• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Svět 1 - hromadné fake útoky

DeletedUser

Guest
Fake neni jen specialitou podobných her, i velcí vojevůdci používali různé lsti a podrazy, klamné útoky a přesuny armád a bylo by hloupé kdyby hry toto neumožňovali. Lidský prvek musí být na hře znát, jinak nemusíte hrát on line....
 
Ještě stihli vyhlásit na zítřek 2 útoky: Zítra v 04:43 hodin a Zítra v 15:44 hodin, předpokládám, že si na ně stěžovalo hodně lidí z S1. Jen by mě zajímalo, proč dostal suteren blokaci, když on bitvy osobně nevyhlašoval...

Ban nedostává na to že vyhlašuje bitvy, ani že si na něj někdo stěžuje. Zřejmě porušil nějaké pravidlo, či to byl jeden z účtů totožného hráče, jak tady bylo řečeno

Myslím si, že se tento názor zde neprosadí, protože faky jsou jen odrazem toho, jak vypadá celá hra. Vyhrává ten, kdo investuje víc nuggetů.

Jak jinak by to mělo asi být? Kdo investuje, ten se bude mít lépe, to je normální a nic neobvyklého. Nechápu proč to dáváš do souvislosti s něčím špatným.
 

DeletedUser

Guest
Ještě stihli vyhlásit na zítřek 2 útoky: Zítra v 04:43 hodin a Zítra v 15:44 hodin, předpokládám, že si na ně stěžovalo hodně lidí z S1. Jen by mě zajímalo, proč dostal suteren blokaci, když on bitvy osobně nevyhlašoval...

Mulťák. Za vyhlášení bitvy je blok nesmysl.
 

DeletedUser2076

Guest
No já si myslím, že si stěžovalo hodně lidí a support tu situaci vyhodnotil stejně jako já :-) Tedy porušení pravidla Fair play. Je to složitější a situaci znají asi jen hráči S1 ;-) Mezanin a nepomuk měli 1 město, kde byli jen ti 2 hráči a skoro 48 hod vyhlašovali útoky a taky nepatří do žádné aliance. A Jediná aliance, která mohla situaci využít zakázala jakoukoliv účast na těchto bitvách, protože velení ali nepodporuje fake útoky! Max 1-2 plnohodnotné útoky, ne toto.
 

DeletedUser

Guest
Ban nedostává na to že vyhlašuje bitvy, ani že si na něj někdo stěžuje. Zřejmě porušil nějaké pravidlo, či to byl jeden z účtů totožného hráče, jak tady bylo řečeno



Jak jinak by to mělo asi být? Kdo investuje, ten se bude mít lépe, to je normální a nic neobvyklého. Nechápu proč to dáváš do souvislosti s něčím špatným.

Ale to pak už není hra. Nevím, jak to pak někoho může bavit?
 

DeletedUser14030

Guest
Pevně věřím, že ban nedostali za vyhlašování nesmyslných bitev, ale za nějaký prohřešek proti pravidlům, jak už tu psal McBracey.. Ban za multiúčet, to už je jiná.

Však přesně o to jim jde, aby vám znechutili hru, odnaučili vás chodit do bitev a následně získali pevnost, kterou nepřijde takřka nikdo branit. Oni se tím baví, je to jejich taktika, tak proč by měli být podle některých z vás trestáni, za to že vám znepříjemňují hru tím, že hrajou po svém. Ja tuhle taktiku také nepodporuji, ale je to jejich věc. Stejně tak, že mají na svém úctě milion za prodej vzacného Koltu Wyatta Earpse.. To zavání akorát závistí, do toho přece nikomu nic není. Pokud se rozhodli vyhazovat své peníze tímto způsobem, je to jejich věc. Nemůžou to dělat pořád, takže časem toho budou nuceni stejně nechat..

Nejsou jediní, kteří ostatním znepříjemňují hru, ale o tom ta hra přece je. Ban na 5 dní se také nedává pro nic za nic :-))
 
Co je na tom nefér, vždyť s těmi penězmi v bance, si mohou dělat co uznají za vhodné. Na co je střádali?! Aby jim tam leželi ladem? To je to samé, co s vypisováním odměny. Na nějakou hráčku kdsoi vypisoval neustále odmeny a jí se to nelíbilo a považovala to za neférovou věc. Nebylo to nic neférového, stejně jako vyhlašování bitev. Spousta hráčů rozdávala peníze přest trh, za to že příjdete do bitvy, za to že na vás nevybyde bitva. Niomu to nepřišlo divné. Malé lži nebolí, ale pokud se něco nelíbí mi, tak je to nefér.

Dříve se každý oháněl diskriminací, dnes je to naopak zvýhodňování...
 

DeletedUser

Guest
Podla je minimálne trochu choré obhajovat idnvidua ktoré kazia hru vsetkým ostatním a nikto s nimi nesuhlasí,mezanin a nepomuk boli vyhodení zo vsetkých aliancii pretoze to co robia oni,normalny hrac nedokaze pochopit,a Dracox,ak by ste ich útoky vyuzili,dobre viete ze by sme vám to vrátili rovnakým sposobom,bud chceme riadne full bitvy alebo sa nahanat od pevnosti k pevnosti ako stádo splašených oviec,myslim si ze 99% z nás si radsej dobre zabojuje v kvalitnej bitve,ale 1% blbcov sa nájde vždy a všade,myslim ze sme si uz obe aliancie,aj Rebeli aj WH viac menej zvykli na dobre bitvy bez fake protiutokov a vyhovuje nám to,iba 2 šialenci to kazili a verím ze také individua sa uz na svete 1 neobjavia
 

Deleted User - 31870

Guest
Konec všem spekulacím :) Bany byly uděleny na základě porušení pravidel hry (přesný důvod smíme sdělit pouze majitelům účtů). Vůbec se to netýká vyhlašování fake útoků, to proti pravidlům není.
 

