• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Update 1.32

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9890

Guest
myslím že to myslel tak že je to čím dál víc modernější.
 

DeletedUser9177

Guest
já se těším na 1.32 na ty avatary dám si nějakej originální
 

DeletedUser

Guest
Podle nových avatarů to vypadá, že se nám pomalu z the west stává the sims :D
 

DeletedUser8989

Guest
Jestli se zde můžu zeptat :) Nevíte někdo co bude vtom obchodě v pevnosti ? Nebo k čemu bude sloužit ? :) děkuji za každou odpověd :)
 

DeletedUser6989

Guest
Po dlouhé době opět přidám novinky týkající se průběhu updatu.Na facebooku ( http://www.facebook.com/TheWestGame ) se můžete dozvědět,že systém avatarů (vzhledů charakterů) je hotový,ale zatím ještě není na betě.
 

DeletedUser

Guest
No a za chvilku budem chodit sami jako třeba ve 4story:::)):::::)):::::))::
 

DeletedUser

Guest
The west je zajímavá hra hlavně díky jejím lidem. Hrál jsem hodně online her, ale snad v žádné z nich nebyla hráčská základna, tak různorodá. Tam většinou lidé update buď skoro jednohlasně přijali, nebo odsoudili. Zde se opravdu potvrzuje pravidlo, co hráč, to názor skoro u všech updatů.

Jak už jsem tu jednou kdysi řekl. Podle mého názoru je west něco jako česká politika. Zákonodárcům nejde o nic jiného, než nahrabat co nejvíce peněz. (Jako naše inno.) A když už se občas pokusí o nějakou reformu, (update) tak je to většinou špatně. Né, že bych updaty ve westu nechtěl.... Bez nich by to byl brzo stereotyp, (Což už je stejně.) díky kterému by hra omrzela i to tzv. tvrdé hráčské jádro.* Ale příjde mi, že ty updaty jsou moc malé, nevýrazné a ještě se ubírají špatným směrem. Poslední, opravdu přelomová věc podle mě byly pevnosti. Na bitvy v pevnostech se většina hráčů těšila třeba ještě po půl roce, ale postupně i ony zapadly do stereotypu. Já nechápu co inno pořád dělá? To se tam, tak tým o 10 lidech zabývá vývojem snad všech jejich her ne?! Protože jinak už by většina skvělých věcí, která tu už byla mnohokrát probírána, byla dávno ve hře. (Například: železnice, žoldáci, sever vs jih, gangy banditů, vykrádání bank a dostavníků....) Tohle jsou věci, které by hru na dlouho zase oživily.... Podle mě to prostě nemůže být zase tak složité. A jako by si inno neuvědomovalo, že by to zastavilo odliv většiny hráčů a tím pádem by se nesnížil jejich příjem z nuggetů. Podle mě je i špatná strategie typu: Uděláme co nejlepší prémiové výhody a budeme mít více platících. Protože já si myslím, že díky tomuhle pak na hru nekašlou jen ti co si prémium neplatí, (Na kterých innu nezáleží.) ale i ti kteří si prémium kupují příležitostně. (A těch je dost.) A zůstane jen těch "několik", kteří si prémium kupují pravidelně.
A ještě zpět k těm updatům. Myslím si, že třeba taková celkem nevýrazná věc. (Neomezené lvly budov.) By mohla být naprosto zlomová. Žádná z budov by nešla dostavět. (Stavěly by se i obchody, ale nic by v nich nebylo.) Ptáte se proč? Jednoduše odpovím: Žebříček. Ano. Normálně by se počítaly body do žebříčku a města by se tedy stále mohla předhánět. Přineslo by to výhodu třeba stavitelům, že by stále měly co stavět a tudíž by se nemusely předělávat. Také by bylo zaco utratit na vyšších lvlech skoro nepotřebné prachy. A celkově si myslím, že by to hru dost oživilo. Protože ta prestiš 1. místa v žebříčku, by hnala města kupředu.

*Tvrdé hráčské jádro-Podle mého názoru, to je skupina nadšenců, kteří hrají west od založení a dávají mu vše.... (V tom případě jsem rád, že se mohu považovat za jeho člena :) )

A ta grafika zase není tak zlá, ale jak říkám, není to nic výrazného....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Já ti nevím, ale když se ti pořád něco nelíbí, proč hru hraješ? Inno nepatří mezi firmy, které by jen hrabaly - nakonec kdo tě nutí, aby sis kupoval prémium? Nikdo, je to tvá vůle. A jestli někde prémium výrazněji ovlivňuje chod světa, tak je tomu na Buffalu a Arizoně, jinde ho sotva pocítíš.
 

DeletedUser4860

Guest
Je už znám alespoň nějaký přibližný termín zavedení tohoto "updatu" ?
 
Já ti nevím, ale když se ti pořád něco nelíbí, proč hru hraješ? Inno nepatří mezi firmy, které by jen hrabaly - nakonec kdo tě nutí, aby sis kupoval prémium? Nikdo, je to tvá vůle. A jestli někde prémium výrazněji ovlivňuje chod světa, tak je tomu na Buffalu a Arizoně, jinde ho sotva pocítíš.

On ještě zapoměl do tohoto přirovnání začlenit sebe. Jako klasický volič, co zapáleně odevzdá svůj hlas a pak na své zastupitele začne nadávat už z principu.

Ale v dnešní době se sluší jen nadávat a přehánět. Každý vidí ve všem komplot, když se mu ve hře nedaří, tak si hned myslí, že nás hra "nutí" si nakupovat nugety, aby se dařilo lépe. Inno provozuje hru, my jsme zákazníci, pokud se nám zboží nelíbí, tak se mrkneme po jiném. Chápu že lidé nadávají na drahotu běžných věcí, ale stěžovat si na vynakládání prostředků na zábavu, tak to už je úsměvné. Pokud by to chodilo jako v běžném krámu, tak by přišel vedoucí a řekl by; "Pardon pane, je nám bohužel líto, že se budeme muset zříct vaši přízně, ale už se k nám nevracejte" a bylo by to vyřízené.
 

DeletedUser

Guest
Naprosto tuto reakci nechápu. Já proti kupování prémia vůbec nic nemám. Jeho cena mě vůbec netrápí. A sám si ho občas koupím. Nádávat? Komu/Na co jsem tu nadával? Přehánět? Já jsem pouze popsal současnou situaci. Můj příspěvek se snažil poukázat na něco trochu jiného....
Proč hru stále hraji? To je jednoduché. Lepší hru neznám.....
Já jsem rád za to, že tu the west je. Já jsem spíše poukázal na některé cesty, kterými by se mohl dále ubírat. A taky jsem se snažil apelovat na inno, aby už přišli s nějakými změnami. Vím, že tu "brečím na špatném hrobě," ale německy neumím. (A ani umět nechci.)

Co člověk ,to názor. Já jenom vyjádřil ten svůj....
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Já nechápu proč je třeba se otírat o soukromou společnost ohledně jejího výdělku a činnosti, řekl si že INNO chce nahrabat co nejvíc peněz. Pokud ti to nevadí, tak nevím proč se do toho opíráš. The west nemusíš dýchat ani jíst, nemusíš jím jezdit do práce ani si ho oblékat. Buď to chceš hrát, tak jak to je anebo ne, s updaty tak jak jsou a všemi dalšími věcmi, taky s tím že si ty anebo někdo druhý koupí nugety a bude za ně mít výhody. Můžeš napsat správcům společnosti, jako zákazník určitě. Ale myslím že Inno ví co dělá, troufnu si tvrdit že daleko více než my tady všichni dohromady. Nechal bych je dělat co uznají za vhodné, když už jim ta společnost patří a řídí ji.

Ps: zajímalo by mě, když west je nejlepší hra a ty jsi ji celou dokázal zkritizovat, jak špatné musí být ty ostatní hry...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser6989

Guest
Pár novinek o updatu ( převzato z http://www.twtimes.de/ausgaben/aktuell/twtimes.pdf - strana 12 -update 1,32 - je to v Němčině)
Vyberu asi to nejdůležitější:
-Obchod v pevnosti v tomto updatu NEBUDE
-Plánuje se změna duelového systému (snížení vlivu reflexů a houževnatosti)
-Plánují se úkoly,které se budou pravidelně opakovat (tzn. budete je nejspíš moci plnit do nekonečna) ; většinou půjde o úkoly typu najdi produkt
-Plánuje se úprava řemesel - konkrétně zlehčení některých receptů a některé recepty budou prý trvale oranžové (dostanete bod řemesla pokaždé),menší nároky na získání produktů,více receptů pro začátečníky
-K systému avatarů - je možné,že různé avatary budou mít individuální bonusy (podobně jako charaktery)
-Systém ocenění (achievements) - více ocenění než medailí;možné odměny za ocenění;ocenění pro sběratele (např za všechny barvy vlněných klobouků)

Nic z toho,co se plánuje se zatím neoběvilo na betě,takže to není na 100%
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6989

Guest
Souhlas.Stejně nemám představu,co by se v tom obchodě mělo prodávat.Kdyby udělali něco jako Cvičiště,bylo by to zajímavější.Věřím,že možnost vydělat si nějaký ten bodík duelových schopností za pár stovek hodin intenzivního tréninku by uvítalo spousta hráčů,nejen na 120.lvl.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Souhlas.Stejně nemám představu,co by se v tom obchodě mělo prodávat.Kdyby udělali něco jako Cvičiště,bylo by to zajímavější.Věřím,že možnost vydělat si nějaký ten bodík duelových schopností za pár stovek hodin intenzivního tréninku by uvítalo spousta hráčů,nejen na 120.lvl.

Kdyby tam byly nějaké nové, hezké zbraně nebo předměty, tak bych to uvítal. :)

(Myslím, že se plánovalo právě něco ve stylu, že tam budou jen věci, které nikde jinde koupit nepůjdou....)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10932

Guest
-Plánuje se změna duelového systému (snížení vlivu reflexů a houževnatosti)

Toto som zvedaví ako spravia aby teraz zas neznevýhodnili odporákov. Stále sa tu čosi robí z duelovým systémom a aj tak to nikdy nieje dobre spravené
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru