• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Svět 1 - hromadné fake útoky

Deleted User - 31870

Guest
Nezáleží na tom, kdo tu bitvu vyhlásí. Všichni hráči z toho světa mají možnost si přijít zabojovat, aniž by museli vynaložit jediný vlastní $ na vyhlášení. A jestli pevnost získat nechtějí, je jejich věc..
 
Darling,promiň,ale tohle snad ani nejde brát vážně. Myslíš snad,že kdosi vyhlásí 10x útok a spolléhá na to,že si tam jen tak tydlifidli příjde zabojovat 100 naprosto různejch lidí?
Kolik je tady asi tak hráčů,kteří by šli do bitvy o cizí pevnost jen proto,že je vyhlášená? Snad by se sešli do obrany,ale ne do útoku.
Nakonec přehled o bitvách je myslím dost jasnej,kolik lidí přišlo.0-2.
 

DeletedUser

Guest
kluge:
Já sám tyto útoky nesnáším, ale to, že se ti něco nelíbí, není důvod k zakázání. Smiř se s tím, že proti fair play to prostě není.

Navíc oni do některých svých bitev přišli. Jak by jsi chtěl nastavit limit? Nastavit hranici počtu hráčů, od které ali nesmí vyhlašovat útoky? To radši ne.
 

DeletedUser

Guest
Je mi jasný,že support by měl bejt nestranej,ale tady mi příjde,že jaksi píská nestejně.

To si předpokládám nemyslel vážně? Pokud by jsme, jak Ty tvrdíš, pískali nestejně, museli by jsme tyto hráče za faky potrestat a jiné ne. Ale vzhledem k tomu, že se na každého hráče díváme naprosto stejně, tak je netrestáme stejně jako kohokoliv jiného.

Jak už jsem psal, tato situace je na všech světech a nejen na českých, a hráči to berou tak, jak to je. Na S1 se tomu holt budeme muset taky přizpůsobit, protože jinak bychom mohli třeba trestat i to, že se město domluví a vyrazí koordinovaně zduelovat jednoho hráče. Je to přece taky nefér, když jich jde třeba 5 na 1, ne? Neplést si to prosím z duely z jedné IP.
 
Tak to je skvěle vyargumentovaný.Chybí jen třešínka na dortíku v podobě,,když se ti to nelíbí nehraj,,.
Co se týká toho duelování:poku příjdu třeba o 2500 babek je to můj problém,že se sebou tahám takovej balík,jinak si pospím a mám 48 hodin pokoj,můžu se toulat kde chci nosit v kešeni babek kolik chci a nakonec z toho můžu mít i výhodu v případě,že potřebuju jít někam hodně daleko.Můžu jít přes celou mapu třeba do města duchů beze strachu,že než tam něco udělám kdosi mě zmydlí a pošle zpátky domů.Atd.
Ale tady je zjevný,že nejde o to,aby si zahráli,ale o to,že dva lidi otravují hru jinejm cca 200 lidem.
A to mě přijde jako zákeřnější,než když jich jde třeba pět na jednoho.
 

DeletedUser14030

Guest
To je tvuj subjektivni dojem o tom, co je pro koho horsi. Nekoho, koho nebavi bitvy by daleko vic stvalo kdyby ho kazdych 48 hodin zduelovalo tech samych 5 hracu nez ze mu vyhlasi x bitev, ktere ho zas az tolik nezajimaji.

A nejak tentokrat nechapu ten prispevek, ze v tomto pripade support piska nestejne, kdyz tady neni co piskat. Aneb co neni zakazano, je preci povoleno..
 