DeletedUser

Guest
Konec všem spekulacím :) Bany byly uděleny na základě porušení pravidel hry (přesný důvod smíme sdělit pouze majitelům účtů). Vůbec se to netýká vyhlašování fake útoků, to proti pravidlům není.

a co potom znamená v pravidlách slovo "fair play"?viete ho vlastne definovat ked ho tam máte?Darling a na nieco ste zabudli mam taký pocit,co takto konecne rozdat vyhry za tu sutaz v hladani dyní? *13*
 

DeletedUser

Guest
a co potom znamená v pravidlách slovo "fair play"?viete ho vlastne definovat ked ho tam máte?

Pokud se chceš někoho dotazovat, zda ví co je fair play, tak by jsi to měl vědět především Ty. Vyhlášení faku rozhodně neporušuje pravidla fair play.

Jinak Fair play = Férová hra. Jelikož peníze na vyhlášení získali zcela legálně, není na tom nic neférového.
 

DeletedUser

Guest
to je férove ked nejaký sialenec vyzve milion utokov?a robia to pravidelne...to co vyhlasuju oni niesu ani klasické fake utoky,ako som napisal,oni nechcu ani dobit pevnost a nepuzivaju fake na odlakanie obrancov od pravého utoku pretoze ziadny ozajstny utok neexistuje ina chcu znechutit hracov a znicit svet...poprosim teda suppport,definujte mi v akych pripadoch hrac porusi fair play?
 

DeletedUser

Guest
Máš to mimo jiné definované i v pravidlech, aby toto bylo naplněno, museli by z toho získat výhodu oproti ostatním. Tímto rozhodně nic nezískávají, ostatní ztrácí pouze čas.
 

DeletedUser

Guest
a neziskali by nakoniec výhodu tým keby hraci prestali kvoli šialencom do bitiev alebo nebodaj by fakt hraci uplne prestali hrat svet 1?tým pádom by ziskali vyhodu a zadarmo pevnosti hmm?CO MYSLITE TÝM "získat výhodu oproti ostatním"?to je tazko definovatelne,ja som vacsiu hlupost nepočul,preco davate do pravidiel dost nepochopitelne formulácie ktore sa nedajú ani definovat?konecne by som rád pocul nejake rozumne argumenty
 

DeletedUser

Guest
Je to hraní se slovíčky, pravdu můžete mít oba.

No cíl splněn a to je, že mají bany za něco, co udělali proti pravidlům a je jedno za co.

Jinak by mi nevadilo, kdyby se téma uzavřela, když sem jí založil.
 

DeletedUser

Guest
To, že si to nedokážeš definovat Ty mi je líto. Ale kvůli Tobě pravidla měnit nebudeme. Fair play má zcela jasnou definici, pokud Tě opravdu zajímá jakou, zkus trochu hledat.

A opravdu tady po mě nechtěj příklady porušení FP, to bychom rovnou mohli udělat pravidla na 100 stránek, aby se tam vše vlezlo.

Jak už bylo řečeno, nemohli by to dělat do nekonečna, a stejnou možnost má kdokoliv. To, že jim by to nevadilo, je věc druhá, ale možnost tu má kdokoliv.

A ještě jedna věc, faky útoky probíhají na všech serverech, dokonce ne jen na CZ. Všichni to holt vzali jako součást hry, ikdyž to dost znepříjemňuje život. Takže buď se k tomu postavíte stejně, nebo .... Dosaď si co chceš.
 

DeletedUser

Guest
Promiň, ale v tomto bych se s tebou nejspíš hadál, je rozdíl mezi "Fake útok" a "Fake mezanin a nepomuk" ... ale jak říkám, tahle debata nemá dále co řešit :)
 

DeletedUser

Guest
Nelze rozlišovat, jestli fake vyhlásil hráč A nebo hráč B. Na všechny musí být pohlíženo stejně.
 
a co potom znamená v pravidlách slovo "fair play"?viete ho vlastne definovat ked ho tam máte?Darling a na nieco ste zabudli mam taký pocit,co takto konecne rozdat vyhry za tu sutaz v hladani dyní? *13*

Mě třeba příjde neferové, že hráči obdrží odměny, z nějaké soutěže na foru. Nač já se snažím, když vy dostanete předměty za něco co se hrou nesouvisí?
 
Pořád se tady točíme kolem jedný věci a jaksi se nemůžeme dohodnout,tak to zkusím definovat asi takhle.
Pokud někdo vyhlásí třeba 10 bitev a jen 2 budou opravdu obsazený,potom ano,zbylejch 8 fake povařuju za součást taktiky.Jinak to je prasečina.
Je mi jasný,že support by měl bejt nestranej,ale tady mi příjde,že jaksi píská nestejně.
Jinak si myslím,že Forum je součást hry,čili jestli se někomu nechce hledat dýně,tak je to jeho problém.
Je to zdaleka férovější způsob,jak něco získat,než vyhlašování nesmyslnejch útoků.
 
Nahoru