• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Svět 1 - hromadné fake útoky

Takže duel je zlej a neni fair play, protože dotyčný přijde ke kompu a je bez energie a bez peněz....kazí mu to hru...
Sebrat pevnost městečku je zlé, protože oni si jí vybudovali a pak přijde nějaká véééliká aliance a sprostě jim jí sebere...no fuj, to neni fér...


Přesně tak; v takovém případě by bylo všechno nefér, sebrat pevnost těm co si ji postavili, či duelovat hráče kteří nemají potřebné schopnosti a uroveň.

Já bych se vůbec nedivil pokud by se tady na forum dostavili tito dva hráči a žalovali by na vás že hrajete neférově. Ono jsou v obraně dva ale vás tam je dvacet! To je férový boj?! To je srabárna...
 

DeletedUser

Guest
Precti si co jsem psal, pak se dozvis, ze ja hromadne utoky take nepodporuji, jak jsem tady psal. Ale prijde mi posetile domahat se tady nejakeho potrestani a zmeny pravidel, protoze nekdo hraje tak, jak se to vam nelibi lec v ramci pravidel.

A je naprosto absurdni cist vyhruzky od nekoho, kdo se kvuli banu ani nemuze prihlasit na vlastni ucet a ma tak info o deni jen z druhe ruky. To si odpust, je to fakt funny :-))

Bud rad, ze tohle neni realny zivot. Ja myslim, ze ucel tehle hry si tvori kazdy sam, respektive jeji cil. Nekdo chce byt uznavany duelant, nekdo velitel bitev, jiny zas chce mit splnene vsechny ukoly a nekdo zktratka jen rad nekoho vytaci do nepricetnosti

Stinger,no coment,meles uplne z cesty
 

DeletedUser14030

Guest
Spis ty jen nedokazes pochopit, co se ti tady snazi nekolik lidi vysvetlit. Ale nevadi, hold to s tim vedenim asi taky nebude nejlepsi..

PS "no coment" neznam, "no comment" se pise s dvema m, pro priste.. ale to uz bych vazne mluvil z cesty, kdybych se o tom chtel stebou bavit :-)
 

DeletedUser

Guest
hhmm,tak ty si tiez pojedol mudrost sveta :-D myslim ze s tebou sa bavit ani nedá :-D
 

DeletedUser

Guest
connavare, strategie je strategie a nejlepší strategie je ta, co vyvede soupeře z rovnováhy a dokáže mu jak je bezmocnej....podle reakce na ty dva zablokovaný zoufalce je ted celej S1 naruby a to asi chtěli :)
A jestli je ta strategie dobrá a přinese ovoce je vedlejší....do hlavy jim nevidíš a nevíš oč jim jde.

A DK nech na DK...napiš mi ve hře. S7....a můžeme se o tom bavit.
 

DeletedUser9530

Guest
Že bych začal hrát i na S1? Hyrone, půjdem do toho? To fňukání ostatních se mi líbí :). Sakra, čekal bych ty nejostřílenější hráče na jednou z nejstarších světů a ne bandu ubrečených greenhornů. Svět nikdy nebude fair, zvykněte si, bojujte nebo to vzdejte :tom:.
 

DeletedUser9371

Guest
Na net fóru padl návrh třeba na omezení na jeden útok na jednoho hráče za 12h. To by je rychle přestalo bavit. Toto omezení by stále umožnilo fakeovat (což je právoplatná strategie pro ochranu slabších), ale musela by to být dohodnutá skupina, ne jen jeden nebo dva šílení jedinci.
Samozřejmě podle tamních supporterů tento problém neexistuje:-), tedy není co řešit.

Ty jsi ten poslední, který se má co vyjadřovat k fejkům. :ireful:
Kdo chce zažít na vlastní oči třeba 15 bitev vyhlášených za den, hrajte svět sedm. Poslední perla z víkendu, jen na moje pevnosti vyhlášené 3 bitvy ( útoky ). Celkem mám posit 12 bitev mezi 2 aliancemi, jestli se nepletu.
Je to hra, bitva a strategie. Jestli vyhlásím za den 3 útoky a jsem jako jeden z mála ve všech 3 útocích, fejk to u mě není.
 
A jestli je ta strategie dobrá a přinese ovoce je vedlejší....do hlavy jim nevidíš a nevíš oč jim jde.



Byl jsem smazanej,protože jsem napsal,že do hlav jim sice nevidím,ale vím co tam mají.Čili to píšu znova.
Co svět Westu stojí,stále má někdo nějaký problémy.Uhýbání,obrana v pevnosti,schopnosti a neschopnosti charakterů,výhody-nevýhody vyůpývající ze hry atd.
tak si vy,hráči s nadhledem projděte složky fora a spočítejte kolikrát tam někdo nebyl s něčím spokojenej,kolikrát bulel,kolikrát si potom i sám protiřečil a potom se bavme o partě ubulenců,potažmo greenhornů.
v tom případě je to asi tak 60%hráčů.,nebo notorickejch stěžovatelů.

viz dnes.problém s půjčováním věcí do sad.kamarád něco má,já ne.Tak mi to slušně prodá,já doplním sadu,získám ocenění,za stejnej peníz mu to vrátím,no a problém je na foru.Získal jsem výhodu,protože mám kamaráda.
je to fér?
A ten kdo se na to ptá,není to náhodou ubrečenec?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Že bych začal hrát i na S1? Hyrone, půjdem do toho? .

Chlape, rozhodně ne, já pouze jeden svět....lvl 120 a konec, pokud to nesmažu po 3000 duelech.
Do té pasti, abych se snažil získat všechny unykáty a třeba i zlatého oslíka mě tvůrci nechytí.
 

