• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

The west v mobilu

DeletedUser

Guest
čau lidi chtěl bych si koupit novej mobil a uvažuju o Nokii 5800 XpressMusic jeden z důvodů proč novej mobil chci je to abych z něj přes wifinu moh taky na west. Máte někdo zkušenosti s timhle mobilem? Dá se z něj west aspoň spustit?...nebo mi můžete doporučit nějakej jinej? Chtěl bych mobil hlavně na MP3 a internet přes wifi a taky aby se na něm dali hrát nějaký slušný java hry když je nuda a za nějakou rozumnou cenu :)
 

DeletedUser

Guest
sony ericsson xperia ::): podle toho jaky bys chtel...dobry je x10 mini pro...ma to qwerty klavesnici, wifi a je to asi jako mp3 velke :::)):: se podivej na recenze na netu ::):
 

DeletedUser

Guest
ten má tu vysouvací klávesnici a to mě se nelíbí já chci dotekáč :D...a jinak displej to má až moc malej na internetový stránce bych musel asi milionkrát zvětšit aby to vůbec šlo přečíst ne :D...mobil na MP3 tim sem myslel jako aby měl dobrou kvalitu přehrávání hudby ne velikost:D...navíc je skoro 2x dražší než ta nokie...a co říkáte na tu nokii 5800 myslíte že to je dobrá volba?
 

DeletedUser

Guest
Tak, zkoušel jsi na ní west? Já zkoušel na xperii x10 mini v t-mobilu net, ale ten displej je fakt malej :(
 

DeletedUser

Guest
no tak vidíš...já třeba ještě nikdy nedržel dotekáč v ruce, akorát jednou HTC HD2, ale nezkoušel jsem na tom west...to htc neni špatný ale je moc drahej a je to zase až moc velký pádlo který se nevejde do kapsy :D...tu nokii jsem taky ještě neměl v ruce ale má 3,2 palcovej displej a to neni zas tak špatný to by na net snad mohlo stačit spíš jestli to tam vůbec pujde spustit a tak...třeba i boje o pevnost atd.
 

DeletedUser

Guest
no o to jde...vleze se ti skoro vsude :::)):: nebo jeste bych mohl doporucit xperii x1 ::): ten je docela velky uz
 

DeletedUser

Guest
Bitvu podle mě roschodíš na netbooku. Za těch 6 000 když ho chceš na TW a přenosnej. Nebo nejakej menší tablet.
 

DeletedUser

Guest
mg já nechci netbook ale mobil!! :D

...ta xperia x1 v čem je lepší než nokia 5800 kromě toho že má lepší procesor? Na nokii snad pujde přetaktovat na stejnou frekvenci jako má x1 a možná bude mít i lepší kvalitu mp3, když je dělaná speciálně pro to :)...a taky má o 0,2 palce větší displej :D a je o 2000 kč levnější :)
 

DeletedUser

Guest
rozhodne hraje velkou roli ten dotykovy displej ::): to musis poznat sam ten rozdil kdyz drzis iphone a nejaky dotykac za 3 litry ::): (nerikam ze je iphone nejak dobry ale ta kvalita displeje tam je)
 

DeletedUser

Guest
rikam ze to musis poznat sam :D to se neda popsat...lepsi citlivost...atd...
 

DeletedUser

Guest
no tak to řeknu...citlivost :D...právě proto jsem se ptal jestli tu neni někdo kdo s tou nokii 5800 má zkušenosti že by mi o ní něco řek :D
 

DeletedUser

Guest
ma ji kamos....v ruce sem ten mobil mel...a neni zas tak dobry....::):
 

DeletedUser

Guest
Taktovat mobil? Ty víš jak? Jinak, rozdíl citlovosti iPhonu 4 a Samsungu staru je velkej :D
 

DeletedUser

Guest
tak zatim jsem procesor v mobilu nikdy netaktoval, ale muj kamarád jo a navíc je na netu spousta návodů a všechno je jednou poprvý ne :D...maxpayne kterej mobil bys mi teda doporučil? :)...ale za podobnou cenu jako je ta nokie já zase peníze netisknu :)
 

DeletedUser

Guest
tak xperia x8 je horší a starší než nokie 5800 a jestli je podle tebe dobrá ta, tak bude dobrá i ta nokie :D...levnější je asi jen o nějaký tři stovky a to už se podle mě vyplatí jít do tý nokie :D
 

DeletedUser

Guest
nokia x6 je skoro to samý jako nokia 5800 akorát má kapacitní displej a to je podle mě spíš nevýhoda a je o cca 1500kč dražší a ten samsung se mi nelíbí ani vzhledově a ani nemá žádnej pořádnej OS:D...
 
Nahoru