Není to snad třeba právě pro duelanta pohoda,když má 40 hodin času na plnění úkolů s tím,že nemusí mít bobky aby ho někdo neobtěžoval?
A prosím nepiš mi,že duelanti jenom duelují a nebaví je plnit úkoly.
Špatně pochopeno,protože špatně napsáno-tím pískáním supp.jsem chtěl řict,že z jeho reakcí se mi zdá,že pokud by mohl,tak se postaví na opačnou stranu barikády,než jsou stěžovatelé,čili,že mu podobný herní projev asi není až tak proti srsti.
Tady na foru je možno dostat banána za spamování,ale evidentní dejme tomu ,,spamování ,,přímo ve hře je košer.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser14030

Guest
Pokud maji rozdelene schopnosti a atributy do duelalantskych (to jest momentalne hlavne mireni a uhybani) je pro ne vetsina ukolu passe. A vetsina dobrych duelantu to tak opravdu ma :-)).. Pro duelanta, ktery kazdych 48 hodin nemuze nikoho duelovat nebo-li nemuze delat to, kvuli cemu ho ta hra bavi, je to dost velka pritez.

Cim vic by byla hra omezovana, o to vic by to nektere hrace prestavalo bavit hrat. A ted mam namysli omezeni obecne ne toto konkretni, ktereho se nekteri dozaduji. Kazdy ma radeji volnost..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nezlobte se na mě, ale tady ten váš pláč už začíná být směšný. Po několikáte opakuji, že se to děje na všech světech, ale pláče tu jen S1, respektive jedna aliance. Docela se divím, že jiné aliance nevyužili situace a pevnosti vám normálně nesebrali.

Když to tak sleduji, tak S1 by asi potřeboval speciální pravidla. Zřejmě by jste si to představovali tak, že boj může být vyhlášen jen na 1 pevnost a to ještě pouze v případě, že přijde 100% obránců.

Kdy už konečně pochopíte, že do toho zasahovat nemůžeme, protože jednak nemůžeme rozlišovat fake od hráče A a fake od hráče B. Stejně tak nelze rozlišovat, jestli byl vyhlášen jeden fake nebo 5. Jsou jen 2 možnosti, jedna je, že to zůstane tak jak je, tedy, že fake vyhlásí kdo chce, kdy chce a kolik chce, druhá varianta je, zakázat faky úplně, což je ten největší nesmysl, jelikož faky jsou součástí strategie.

Takže přestaňte debatovat o nesmyslech a hrajte. Hráči co vám ty faky vyhlašovali jsou blokování (podotýkám, že ne za toto, ale jiné porušení pravidel), tak by mě zajímalo, na co se budete vymlouvat teď.
 
prot jsem na tebe reagoval,sám jsi si tedy odpověděl.Každý má rád ěji volnost,ale tam kde končí svoboda jednoho,začíná svoboda jinýho.
Jedná se o to,že jsem se nikde nedočetl o tom,že by někdo projel pevnost,protože bránil pevnost kam přišli 2 útočníci a tím pádem ztratil jinou,kam jich přišlo 120. a obě pevnosti mohl vyzvat stejnej protivník.
Čili s tím problém nestojí a nepadá.
není známá věková skladba hráčů,ale tipněme 10-60 let.Hodně lidí tomu dává max.možnýho času,je rozdíl mezi školákem a třeba lidma,kteří už mají práci rodinu apod.Urve kousek času,kamsi se táhne za bitvou,tam zjistí,že ztratil třeba 4 hodiny času jenom proto,že si někdo léčí komplex svojí neschopnost,která nemá se strategií absolutně nic společnýho a jen zbytečně prudí. A to tě svým způsobem taky omezuje a přestává bavit.
okud by se jednalo o nějakou jednorázovou akci,budiž,ale bohužel se to pomalu stává pravidlem.
A proto se to tady taky omílá.
 
