• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.32

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6989

Guest

DeletedUser

Guest
Ty gzichty sou celkem dobrý :D a těším se na tu novou grafiku ;)
 

DeletedUser

Guest
Me se zda, ze najmuli novyho grafika, kterej ma trochujinej styl nez ten predtim a dela takovy....ne moc westovy veci....nepusobi to na me uz westernovsky vubec...zmenilo se to uz od kalhot a opasku....od te doby se me to prestalo uplne libit.....

s puvodnim westem uz to ma bohuzel spolecnyho malo
 

DeletedUser

Guest
Zatím to vypadá, že ano ;)

PS:Tou tečkou špatně si mě půvdoně úplně zmátl :D nebo psíš zabrzdil pochod mých myšlenek :D
 

DeletedUser7904

Guest
Tiež bolo spomínané že pridajú obchod do pevnosti, nový duelový systém... :pianista:

http://devblog.the-west.net/?p=672&lang=en
[SPOIL]Currently planned for 1.32

- new Duel system

- new Achievement system

- Fort shop

- Rebalancing jobs / items

- Many Achievements[/SPOIL]
 
Jakto čtu, tak by mě zajímal ten "rebalancing", to se mi nechce líbit. Zase to pohne s hrou někam jinam. Každopádně to je věc, kterou budou muset provést.
 

DeletedUser6989

Guest
Jakto čtu, tak by mě zajímal ten "rebalancing", to se mi nechce líbit. Zase to pohne s hrou někam jinam. Každopádně to je věc, kterou budou muset provést.

Týká se to jen prací a předmětů,takže si myslím,že více přispůsobí práce řemeslům -> vyšší šance nálezů některých produktů,změna PB ...
 

DeletedUser1575

Guest
no hlavně že po skoro 2 letech budeme mít ty obchody v pevnostech
 

DeletedUser8989

Guest
JJ mě by zajímalo co v něm bude jestli nějaké oblečení nebo nové zbraně .. Nevíte někdo o tom víc ?
 

DeletedUser6989

Guest
JJ mě by zajímalo co v něm bude jestli nějaké oblečení nebo nové zbraně .. Nevíte někdo o tom víc ?

Čas od času se objeví nové info jako třeba DNES :
http://devblog.the-west.net/wp-content/uploads/2011/05/Bildschirmfoto-2011-05-17-um-12.16.47.png

-nová grafika + nějaká vylepšení (ukazatel nyní ukazuje,kolik produktů zbývá v batohu)
-TYTO ZMĚNY UŽ JSOU NA BETĚ

Po vydání v 1,31 jsme se rozhodli učinit nějaké změny v systému řemesel :

1. Doba potřebná k znovupoužití výrobku (cooldown) snížena na 10 minut

2.Snížili jsme obtížnost startovních receptů což znamená,že budete potřebovat méně produktů pro startovní výrobky (dokud schopnost nedosáhne 100)
Dříve (1,31) - Dřevěné uhlí - 3 dřevo/2 žula/4 seno; Marmeláda 3x Hrnec/7x borůvky/10x cukr/1x dřevěné uhlí
Nyní (1,32) - Dřevěné uhlí - 1 dřevo/1 žula/1 seno ; Marmeláda 1x hrnec/3x borůvky/5x cukr/1x dřevěné uhlí
- jak vidíte,rozdíl je podstatný (v řemeslu kuchař mám skill 75)

3. We want to add some more start recipes which will build an own chain for example: You do a job to get leather after you found one leather you will be able to craft it to “better” leather. This “better” leather can be used to create “much better” leather with “much better” leather you will be able to create an item to use. As you can see with that chain you will be able to find just one leather and craft 4 times. (These chains are planned for every profession until a skill value of 25 or something like that).


