti, pokaď je to aliance, má 300členů, nemá jen 1 město, takže není problém vyzvat fake den kde bude 30bojů i víc.

Ale tohle? Tohle je jen léčení komplexů daných hráču, nemá to ani žádny cíl.
 

DeletedUser13514

Guest
Jak píšeš, tak ve městě jsou pouze 2 hráči a vyhlásit bitvu o pevnost není právě levná záležitost, takže dle mě jim tato strategie moc dlouho nevydrží, nebo by museli mít pěkně bohatého sponzora.

//edit. trochu špatně jsem se vyjádřil :) myslel jsem samozřejmě vyhlášení několika bitev za sebou
 
Však to je hra, tady si můžou dovolit nesmysly a bezcílné praktiky. Jak mají hafo s peněz v bance a neví co s nimi, tak je můžou utratit tímto způsobem. Jak říká DSC, tak jim ty love jednou dojdou. Však o co jde...


Ps: možná pro ně to je docela ucházející zábava...
 

DeletedUser

Guest
Problémem je, že na starých světech jsou na účtech starých měst statisíce i miliony. Pokud se rozhodl někdo zdeptaný jen zprotivit ostatním hru, dokáže i měsíc otravovat těmito faky. Víceméně každým má inventář za statisíce.
Co mu uděláš?
Odměny a následné duely jsou mu totálně u dubu, pevnost mu nevyhlásíš, na telegram se ti vysměje.

Vždycky se najde takový cvok, teď na S1. Na S7 taky jednoho máme. Viděl jsem jich i pár na net světovém
 
Nedokážu si představit,jakým způsobem tomuto zabránit,klička se vždz najde,ale Boneheadovi věřím,že je to k n.....í.
A o strategii se budu bavit jen v tom případku,že někdo vyhlásí třeba 10 bitev a dvě budou fake. Pokud vyhlásí 10 a ani jedna není obsazená třeba i do 2/3 tak je to ubohý léčení svý neschopnosti získat pevnost.
Pokud někdo tohle bere jako taktiku,neznám lepšího učitele než je suteren na s1.Ten to má opravdu promakaný.
 

DeletedUser

Guest
Na net fóru padl návrh třeba na omezení na jeden útok na jednoho hráče za 12h. To by je rychle přestalo bavit. Toto omezení by stále umožnilo fakeovat (což je právoplatná strategie pro ochranu slabších), ale musela by to být dohodnutá skupina, ne jen jeden nebo dva šílení jedinci.
Samozřejmě podle tamních supporterů tento problém neexistuje:-), tedy není co řešit.
 
Jak jsem psal,klička se vždycky najde,sám bych věděl už o třech fíglech,jak i tohle obejít.
 

DeletedUser

Guest
10 útoku, 10 ... ve 2 hráčich. Toto bych přirovnal k fair-play a zvýhodnění se nad ostatníma
 

DeletedUser

Guest
Zdarec,konecne tých bláznov zablokovali,pretoze im nejde ani o dobytie pevnost a fake nepouzivaju za odlákanie obrancov od pravého útok pretoze ozajstný utok neexistuje...im islo iba o jednu vec a tou je znechutit hru vsetkým a znehodnotit svet 1 a k tomu mám pocit ze suteren,nepomuk a mezanin bol multi ucet,k tomu mali na ucte milion za predaj koltu Wyatta Earpa tak s milionom by mohli hromadne fake vyzyvat cca 2-4 tyzdne a ak by to šialenstvo malo trvat mesiac,tak svet 1 sa stane nehratelným svetom kvoli 2 individuám a cely svet 1 by mohol skonćit pretoze po mesacnom sialenstve by skoncili hrat asi aj najvacsi vytrvalci,tak som velice rád ze tí blazni uz nemozu kazit dobru hru vsetkým optatným...zdar
 

DeletedUser

Guest
Já jsem zásadně proti fakům. Hra se má hrát a né sabotovat. Chceš dobýt pevnost? Sežeň si lidi. Tečka. Pravda je ta, že ti, co to dělají ve větší míře si na tom jen léčí své komplexy. Ten kdo nechce fakovat má smůlu: když se chcete prosadit někde, kde se krade, musíte také krást.
Myslím si, že se tento názor zde neprosadí, protože faky jsou jen odrazem toho, jak vypadá celá hra. Vyhrává ten, kdo investuje víc nuggetů.
 

DeletedUser2076

Guest
Ještě stihli vyhlásit na zítřek 2 útoky: Zítra v 04:43 hodin a Zítra v 15:44 hodin, předpokládám, že si na ně stěžovalo hodně lidí z S1. Jen by mě zajímalo, proč dostal suteren blokaci, když on bitvy osobně nevyhlašoval...
 
Nahoru