SUPPORT-chovejte se slušně.Jestli vám to nedoskočilo,tak jsme o žádnou pevnost nepřišli,tak kvůli tomu se debata nevede.
fAKE POKUD VEDE KE ZMATENÍ PROTIVNÍKA NIKDO NIKDY NEZPOCHYBNIL A POKUD ANO,TAK MI TO NĚJAK DOKAŽTE.
Jinak si myslím,že taky preferujete podobnnej styl hry,ale potom je cosi shnilého v království Westu.
Já si vážím vaší práce,ale tady jste zklamali.Ne proto,že ti nebožáci nebyli potrestaní,ale prot,že i přes veškerou snahu to schovat máte problém s nejlepším spolkem na s1
 

DeletedUser

Guest
Nikdo nic neschovává, jen stále nedokážete pochopit, že do toho vstupovat nemůžeme, jelikož pokud to posoudíme jako porušení pravidel, museli by jsme trestat každý fake. Jenže jak ho chcete definovat? Když nepřijde útočník, přijdou 2, 5 nebo kolik? Na jednu stranu tu omíláte nestrannost, která z naší strany vždy je, na druhou stranu žádáte trest za něco, co jinak trestáno není. Nelze trestat dle toho, že si pár hráčů myslí nebo požaduje trest.

Pokud někdo zklamal, tak zklamali Ti, co tu pláčou nad tím, že jim dva hráči vyhlašují faky. No bože, tak buď nechoďte bránit vůbec a pevnost si pak vemte zpět nebo tam pošlete po 5 hráčích. Chce to jen použít hlavu a ne hned brečet na foru, že se vám ubližuje.
 
Opět musím oponovat,není to krátkodobá záležitost,jede to cca 6 tejdnů a to je hovaďárna.Zrovna jako support se snaží vysvětlit,že do toho nemůže zasahovat,poťouchlá a ubulená aliance,která diky těmto stupidním bitvám nepřišla ani o jednu,JEDNU,1,jedinou pevnost se snaží upozornit na problém,kterej tady je.
Pokud mě osobně někdo zklamal,tak to byl supp.Pokud vím z diskuze je to problém i na jiných světech ,tak proč se o tom nebavit.
Chce to použít hlavu a ne hned šmahem někomu nadávat do ubulenců.
 

DeletedUser

Guest
Hypoteticky:

Vyhlásím deset útoků fake.....skoro nikdo do nich nepřijde, obránci běží bránit zbytečně.
Druhý den totéž...
Za čas totéž....a ještě...a i kdyby to trvalo měsíc.....
Jenže mím cílem není dobýt, ale rozložit morálku obránců, utahat hráče a znechutit jim bitvy. A až za čas skutečně zaútiočím, už budou mít třeba předělané postavy na úplně něco jiného, než bitvy o pevnost, budou k bitvám laxní a mě to dá výhodu. Pak třeba v 50 lidech dobyju dvacet pevností za den...
Buď to vyjde, nebo ne, ale hra mi to umožnuje a nikdo nevidí do mé hlavy co plánuju dlouhodobě....takže vyřvávat že si někdo léčí komplex nebo kazí hru když udělá něco jinak než je zvykem a hledat paragrafy na které by jste ho mohli dostat je zbytečný a směšný. Pořát je to jen fake, i když to tak pro někoho nevypadá.

Mimochodem, já bych nevyhlašoval bitev hned 10, ale zpočátku jen 3-4 aby mi peníze vydrželi déle. Na zdeptání morálky hlavních bitvařů by to stačilo a těch 10 bych vyhlašoval až v dalších kolech*12*
 
obecne u her se chci bavit a pokud mi nekdo breci do posty - tak to je super, pokud nekdo tyden breci na verejnem foru, tak jeste lepe - tim si myslim, ze protahovani teto debaty je kontraproduktivni (nicmene ocenuji stoicky pristup suppu). Z mych zkusenosti jde naprostou vetsinu fejku pri urcite znalosti fungovani sveta odhalit jen z rozpisu bitev a nemyslim si, ze by S1 byl v tomto smeru byl nejakou vyjimkou a hledal bych chybu spise nekde jinde (blize sobe) nez v pravidlech ..

