• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

The west v mobilu

DeletedUser

Guest
posuvníky

Já hraju na HTC Desire HD, a celkem to jde, i když se musím obejít bez skriptů, na které jsem zvyklý na PC. Jediny problém mám s posuvniky, které se mi vůbec nezobrazují, takže nemuzu listovat inventářem, chatem, ani zpravama, což je hlavně u toho inventáře dost nepříjemné. Asi to bude problém Androidu, protože jsem zkoušel spoustu prohlížečů, a v žádném se nezobrazí. :-(
 

DeletedUser

Guest
Tak nakonec to vyřešil mobilní Firefox. Funguje všechno, včetně posunu a skriptů, jen bitvy ještě ne.
 

DeletedUser13667

Guest
Posuvníky nefungují ani na iOS, nevíte někdo o prohlížeči na iOS, na kterým by šly a šly by na něm i bitvy?
 

DeletedUser

Guest
Myslím že bitvy ti nepůjdou nikde. Jedou sice přes flash a ten už dost mobilů podporuje. Ale když se kouknu jakou jsou občas problémy i na pc tak na mobilu už sakra ne.
 

DeletedUser

Guest
Boje o pevnost vobec neriesim. Cize vravis ze ide uplne super? Doporucis mi ho? Dakujem velmi pekne.
 

DeletedUser

Guest
nic lepšího než tohle a iPhone 4S neseženeš. Bitvy jdou na tabletech.
 

DeletedUser

Guest
iPhone 4s ma flash pokud vim tak ne !
a neznamena ,ze kdyz je nejdrazsi a nejprestiznejsi znacka ,ze tam pude vse
 

DeletedUser

Guest
Omg. Já to mám přesný inormace, ne pokusy, omyly. že jdou bitvy na iphonu neříkám, a TW de bez flashe. přepneš n HTML duely.
 

DeletedUser

Guest
Skuska, skuska. Prave testujem svoj novy samsung galaxy 2 a max spokojnost. Hra a forum fici ako ma.
 

DeletedUser

Guest
Ak sa niekto chysta kupit mobil a chce aby mu siel na nom west doporucujem velmi samsung galaxy 2. urcite si nainstalujte firefox. Hra ide krasne. Displej je neuveritelny. Vsetko funguje ako ma okrem pevnosti???. Ja osobne som neskusal bitku o pevnost ale chystam sa nato. Este je trosku problematicke pohybovat sa mapkou ale da sa to zvladnut. Jedina nevyhoda telefonu je mensia vydrz baterie, co sa da odstranit pridavnou bateriou za 20 euro.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ja mám zasa Samsung Galaxy S Plus. West na ňom šlape bez problémov, ale bitky som ešte neskúšal. Tento mobil môžem len odporučiť, rýchly, internet načítava perfektne, videá v HD, podporuje flash a mnoho ďalšieho... Len odporúčam...
 

DeletedUser13667

Guest
Je potřeba mít telefon s flashem. A flash má jedině android.
 

DeletedUser

Guest
ja mám samsung galaxy mini a nemá flash ale TW ide v pohode no okrem bojov ale inak ide všetko

Aby som nezabudol, mám nainštalovanú Operu mobile
 

DeletedUser13667

Guest
ja mám samsung galaxy mini a nemá flash ale TW ide v pohode no okrem bojov ale inak ide všetko

Aby som nezabudol, mám nainštalovanú Operu mobile

To ano, ale bitvu tam nespustíš.
Já na iphone taky chodím na west, ale bitvy se bohužel nedokážu účastnit.
 
Nahoru