• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

The west v mobilu

DeletedUser

Guest
Nokia X6 má 16GB intérní paměti, 5 MPx foťák a skvěle se drží :)
 

DeletedUser

Guest
hmmmm to už je něco jinýho...ten by šel:D...ale ta cena...ideální by bylo něco mezi timhle a nokií 5800 jako cenově i výkonnostně :D...já vim sem náročnej ale já v těch mobilech nemam zas takovej přehled :)
- - -
16 gb paměťovku si můžu strčit do nokie 5800 taky, když si budu chtít něco vyfotit jen tak aby bylo poznat co na tý fotce je tak mi stačí ty 3 mpx co má 5800 a když budu chtít kvalitní fotku tak to stejně vyfotim 10 mpx foťákem :D...viděl jsem nějaký videa na youtube s nokií 5800 a vypadalo to že se drží dobře i ta :D
- - -
počkat teď koukam v jiných obchodech ho maj i za 5000...nechápu proč je na tý alze tak drahej...asi toho u5i beru :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No, mám roční zkušenost s Nokii 5800 ( zhruba rok ;) ) Ale pro mně je to děs oproti X6.
Ale chceš QWERTY klávesnici ? Foťák ? Paměť ?

P.S. Do Nokie 5800 narveš tuším 8GB :D
 

DeletedUser

Guest
přečti si první příspěvek...qwerty klávesnici to jako myslíš tu hardwarovou vysouvací? ne tu právě nechci ta se mi nelíbí, chci čistě dotekáč a nejlíp odporovej :D...jinak nevíte jestli na tom u5i pujdou i nějaký hry? štu že nepodporuje javu...to je u novějších mobilů normální nebo na něm prostě nerozchodim žádný hry?
 

DeletedUser

Guest
Symbian, nvm jak to má. Něco je na něj rozhodně. na **-*****.** (radši :D ) toho je na symbian... Třeba Asphalt4 Elite Racing, Assasin's Creed 3d... Já asi šáhnu po Ainu.
 

DeletedUser

Guest
mluv na mě česky :D...chápu dobře teda že na u5i jsou hry?...je to teda dobrá volba myslíte?
 

DeletedUser

Guest
na samsung si musis nahrat firmware aby ti sla java a tim ztracis zaruku (pokud ma samsung operacni system..)
 

Deleted User - 32331

Guest
mám SE s wi-fi ale west nejde kvůli javascriptu:zásek:
 

DeletedUser

Guest
ale já mluvim o sony ericcsonu u5i...to je to samý? takže když si tam nenahraju firmware a neztratim tim záruku tak mi tam nepujdou ani hry ani west?...hm tak to ne, asi zůstanu u tý nokie 5800:-(
- - - -
ale ne...omg, teď koukam že ten u5i javu má, nevim kde jsem to čet možná sem si to splet s jinym mobilem:D...takže asi pujdu do toho :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Máš zač :D já Vivaze nebo aino, ale asi aino... jinak, west asi ne, nevím jak je ta mapa... ale jestli hraješ DK tak ano. Neříkám že tam west nejde, ale ani že tam jde.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To bych radši bral Staaaaaaaaarej t-mobile g1 + nový Android 2.2
Pardon, Vodafone ma 2.1. Ale mě se zdá stejně malej :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
:D tak teď nevim :D...nokie 5800, u5i nebo aino :D...všechny vypadaj dobře:)...kterej z nich má nejlepší kvalitu mp3? ta nokie je xpressmusic takže asi bude mít dobrý mp3, ale nevim jak u těch druhých dvou :)
- - - -
tim myslim mp3 ve sluchátkách...jasně záleží taky na typu sluchátek ale na mobilu taky...repráky má prej u5i vivaz nanic ale to by mi ani moc nevadilo spíš jestli je dobrá kvalita zvuku ve sluchátkách...nevíte?...do toho aina asi nepudu ale furt nevim mezi těmahle dvěma :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
v tom pripade bych bral ten sony ericsson u5i protoze s nokiema nemam moc dobre zkusenosti ::):
 

DeletedUser

Guest
ale zase jestli rozbalim mobil spustim mp3 a nepujde to poslouchat...to bych s nim asi třísknul o zem:D...u tý nokie mam aspoň jistotu že tam ta kvalita bude...a jakože já to poznam protože sem hudebník a nějakej ten hudební sluch mam :D
 

DeletedUser

Guest
Kdyžtak si koupíš nový sluchátka, no :D. A já bohužel Aino mít nebudu :( buď x10 mini normal/pro (?) nebo Samsung monte/jet (?) a nebo asi x8
 

DeletedUser

Guest
Kup si třeba HTC Wildfire :). Já mám na PSPéčku wifinku ,ale nefunguje mi the-west vždy to napíše neaktivoval jsi java-script! A přesto ho mám zapnutý. Škoda že moje PSPéčko není flashnuté...
 
Nahoru