PS. kluge: snaz se dal, drzim ti palce a moc se tu pri cteni bavim
 

DeletedUser

Guest
Hyron,tak ty si fakt mimo,poznam ta este z DK a nezmenil si sa :-D ak toto ma byt zmysel hry,pokazit ju vsetkým ostatným tak to je choré,asi ste preto aj na DK skoncili lebo si bol pahltný a Legie Skazy vas znicila...ohladom Marapava...nech mi supporter vysvetli a DÁ IBA JEDEN PRIKLAD! KEDY BY PORUSIL HRAC FAIR PLAY?stačí mi jeden priklad a budem mudry ako Marapav a konecne budem vediet co je vlastne Fair Play :-D ...ohladom Stingera a dalsich hracov z Rebelov ktori suhlasia z hromadnymi utokmi,len raz by ste ich podporili sialene hromadne utoky a to isté okúsite na vlastnej koži a potom mozeme pokecat ci vas to baví a je to správne....POLOZIM ZAKLADNU OTAZKU:CO JE UCELOM HRY?zabavit sa,spoznat ludi a vychutnat si hru v tom čo je dobrá,nie ju zneuzivat a znechucovat ju vsetkým ostatným...ja trosku hodim podobne prirovnanie napr z reaneho zivota:robite v praci a mate tam 1-2 podivné individuá ktoré sa snazia pokaziť všetko vsetkým ostatným...CO S NIMI UROBITE?
 

DeletedUser

Guest
pokazit ju vsetkým ostatným tak to je choré,asi ste preto aj na DK skoncili lebo si bol pahltný a Legie Skazy vas znicila....POLOZIM ZAKLADNU OTAZKU:CO JE UCELOM HRY?zabavit sa,spoznat ludi a vychutnat si hru v tom čo je dobrá,nie ju zneuzivat a znechucovat ju vsetkým ostatným..

Takže duel je zlej a neni fair play, protože dotyčný přijde ke kompu a je bez energie a bez peněz....kazí mu to hru...
Sebrat pevnost městečku je zlé, protože oni si jí vybudovali a pak přijde nějaká véééliká aliance a sprostě jim jí sebere...no fuj, to neni fér...
Chlape nic jsi ještě nepochopil. Tyhle hry jsou uzavřené světy založené na soupeření a boji, tady se normálně válčí, i když na westu to neni až tak agresivní jako třeba v jiných hrách. Proč myslíš že vznikají na světech různé aliance ? Lidi chtěj soupeře, jinak by stačilo se na začátku domluvit a budovat společně, a povídat si a kamarádit se*1* Lidi chtějí vyhrát a druhého přechytračit , získat moc a převahu a do války patří strategie.....a strategie může být i fake.

DK ? Ach jo.....*15* , ostatně ani tam jsi to nepochopil.
 

DeletedUser14030

Guest
Precti si co jsem psal, pak se dozvis, ze ja hromadne utoky take nepodporuji, jak jsem tady psal. Ale prijde mi posetile domahat se tady nejakeho potrestani a zmeny pravidel, protoze nekdo hraje tak, jak se to vam nelibi lec v ramci pravidel.

A je naprosto absurdni cist vyhruzky od nekoho, kdo se kvuli banu ani nemuze prihlasit na vlastni ucet a ma tak info o deni jen z druhe ruky. To si odpust, je to fakt funny :-))

Bud rad, ze tohle neni realny zivot. Ja myslim, ze ucel tehle hry si tvori kazdy sam, respektive jeji cil. Nekdo chce byt uznavany duelant, nekdo velitel bitev, jiny zas chce mit splnene vsechny ukoly a nekdo zktratka jen rad nekoho vytaci do nepricetnosti
 

DeletedUser

Guest
hyron,ty asi nechapes,mas dlhé vedenie?ano ide v tychto hrách aj o dobyvanie ale v rozumnom meritku a nie ze nejaky psychouš vyhlasi 15 utokov a z toho je 15 fake,keby vyhlasil 4 a 3 z toho su na odlakanie nepriatela,nepoviem ani slovo,duely si absolutne nieco iné a ohladom DK ste ako crew dopadli presne tak ako ste si zasluzili
 
Nahoru