DeletedUser14186

Guest
Na net fóru padl návrh třeba na omezení na jeden útok na jednoho hráče za 12h. To by je rychle přestalo bavit. Toto omezení by stále umožnilo fakeovat (což je právoplatná strategie pro ochranu slabších), ale musela by to být dohodnutá skupina, ne jen jeden nebo dva šílení jedinci.
Samozřejmě podle tamních supporterů tento problém neexistuje:-), tedy není co řešit.


U těch šílených jedinců by si měl začít ve tvé alianci a pořádně se chytit za nos.:D
A než začneš něco vykřikovat , tak ti rovnou odpovím! Na hrubý pytel - HRUBÁ ZÁPLATA.

:zásek:
 

DeletedUser

Guest
Ty jsi ten poslední, který se má co vyjadřovat k fejkům. :ireful:
Kdo chce zažít na vlastní oči třeba 15 bitev vyhlášených za den, hrajte svět sedm. Poslední perla z víkendu, jen na moje pevnosti vyhlášené 3 bitvy ( útoky ). Celkem mám posit 12 bitev mezi 2 aliancemi, jestli se nepletu.
Je to hra, bitva a strategie. Jestli vyhlásím za den 3 útoky a jsem jako jeden z mála ve všech 3 útocích, fejk to u mě není.

U těch šílených jedinců by si měl začít ve tvé alianci a pořádně se chytit za nos.:D
A než začneš něco vykřikovat , tak ti rovnou odpovím! Na hrubý pytel - HRUBÁ ZÁPLATA.

:zásek:

Dobře chápu, že jsem vás naštval, když mi to nedalo a ne úplně přiměřeně jsem reagoval ve vašem fóru k výročí. Nicméně vaše příspěvky jsou vyloženě provokací :-)
Netuším, proč bych se měl nevyjadřovat k fakům, i kdybych je dělal či nedělal. Žijeme v demokratické zemi a hrajeme hru se slušně demokratickým fórem, takže můžu sdělovat svůj názor a jen jsem se vyslovil, že to trápí i ostatní jazykové mutace westu. Navíc jsem členem aliance na kterou šlo za poslední měsíc 47 útoků (od 13.10 do dneška) vyhlášeného jedním člověkem, takže mám s tímto problémem jisté zkušenosti.

Když už jsi stěžuješ na 15 bitev (což se objevuje i na jiných světech), tak tuším, že mluvíš o noci z 5.11 na 6.11 (řekněme od 20h do 15h druhého dne), kdy proběhlo 11 bitev. Z toho bylo 7 útoků na nás (6 vašich + 1 neutrál) a 4 na vás (3 na Krosnovo město), ani jednu bitvu jsem nevyhlásil já, takže mi tu nevyprávěj nic o fakeování. Nikdy v poslední době nebylo 15 bitev v náhledu.


Mě se "líbí", jak si dokážete stěžovat, že naše aliance "kazí" bitvy.
Pro nezasvěcené: Když se kdokoliv koukne na jednoduchou statistiku z období 3.10 až 3.11 (novější jsem zatím nedělal, ale pokračuje to ve stávajícím trendu), tak

Oni měli 18 útoků bez našeho protiútoku (z toho 3 dvojútoky, 8x s fakem toho fakera). My jsme měli 3 (jeden jedinný trojútok).
Oni začali 3 útoky, na které jsme dali protiútok (nikdy nebyl víc jak jeden protiútok).
My jsme začali 7 útoků, na které reagovali protiútokem (takzvaně je "zalepili") (2x dvojitý protiútok, 3x jednoduchý protiútok, 2x to bylo koplikovanější)

Celkově My vyhlásili 18 bitev (3 single, 7 počátečních, 8 protiútoků)
Oni dali 33 bitev (18 bez naší odpovědi, 3 s odpovědí a 12 v reakci na náš útok/protiútok)
Ten faker dal 41 bitev.


Tato statistika snad dovede přesvědčit nezaujatého hráče, že my nejsme až tak zlí, jak se říká. Nikdo netvrdí, že jsme svatoušci, já třeba si velmi rád popíchnu do soupeře i do vlastních spoluhráčů. Je to jen hra a tyto konflikty k ní patří. Část mě je dokonce ráda, že se tam Fae objevil a rozčeřil stojaté vody.
 

DeletedUser14186

Guest
Ale no tak

To že jste vyhodili hráče FAE z vaší ALI a tím ho naštvali je jen a jen Váš problém.Nestěžuj si na někoho.A když toho druhá strana využije , tak si nestěžujte.Je to Divoký západ. To si jako budem hrát na slušňáky s jednou bitvou denně? Ale říkám začněte u sebe mi dáme třeba více bitev ale s odstupy tak , aby se dali stihnout a vy dáte hned dvě slepený? No to si piš , že se vám to vrátí :D a ještě s úrokama.Nikdo na to neni zvědavej:D:zásek:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pokud se nedokážeš bavit s fakty, tak je to jen plácáním slov. Každý žije v jiném okolí, takže je jinak ovlivněn a psychiky rozpoložen. Něco jako absolutní pravda neexistuje, takže vím, že ty mě nepřesvědčíš o své pravdě a já tebe zase o své.

Ale toto je už off topic.
 

DeletedUser

Guest
prosim odpoved ,viete? :D ja som dal asi zlu

Akú šancu na zásah (v útoku) má hráč, ktorý má: 50 vytrvalosť, 50 skrývanie, 100 uhýbanie, 100 presnosť a 200 vodcovstvo
41.44
40.44
44.44
44.41
 
Nahoru