- Tohle bude oříšek - radši nechám originál,kdyby mi nebylo moc rozumět :::)):: - Chceme přidat více startovních receptů které budou tvořit vlastní řetěz,například : Děláš práci k získání kůže,a až jednu najdeš,budeš moci vyrobit lepší kůži.Tato lepší kůže může být použita na výrobu mnohem lepší kůže se kterou budeš moci vyrábět výrobky.Jak můžete vidět,s tímto řetězem budete schopni najít jednu kůži a vyrábět 4 krát (tyto řetězy jsou plánovány pro každou profesi od schopnosti řemesla 25 nebo tak).

! NEVÍM,JESTLI TO BUDE V UPDATU 1.32,NEBO JEŠTĚ DOUPRAVENÍ 1,31 -UVIDÍME !
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ze začátku to byla parádní onlinovka, kde ani nuggeťáci neměli takové výhody jako jiní platící hráči v jiných onlinovkách. Že se výhody nuggeťáků budou zlepšovat a rozdíl nuggeťáků a ostatních hráčů bude zvyšovat - s tím asi počítali všichni, protože to je osud 99% onlinovek. Což mi vadí, přestože nuggety v omezené míře sám používám, ale smířil jsem se s tím - nakupování nuggetů jsem si mohl vždy zdůvodňovat jako podporu hry, podporu rozvoje. Jak ale koukám na updaty od konkrétního čísla - 1.27, tak mi podporování hry bere chuť stále více a více. Pokud bych se měl držet na slušných a vysokých příčkách žebříčků, musel bych tu být více, než jsem musel dříve, investovat více nuggetů... A proč mám být stále rozvojovým pomocníkem, když vidím výsledky? Od povedené grafiky, která se do hry přesně hodila se upouští, kombinuje se s grafikou nějakého maniaka, který má absolutně jiný vkus a cpe ho do hry.. Těch 60 nových charakterů mluví za vše, ani obchodník - v jádru dobrý nápad, se grafikou zcela vymknul.. O herních propadech se snad není potřeba zmiňovat - stále se jen vymýšlí další kraviny, poslední užitečná novinka byly pevnosti. A když jsem po pár hodinách práce vymyslel jedinečný build, tak má přijít další update, který nejenže hraje přímo proti němu, ještě dává esa do rukou mulťákům a přidává k tomu dalších pár kravin a již zmiňovanou a silně nepovedenou grafiku?

Loučí se jeden z (v minulosti) největších nadšenců TW. Hodně štěstí ve hře.
 

DeletedUser

Guest
Ze začátku to byla parádní onlinovka, kde ani nuggeťáci neměli takové výhody jako jiní platící hráči v jiných onlinovkách. Že se výhody nuggeťáků budou zlepšovat a rozdíl nuggeťáků a ostatních hráčů bude zvyšovat - s tím asi počítali všichni, protože to je osud 99% onlinovek. Což mi vadí, přestože nuggety v omezené míře sám používám, ale smířil jsem se s tím - nakupování nuggetů jsem si mohl vždy zdůvodňovat jako podporu hry, podporu rozvoje. Jak ale koukám na updaty od konkrétního čísla - 1.27, tak mi podporování hry bere chuť stále více a více. Pokud bych se měl držet na slušných a vysokých příčkách žebříčků, musel bych tu být více, než jsem musel dříve, investovat více nuggetů... A proč mám být stále rozvojovým pomocníkem, když vidím výsledky? Od povedené grafiky, která se do hry přesně hodila se upouští, kombinuje se s grafikou nějakého maniaka, který má absolutně jiný vkus a cpe ho do hry.. Těch 60 nových charakterů mluví za vše, ani obchodník - v jádru dobrý nápad, se grafikou zcela vymknul.. O herních propadech se snad není potřeba zmiňovat - stále se jen vymýšlí další kraviny, poslední užitečná novinka byly pevnosti. A když jsem po pár hodinách práce vymyslel jedinečný build, tak má přijít další update, který nejenže hraje přímo proti němu, ještě dává esa do rukou mulťákům a přidává k tomu dalších pár kravin a již zmiňovanou a silně nepovedenou grafiku?

Loučí se jeden z (v minulosti) největších nadšenců TW. Hodně štěstí ve hře.

souhlasim ale tohle snad neni duvod skoncit s hrou ne ?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru